Certificate in Advanced English: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Prawo
(Ten Part nazywa się Use of English, a nie English in Use.)
(Prawo)
* '''Speaking''' - mówienie. Dzieli się na 4 części: krótka konwersacja z egzaminatorem, opis materiałów stymulujących, dialog pomiędzy zdającymi na podstawie materiału stymulującego, dyskusja na temat związany z częścią trzecią. Trwa ono ok. 14-15 minut, odbywa się w parach, jako jedyna część egzaminu nie jest oceniana w [[Uniwersytet Cambridge|Cambridge]].
 
Przy czym za każdą część można uzyskać po tyle samo punktów - punkty do zdobycia z każdej części przelicza się na 40 pkt., czyli maksymalnie można uzyskać 200 pkt.
 
Na podstawie testu wydawane są oceny pozytywne A, B i C, oraz oceny negatywne D i E. Aby zdać egzamin na ocenę C, kandydat musi zdobyć co najmniej 60% wszystkich punktów.
 
Egzamin jest organizowany w trzech sesjach - wiosennej (marzec), letniej (maj - czerwiec) i zimowej (listopad - grudzień).
Egzamin ten został wprowadzony w [[1991]] roku.
 
OsobaW Polsce osoba, która uzyskała certyfikat CAE oraz legitymuje się dyplomem ukończenia [[studia magisterskie|studiów magisterskich]], [[studia wyższe zawodowe|wyższych zawodowych]] na dowolnym kierunku, a ponadto posiada [[przygotowanie pedagogiczne]], lub legitymuje się dyplomem ukończenia [[zakład kształcenia nauczycieli|zakładu kształcenia nauczycieli]] może zostać zatrudniona na stanowisku [[nauczyciel|nauczyciela]] języka angielskiego w polskich szkołach. {{fakt}}
 
===Zobacz też===
25 123

edycje

Menu nawigacyjne