Alexander Harris: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 26 bajtów ,  12 lat temu
m
(WP:SK, drobne redakcyjne)
 
== Post Sunnydale ==
Xander jest głównodowodzącym w bazie pogromczyń w [[Szkocja|Szkocji]], utrzymuje też kontakt z [[Rupert Giles|Gilesem]] i [[Andrew Wells|AndrewemAndrew]]. Bywa porównywan do [[Nick Fury|Nicka Fury]], zapewne z racji braku oka - tego samego zresztą, oraz podobny sposób ubierania i pośrednio funkcję. Xander jednak nie uznaje siebie za obserwatora.
W części drugiej Xander musi przejąć funkcje pogromczyni pogrążonej w śnie, podczas ataku na kwatere główną. Widzimy też iż nadal próbuje on pełnić role mediatora jak to czynił wcześniej w serialu.
 
 
== Inne wcielenia ==
* Xander Wampir - odcinek "The Wish".
* Xander Hiena - odcinek "The Pack".
* Scruffy Xander i Suave Xander - odcinek "The Replacement", został wtedy rozdzielony na dwie osoby.
* Xander Wojskowy - odcinek "Hallowen".
* Xander sługa [[Dracula (Buffy)|Draculi]]
 
== Związki ==
* [[Willow Rosenberg]] - mieli wtedy 6 lat i zerwali ponieważ ukradł jej lalkę [[Barbie]], z odcinka "Welcome to Hellmouth". Także w sezonie trzecim, od "Homecoming" do "Lover's Walk".
* [[Buffy Summers]] - podkochuje się w niej mniej więcej do końca sezonu pierwszego. Później jest już tylko przyjacielem.
* Kobieta [[Modliszka]] - w odcinku "Teacher's Pet".
* [[Inkowie|Inkaska]] [[Mumia]], używająca imienia Ampata lub Empada, po [[Peru|peruwiańskim]] chłopaku przez nią zabitym. Ocinek "Inca Mummy Girl".
* [[Cordelia Chase]] - od odcinka "What's My Line? part 2" do "Lover's Walk". Zerwali z powodu zdrady Xandera.
* [[Faith]] - odcinek "The Zeppo".
* [[Anya Jenkins]] - byli razem na balu maturalnym w "The Prom". Właściwi związek dopiero od sezonu czwartego od "The Harsh Light of Day". W epizodzie "The Gift", Xander oświadcza się. Jednak tchórzy tuż przed ślubem - odcinek "Hell's Bell's". Ponownie zaczynają się spotykać pod koniec siódmego sezonu, aż do momentu śmierci dziewczyny w "Chosen".
* Lyssa - demon, w odcinku "First Date", próbuje za pomocą jego krwi otworzyć pieczęć na [[Piekielne Usta|piekielnych ustach]].
* Nancy - odcinek "Beneath you", atakowana przez swojego chłopaka, zmienionego w demona przez [[Anya Jenkins|Anye]].
 
{{DEFAULTSORT:Harris, Alexander}}
24 684

edycje

Menu nawigacyjne