S-SIM: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 257 bajtów ,  11 lat temu
drobne redakcyjne
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
m (S-SIMTM przeniesiono do S-SIM)
(drobne redakcyjne)
'''S-SIMTMSIM''' — [[karta SIM]] z wbudowaną pamięcią i mikroprocesorem, zaprezentowana przez firmę [[Samsung Electronics]] na targach Cartes 2006, które odbyły sie w [[Paryż]]u. Ma ona wbudowaną [[pamięć flash]] typu NAND, pozwalającą na przechowywanie do 1 GB danych. Karta jest kompatybilna ze standardem [[MultiMedia Card]] w wersji High-Speed. Oprócz standardowej funkcjonalności związanej z identyfikacją użytkownika w sieciach komórkowych pozwala na przechowywanie dużej ilości danych oraz umożliwia uruchomienie dodatkowych usług i aplikacji.
{{źródła|data=2010-08}}
'''S-SIMTM''' — [[karta SIM]] z wbudowaną pamięcią i mikroprocesorem, zaprezentowana przez firmę [[Samsung Electronics]] na targach Cartes 2006, które odbyły sie w [[Paryż]]u. Ma ona wbudowaną [[pamięć flash]] typu NAND, pozwalającą na przechowywanie do 1 GB danych. Karta jest kompatybilna ze standardem [[MultiMedia Card]] w wersji High-Speed. Oprócz standardowej funkcjonalności związanej z identyfikacją użytkownika w sieciach komórkowych pozwala na przechowywanie dużej ilości danych oraz umożliwia uruchomienie dodatkowych usług i aplikacji.
 
Dzięki technologii SiP (system-in-package) karta, mimo swej dużej pojemności zachowała standardowy wymiar i jest kompatybilna z każdym telefonem komórkowym.
 
== Bibliografia ==
* {{cytuj stronę | url = http://www.samsung.com/global/business/semiconductor/products/microcontrollers/Products_Microcontrollers.html| tytuł = Microcontrollers| data dostępu = 2011-06-23| praca = Products| opublikowany = [[Samsung Semiconductor]]| język = en}}
 
[[Kategoria:Karty elektroniczne]]
6565

edycji

Menu nawigacyjne