Bank Millennium: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 8 bajtów ,  11 miesięcy temu
Wprowadzone rozwiązania wykorzystują najnowocześniejsze technologie, pozwalając na jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z Millenetu i aplikacji mobilnej.
 
*'''transakcyjny chatbot Milla''' - unikalny na skalę polskiego sektora bankowego chatbot, umożliwiający m.in. zlecenie przelewu (również BLIK), przeszukiwanie historii, doładowanie karty prepaid i telefonu. Milla wykorzystuje mechanizmy NLU (rozpoznawanie intencji i parametrów), moduły głosowe ASR (zamiana mowy na tekst, dzięki czemu można do niej mówić) oraz TTS (zamiana tekstu na mowę, dzięki czemu Milla potrafi odpowiadać głosowo).
 
*'''autoryzacja mobilna czyli nowy''', wygodniejszy sposób zatwierdzania operacji realizowanych w serwisie bankowości internetowej. Dzięki niemu operacje można potwierdzać w aplikacji mobilnej Banku bez potrzeby przepisywania H@seł SMS.
 
*'''dynamiczny rozwój płatności BLIK''' – wprowadzenie wpłat BLIKiem w bankomatach, możliwość płatności BLIKiem za zakupy online (PayByLink) oraz wprowadzenie nowej opcji sprawdzenia, kto na liście kontaktów korzysta z przelewów BLIK na telefon.
 
*'''wygodna aktualizacja danych z dowodu osobistego''' w systemie transakcyjnym Millenet i aplikacji mobilnej - w prostym, dwu-etapowym procesie klienci mogą szybko i wygodnie zmienić online numer dowodu osobistego, datę jego wydania i wygaśnięcia oraz zaktualizować adres.
 
*'''Konto 360º Junior otwierane w Millenecie''' - rodzice, by otworzyć rachunek dla dziecka powyżej 13 roku życia mogą to zrobić w serwisie bankowości internetowej. Proces odbywa się w pełni online, a dziecko może od razu korzystać z konta i płacić zbliżeniowo telefonem dzięki możliwości stokenizowania karty przed jej fizycznym dostarczeniem.
 
*'''split payment''' - 1 lipca udostępniono firmom mechanizm podzielonej płatności. W ramach usługi Bank otworzył dla każdej firmy dodatkowy rachunek VAT i udostępnił, również online, nowy rodzaj przelewu bankowego – przelew płatności podzielonej/przelew.
 
*'''nowy kanał transakcyjny SWIFTNet''' - pozwala klientom przesyłać do banków pliki z płatnościami za pośrednictwem rozwiązania SWIFT FileAct. Płatności - przelewy krajowe, wewnętrzne i zagraniczne - wysłane w sieci SWIFT, po odebraniu przez Bank są od razu kierowane do realizacji.
 
*'''rozwój MillenetLink''' - moduł bezpośredniej komunikacji między systemami ERP firm a bankowością elektroniczną, który automatyzuje wysyłkę transakcji i pobieranie informacji bankowych. Usługa pozwala na znaczne obniżenie kosztów codziennych operacji bankowych.
 
== Aktywność społeczna, CSR i Fundacja Banku Millennium ==
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne