Victoria znaczy zwycięstwo: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 3 bajty ,  7 miesięcy temu
m
m (Wycofano edycje użytkownika 89.230.173.25 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Cynko.)
Znacznik: Wycofanie zmian
!Odcinki
|-
|Victoria ,,Tori<nowiki>''</nowiki>„Tori” Vega
|Victoria Justice
|1-4
 
=== Główni ===
* '''Victoria „Tori” Vega''' ([[Victoria Justice]]) – tytułowa i główna bohaterka serialu. W pierwszym odcinku, jej starsza siostra - Trina, miała wystąpić przed publicznością, ale z powodu spuchnięcia języka, została zastąpiona przez Tori, która po namowach Andre i publiczności, również się tam dostała. Mieszka z siostrą i rodzicami. Ma 16 lat. Głównym talentem Tori jest śpiewanie.
* '''Catarina „Cat” Valentine''' ([[Ariana Grande]]) – najlepsza przyjaciółka Tori. Poznały się w szkole kiedy, to Tori zapytała ją o drogę, co zestresowało. Ponieważ jej rodzice pracują za granicą, mieszka z babcią. Ma 16 lat. Głównym talentem Cat, jest śpiewanie.
* '''Jade West''' ([[Elizabeth Gillies]]) – początkowo wróg, potem przyjaciółka Tori. Poznały się w szkole kiedy, to Jade, zauważyła jak Tori próbuje wytrzeć koszule Beckowi - jej chłopakowi, Od początku, pomiędzy Tori, a Beckiem, rozwijało się romantyczne uczucie, co było przyczyną jej konfliktu z Jade, jednak kiedy Jade i Beck zerwali i pomiędzy nim, a Tori, już prawie do czegoś doszło, ona zrezygnowała, ze względu na szacunek do Jade, dzięki czemu, zyskała jej przyjaźń. Potem również pomogła im się zejść i ostatecznie, ona i Tori, pozostały bliskimi przyjaciółkami. Ponieważ jej rodzice się rozwiedli, mieszka z matką i młodszym bratem w domu. Ma 16 lat. Głównym talentem Jade, jest aktorstwo.
* '''Robert „Robbie” Shapiro''' ([[Matt Bennett]]) – przyjaciel Tori. Poznali się w szkole kiedy, to Tori zapytała go o drogę, czym był wyraźnie zestresowany. Mieszka z rodzicami i starszą siostrą. Ma 17 lat. Głównym talentem Robbiego, jest [[brzuchomówstwo]].
* '''Andre Harris''' ([[Leon Thomas III]]) – najlepszy przyjaciel Tori. Poznali się, kiedy Trina, której był partnerem w projekcie, zaprosiła go do domu. To właśnie on namówił Tori do zapisania się do szkoły „Hollywood Arts”. Ponieważ jego rodzice się rozwiedli, mieszka z matką i chorą psychicznie babcią. Ma 17 lat. Głównym talentem Andre, jest komponowanie.
* '''Beck Oliver''' ([[Avan Jogia]]) – miłość i przyjaciel Tori. Poznali się w szkole, kiedy to Tori niechcący wylała na niego kawę. Od początku, pomiędzy nimi, rozwijało się romantyczne uczucie, co było przyczyną jej konfliktu z Jade - jego dziewczyną. Mimo, że Beck kocha Jade, kiedy zerwali, pomiędzy nim, a Tori, już prawie do czegoś doszło, jednak ona zrezygnowała, ze względu na szacunek do Jade, dzięki czemu, zyskała jej przyjaźń. Potem również pomogła im się zejść i ostatecznie, on i Tori pozostali tylko przyjaciółmi. Mieszka sam w przyczepie. Ma 17 lat. Głównym talentem Becka, jest aktorstwo.
* '''Trina Vega''' ([[Daniella Monet]]) – starsza siostra Tori. Przez pomyłkę Sikowitza, dostała się do szkoły „Hollywood Arts”. W pierwszym odcinku, miała wystąpić przed publicznością, ale z powodu spuchnięcia języka, została zastąpiona przez Tori, która po namowach Andre i publiczności, również się tam dostała. Mieszka z siostrą i rodzicami. Ma 17 lat. Trina nie ma talentu.
 
* '''Pan i Pani Vega''' ([[Jennifer Carta]] i [[Jim Pirri]]) – rodzice Tori i Triny.
* '''Lane Alexander''' ([[Lane Napper]]) – szkolny psycholog, który pomaga uczniom w różnych problemach.
* '''Charlotte Harris''' ([[Marylin Harris]]) – babcia André. Boi się wszystkiego, np. bikini, rabina, osób które są w komputerze, itp.
 
=== Pozostali ===
* '''Jason Sikowitz''' ([[Luke Allen]]) – siostrzeniec Erwina Sikowitza.
* '''Rex Powers''' – kukiełka Robbiego. Bardzo sarkastyczny, lubi obrażać Cat, której Robbie zawsze broni. Nie znosi gdy mówi się na niego „Kukła”, ale stwierdził, że sam może tak na siebie mówić.
* '''Ben''' - ([[JC Gonzalez]]) - w odcinku "Survival„Survival of the hottest"hottest” - Miłosny interes Cat Valentine.
 
== Wersja polska ==

Menu nawigacyjne