Victoria znaczy zwycięstwo: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 2 bajty ,  8 miesięcy temu
→‎Główni: Interpunkcję
m
(→‎Główni: Interpunkcję)
Znaczniki: Z internetu mobilnego Z wersji mobilnej www
 
=== Główni ===
* '''Victoria „Tori” Vega''' ([[Victoria Justice]]) – tytułowa i główna bohaterka serialu. W pierwszym odcinku, jej starsza siostra - Trina, miała wystąpić przed publicznością, ale z powodu spuchnięcia języka, została zastąpiona przez Tori, która po namowach Andre i publiczności, również się tam dostała. Mieszka z siostrą i rodzicami. Ma 16 lat. Głównym talentem Tori, jest śpiewanie.
* '''Catarina „Cat” Valentine''' ([[Ariana Grande]]) – najlepsza przyjaciółka Tori. Poznały się w szkole kiedy, to Tori zapytała ją o drogę, co zestresowało. Ponieważ jej rodzice pracują za granicą, mieszka z babcią. Ma 16 lat. Głównym talentem Cat, jest śpiewanie.
* '''Jade West''' ([[Elizabeth Gillies]]) – początkowo wróg, potem przyjaciółka Tori. Poznały się w szkole kiedy, to Jade, zauważyła jak Tori próbuje wytrzeć koszule Beckowi - jej chłopakowi, Od początku, pomiędzy Tori, a Beckiem, rozwijało się romantyczne uczucie, co było przyczyną jej konfliktu z Jade, jednak kiedy Jade i Beck zerwali i pomiędzy nim, a Tori, już prawie do czegoś doszło, ona zrezygnowała, ze względu na szacunek do Jade, dzięki czemu, zyskała jej przyjaźń. Potem również pomogła im się zejść i ostatecznie, ona i Tori, pozostały bliskimi przyjaciółkami. Ponieważ jej rodzice się rozwiedli, mieszka z matką i młodszym bratem w domu. Ma 16 lat. Głównym talentem Jade, jest aktorstwo.
* '''Andre Harris''' ([[Leon Thomas III]]) – najlepszy przyjaciel Tori. Poznali się, kiedy Trina, której był partnerem w projekcie, zaprosiła go do domu. To właśnie on namówił Tori do zapisania się do szkoły „Hollywood Arts”. Ponieważ jego rodzice się rozwiedli, mieszka z matką i chorą psychicznie babcią. Ma 17 lat. Głównym talentem Andre, jest komponowanie.
* '''Beck Oliver''' ([[Avan Jogia]]) – miłość i przyjaciel Tori. Poznali się w szkole, kiedy to Tori niechcący wylała na niego kawę. Od początku, pomiędzy nimi, rozwijało się romantyczne uczucie, co było przyczyną jej konfliktu z Jade - jego dziewczyną. Mimo, że Beck kocha Jade, kiedy zerwali, pomiędzy nim, a Tori, już prawie do czegoś doszło, jednak ona zrezygnowała, ze względu na szacunek do Jade, dzięki czemu, zyskała jej przyjaźń. Potem również pomogła im się zejść i ostatecznie, on i Tori pozostali tylko przyjaciółmi. Mieszka sam w przyczepie. Ma 17 lat. Głównym talentem Becka, jest aktorstwo.
* '''Trina Vega''' ([[Daniella Monet]]) – starsza siostra Tori. Przez pomyłkę Sikowitza, dostała się do szkoły „Hollywood Arts”. W pierwszym odcinku, miała wystąpić przed publicznością, ale z powodu spuchnięcia języka, została zastąpiona przez Tori, która po namowach Andre i publiczności, również się tam dostała. Mieszka z siostrą i rodzicami. Ma 17 lat. Trina nie ma talentu.
 
=== Drugoplanowi ===
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne