Victoria znaczy zwycięstwo: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
brak opisu edycji
Znaczniki: Z internetu mobilnego Z wersji mobilnej www
Znaczniki: Z internetu mobilnego Z wersji mobilnej www
* '''David Vega''' (Jim Pirri) – ojciec Tori i Triny. Pojawia się po raz pierwszy w odcinku ”Pilot”, w odcinkach ”The Birthweek Song”, ”Freak the Freak Out”, ”Sleepover at Sikowitz's”, ”Locked Up!”, ”Jade Gets Crushed”, ”Car, Rain & Fire” i ostatni raz w odcinku ”Victori-Yes”. Jest Portorykańczykiem. Po nim Tori odziedziczyła wadę wzroku. Jest policiantem i pracuje z partnerem – Garym, który wyrażnie jest zainteresowany jego żoną.
* '''Holly Vega''' (Jennifer Carta) – matka Tori i Triny. Pojawia się po raz pierwszy w odcinku ”Pilot”, w odcinkach ”The Birthweek Song”, ”Sleepover at Sikowitz's”, ”Robarazzi”, ”A Film by Dale Squires”, ”Locked Up!”, ”Helen Back Again”, ”Jade Gets Crushed”, ”Driving Tori Crazy”, ”Tori Goes Platinum”, ”Crazy Ponnie”, ”Cell Block”, ”The Bad Roommate” i ostatni raz w odcinku ”Star Spangled Tori”. Jest Irlandką. Po niej Trina odziedziczyła dobry wzrok. Partner jej męża – Gary, jest nią wyrażnie zainteresowany i wysyła jej romantyczne SMSy, które bardzo się jej podobają, gdyż ją dowartościowują, jednak nigdy nie zdradziła z nim męża.
 
==== Rodzice Robbiego ====
* '''Pan Shapiro''' – ojciec Robbiego. Został wspomniany w odcinku ” The Worst Couple”, przez Robbiego, kiedy powiedział, że jego ojciec się go wstydzi. Został też wspomniany w odcinku ”How Trina Got In”, przez Robbiego, kiedy powiedział, że myśli, że zawodzi ojca, a kiedy próbuje z nim o tym porozmawiać, on zawsze zmienia temat.
 
==== Rodzice Becka ====
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne