Dyskusja wikipedysty:ToSter/archiwum 8: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
komentarz
m (komentarz)
:A [http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Szablon:Cytuj_pismo&diff=next&oldid=17631511 to] to krasnoludki zrobiły? ;-). [[Wikipedysta:Gytha|Gytha]] ([[Dyskusja wikipedysty:Gytha|dyskusja]]) 09:56, 24 paź 2009 (CEST)
::No faktycznie, uwierzyłam opisowi zmiany ;-). Dzięki za tę kropkę, ale pochylenie też by się przydało... [[Wikipedysta:Gytha|Gytha]] ([[Dyskusja wikipedysty:Gytha|dyskusja]]) 10:30, 24 paź 2009 (CEST)
 
Powiem tak , to wszystko jest dla mnie póki co nieco zbyt trudne , mam sporą wiedzę o Tatrach , w tym praktyczną i w miarę niewielkiego wolnego czasu być może coś tam dopiszę , to potrafię , natomiast edycja w Wiki plików graficznych póki co przerasta moje mozliwości. Więc moje , nienajgorsze i w miarę dokładne panoramy umieszczone na stronie http://dagomar.eu oraz pozostałe zdjęcia i krótkie klipy filmowe ze strony http://picasaweb.google.com/dagomardagomar proszę sobie po prostu wziąć do dowolnego niekomercyjnego wykorzystania na licencji Creative Commons. Obydwie strony są i będą rozwijane (również w ramach ograniczonego wolnego czasu). Przecież ja nawet nie wiem , co mam teraz wstawić , jako "opis zmian" :-)
4

edycje

Menu nawigacyjne