Dyskusja wikipedystki:Loraine/Archiwum22/Archiwum11: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Witam
Wstawiłem te 2 artykuły ([[Bazyli (Doroszkiewicz)]], [[Sawa (Hrycuniak)]]) Twojego autorstwa do wyróżnienia medalem według mnie na to zasługują.[[Wikipedysta:Frankszwajcarski|CHF]] ([[Dyskusja wikipedysty:Frankszwajcarski|dyskusja]]) 15:49, 23 sie 2011 (CEST)
 
== Komitet Arbitrażowy Japonia ==
 
Witam i żegnam z przykrością.
 
Komitet Arbitrażowy nie jest po to, aby zajmować się skutkami, ale przyczynami konfliktów. Wasze "sankcje" i groźby dowodzą Waszej bezradności i wyjątkowo szkodliwej działalności wobec Wiki, która - o czym całkowicie zapomnieliście - jest dobrowolnym zrzeszeniem ludzi, którzy pracują na rzecz innych.
W swojej "analizie" - przez trzy miesiące - nie podjęliście najmniejszej próby mediacji, doprowadzenia do merytorycznego wyjaśnienia, czy zajrzenia do jakiegokolwiek słownika lub podręcznika, aby cokolwiek istotnego sprawdzić. Wstyd.
Wasz wyjątkowo obrzydliwy werdykt przyspieszył moją decyzję o zakończeniu pracy dla Wiki. Byłem w niej jeszcze tylko dlatego, że kilku zdolnych młodych ludzi złapało pasję japońską i mogłem im pomóc. Żegnając się z Wami bez żalu, życzę Wam, abyście bardzo uważnie przyjrzeli się własnemu postępowaniu i skierowali się ku pomaganiu ludziom, a nie ich niszczeniu.--[[Wikipedysta:Seibun|Seibun]] ([[Dyskusja wikipedysty:Seibun|dyskusja]]) 16:31, 23 sie 2011 (CEST)
11 796

edycji

Menu nawigacyjne