Pingwiny z Madagaskaru: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Rozmiar się nie zmienił ,  9 lat temu
* '''Rico''' – specjalista od zadań wybuchowych. Uwielbia strzelać i wysadzać. Dużo mówi, ale zwykle wydaje dźwięki przypominające ochrypłe chrząkanie nawiązujące do jego nastroju. Posiada umiejętność połykania, a następnie wymiotowania różnych przedmiotów. Pingwiny wykorzystują to na swoją korzyść, używając jego żołądka jako magazynu sprzętu. Posiada lalkę o imieniu Perky, którą uważa za swoją dziewczynę.
* '''Szeregowy''' (ang. ''Private'') – najmłodszy z pingwinów. Często jest najrozsądniej myślącym z grupy, jednak jego pomysły, mimo iż wydają się bardziej rozsądne od pomysłów Kowalskiego, rzadko są traktowane poważnie. Z drugiej strony jest bardzo wrażliwy i nieco zdziecinniały, m.in. lubi jednorożce wzorowane na ''My Little Pony''. Wyróżnia go także urok osobisty. Panicznie boi się borsuków i twierdzi, że nie wolno im ufać. W oryginalnej, angielskiej wersji językowej mówi z [[brytyjska odmiana języka angielskiego|brytyjskim akcentem]].
* '''Skipper''' – lider grupy. Jest odpowiedzialny za obmyślanie taktyki i wydawanie rozkazów pozostałym członkom drużyny. Jest bardzo nieufny w stosunku do innych zwierząt. Kocha sushi. Ma awersję do igieł<ref>''Operacja: Igła''</ref>. W polskiej wersji często pojawia się jego imię, ale same pingwiny tytułują go "szef". Nienawidzi [[hippisów|hippisowie|hippisów]]. Jest wrogiem publicznym w Danii z powodu bliżej nieokreślonego incydentu w tym kraju.
 
=== Pozostałe główne ===
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne