Dyskusja wikipedysty:Piotr Kononowicz: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
- domorosły manifest
(- domorosły manifest)
: jak podasz źródło na wpisywane przez siebie informacje, NIKT Ci tego nie usunie. Nie wiem w jakim celu wpisałeś to jeszcze raz na stronie dyskusji hasła. <b>[[Wikipedysta:Filip_em|Filip]] [[Dyskusja_Wikipedysty:Filip em|em]]</b> 13:07, 31 maj 2008 (CEST)
:: Zajrzyj też [[Dyskusja:Sojusz Lewicy Demokratycznej#Prawda jest zakazana|tutaj]]. Pozdrawiam [[Wikipedysta:TR|<font style="color:black">'''TR'''</font>]] <small>[[Dyskusja_Wikipedysty:TR|(dyskusja)]]</small> 13:53, 31 maj 2008 (CEST)
 
== Afery z udziałem SLD ==
Kiedy prokuratura rozliczy afery z udziałem Kwaśniewskiego i SLD? Wymienię chociażby niektóre: afera FOZZ, afera Rywina, afera alkoholowa, afera lekowa, afera laboratorium frakcjonowania osocza, afera bydgoska, afera łódzka Pęczaka, afera tzw. pożyczki moskiewskiej, afera Stella Maris z SLD w tle, afera starachowicka, afera PZU, zabójstwo generała Papały, zabójstwo ministra sportu Jacka Dębskiego, afera PKN Orlen, afera opolska Jakubowskiej, afera warszawska, afera Stokłosy i ministerstwa finansów, afera autostradowa, afera paliwowa, afera kasyn gry Jaskierni (tzw. leworękich bandytów), afera prywatyzacyjna polskich hut, całkowity upadek służby zdrowia po tzw. reformach SLD, szpiegostwo, handel bronią i paliwami we WSI, afera Subotica w TVN, afera ze szpiegowaniem mediów przez WSI, afera łapówkarska Ostrowskiej, afera przetargowa Zemke na Kołowy Transporter Opancerzony ROSOMAK, afera szwajcarskich kont Kwaśniewskiego i ułaskawiania zdrajców i morderców itp. i itd. Mam wymieniać dalej? To jest właśnie prawdziwe oblicze Sojuszu Lewicy Demokratycznej i czy przypadkiem nie PO i PSL, które teraz bronią przekrętów III RP? Naród pamięta! Pytam Was: Czy to nie jest wystarczający powód, aby tych szubrawców zdelegalizować i wsadzić za kratki? [[Wikipedysta:Piotr Kononowicz|Piotr Kononowicz]] ([[Dyskusja_wikipedysty:Piotr Kononowicz|dyskusja]]) 14:04, 1 cze 2008 (CEST)
 
== Zmiany na Twojej stronie dyskusji ==
20 937

edycji

Menu nawigacyjne