Wikipedysta:Tarnoob: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 183 bajty ,  2 miesiące temu
→‎Wkład i zainteresowania: link do bloga fundacji Wikimedia
(Opis poglądów)
(→‎Wkład i zainteresowania: link do bloga fundacji Wikimedia)
Niektóre jego prace są masowe i schematyczne, jak wspomniane linkowanie do Stanford Encyclopedia of Philosophy, Internet Encyclopedia of Philosophy czy masowe poprawianie myślników w wyróżnionych artykułach. To go czyni podobnym do botów i do [[Wikipedia:Nabijacz licznika|nabijaczy liczników]]. W przeciwieństwie do nabijaczy (wkładystów) – nie uważa, żeby liczba edycji i bajtów była najlepszą miarą wkładu i podstawą do przyznawania uprawnień.
 
Oprócz małych edycji w dużej liczbie artykułów robi też odwrotnie – duże edycje w pojedynczym artykule, konkretniej [[Michał Heller]]. To od tej pracy w 2015 na poważnie zaczęła się jego przygoda z Wikipedią. ZaangażowałBlog sięfundacji teżWikimedia wzainteresował artykułsię [[Szczególnatym, teoriazapraszając względności]]Tarnooba ido stworzył odpowiedni [[Szablonhttps:Szczególna//diff.wikimedia.org/2017/07/28/why-i-michal-heller/ teorianapisania względności|szablon]],o korzystająctym z innego szablonuprzedsięwzięciu].
 
Użytkownik zaangażował się też w artykuł [[Szczególna teoria względności]] i stworzył odpowiedni [[Szablon:Szczególna teoria względności|szablon]], korzystając z innego szablonu.
 
=== Poglądy i wizje Wikipedii ===
25 506

edycji

Menu nawigacyjne