Dyskusja wikipedysty:Adamt/Archiwum 2015 (czer- gru): Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten... redaktor... nie tylko nie dopuszcza do "swoich" haseł, ale i usuwa dyskusję [http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Dyskusja:Cypr_(wyspa)&action=history]. Czy mógłbyś WRESZCIE przyjrzeć się tym "metodom" ? Przecież on zupełnie uniemożliwia pracę, bo ani sam nie dyskutuje, ani nie pozwala edytować. Co za różnica czy mnie zablokujesz, czy nie, na tydzień czy na trzy lata, gdy za trzy lata ten wieczny małolat znów tu będzie i dalej wszystko uważać będzie za swe własne ? --[[Wikipedysta:dimkoa|'''''dimitris.k''''' (dimkoa)]][[Dyskusja_Wikipedysty:dimkoa|/<sup>dyskusja</sup>]] 21:11, 13 lip 2012 (CEST)
:Znów tam majstruje przy moich zdaniach, przy mojej wypowiedzi w dyskusji, wpisanej jako zwarta całość. Kasuje, przywraca, przekreśla, dopisuje, miesza. W mojej dyskusji, zamiast własną dopisać pod spodem. Proszę Cię Adamie o przywrócenie całości, co do przecinka mojego wpisu tak, jak było przed pierwszym skreśleniem i bez wtrąceń. I ocenę całości. Tak, mam tej szopki dość, ale wprowadź trochę porządku, proszę, bo to urąga przyzwoitości co się teraz wyrabia, a po pierwsze ani dyskusji, ani edycji nie można z tym... redaktorem. --[[Wikipedysta:dimkoa|'''''dimitris.k''''' (dimkoa)]][[Dyskusja_Wikipedysty:dimkoa|/<sup>dyskusja</sup>]] 21:25, 13 lip 2012 (CEST)
::Tu nie ma mowy o konflikcie merytorycznym, mediacji itp. To jest pytanie o stopień tolerancji Wikipedii na nachalne chamstwo redakcyjne. Na bolszewizm, uprawiany tu w praktyce przez tego gościa. --[[Wikipedysta:dimkoa|'''''dimitris.k''''' (dimkoa)]][[Dyskusja_Wikipedysty:dimkoa|/<sup>dyskusja</sup>]] 23:05, 13 lip 2012 (CEST)
8232

edycje

Menu nawigacyjne