Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2020:09:13:Strefa Mroku. Jedenastu Apostołów Grozy: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
brak opisu edycji
:: Hasło o książce bez daty wydania. Nie wiem jak zauważalność pozycji, ale jakość hasła nie kwalifikuje go do dłuższego przebywania w przestrzeni głęwnej. [[Wikipedysta:PuchaczTrado|PuchaczTrado]] ([[Dyskusja wikipedysty:PuchaczTrado|dyskusja]]) 14:04, 13 wrz 2020 (CEST)
::: Nie wiem, czy któryś z was spojrzał na nazwiska - Dukaj, Piekara, Pacyński, Ziemiański... Jak tych ludzi nie znacie, to jeszcze jest Sapkowski. Skasować łatwo; poprawić trudno, ja wiem. Cytat z [http://horror.com.pl/books/recka.php?id=254 linku na pierwszej stronie Googla]: "Jak można się domyślić poziom tekstów jest niezwykle wysoki" sugeruje, że przyjęcie było raczej pozytywne. Nie mam dziś czasu za tym chodzić, ale jeśli powstrzymacie delcjonistyczne instynkty na tydzień-dwa, to spróbuję się za to zabrać. [[Wikipedysta:Godai|godai]]<sup>[[Dyskusja_wikipedysty:Godai|dajesz]]</sup> 18:15, 15 wrz 2020 (CEST)
:::: Właśnie przed poprawianiem warto ustalić, czy hasło jest ency, bo inaczej poprawianie pójdzie na marne. Jak na razie argumenty za usunięciem przekonują. Przypomnę je: jest to zbiór opowiadań, które były pierwotnie publikowane gdzie indziej, prawdopodobnie bez żadnej zauważalności. Nie dyskutujemy przecież o utworach literackich, ale o ich publikacji (w formie zbioru opowiadań). A to oceniamy nie z punktu widzenia krytyki literackiej, ale z punktu widzenia rynku wydawniczego i ewentualnie bibliologii. Z tego punktu widzenia encyklopedyczności broniłby duży nakład, potwierdzony w źródłach rozgłos lub uznanie dla tego konkretnie zbioru, szczególne cechy wydania itp. [[Wikipedysta:Henryk Tannhäuser|Henryk Tannhäuser]] ([[Dyskusja_Wikipedysty:Henryk Tannhäuser|...]]) 18:23, 15 wrz 2020 (CEST)

Menu nawigacyjne