Paranormal Activity 4: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 21 bajtów ,  8 lat temu
m
Wycofano edycje użytkownika 178.36.11.228 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to 81.164.162.186.
m (Wycofano edycje użytkownika 178.36.11.228 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to 81.164.162.186.)
Sam w domu z Wyatta, Alex videochats z Benem, i słyszy brama garażowa otworzy się samoczynnie. Alex idzie w dół, aby je zamknąć. W tym samym czasie, Katie jest postrzegana będzie w domu i będzie na górę do pokoju Wyatta, gdzie ukrywa się w jego szafie. Katie nazywa Wyatta jak Hunter i prosi go, by wyszedł krajowy, że "nadszedł czas", ale Wyatt nie chce wyjść z jego szafie na chwilę. Brama garażowa zamyka się gwałtownie i Alex jest zamknięty w środku, samochód skręca na przez własne i zaczyna wydalać spalin tlenek węgla. Alex dusi w garażu i chwyta kij golfowy i łamie przez okno samochodu. Szybko wchodzi do samochodu i odwraca do tyłu, łamiąc bramy.
Później Holly zostaje sama w domu, i zaczyna słyszeć dziwne odgłosy. Posiadał Katie wchodzi dom niewykryte, i idzie na górę. Gdy Holly wchodzi salon niewidzialna istota nagle podnosi ją i gwałtownie rzuca ją na suficie, przed zrzuceniem jej na podłodze. Katie wraca do przeciągania jej ciało dalej. Ben później przybywa do odkrycia nikt nie jest w domu. Zostawia Alex wiadomość na telefon informując ją, że odkrył wszystko za tych dziwnych zdarzeń. Ben idzie zobaczyć filmy na laptopie w sypialni Alex ale Katie pojawia się za jego plecami i zatrzaski szyję.
Alex i jej ojciec po przyjeździe, a on myśli, że widzi matkę Alexa z Wyatt spaceru do domu Katie. Jak idzie do zbadania Alex idzie do domu. Ona idzie do swojego pokoju i odkrywa, że ​​jej komputer jest włączony. Nazywa Ben zapytać, dlaczego komputer był na kiedy zaczyna słyszeć dzwonek Bena pochodzące z jej szafy. Ona mówi mu, aby zatrzymać odtwarzanie z nią, a ona prosi go, by wyszedł z ukrycia. Idzie się, by odkryć ciało Bena i wyzwolony i pociągnął przez niewidzialne jednostki. Ona wybiega z domu z kamerą i idzie do domu Katie ją ostrzec tatę, ale świadkowie go przeciągana gwałtownie po domu przez niewidzialną jednostkę. Biegnie do sypialni w domu, ale nie można odnaleźć jego ciało. Kiedy odwraca się wrócić z Katie, która pojawia się burze przodu, demonicznie krzyczeć do Alex. Alex szybko biegnie i wspina się przez okno, gdzie odkrywa Wyatt stoi na zewnątrz. Ona podnosi się z nim uciec z nią, ale on stoi tam, puste twarz i niewzruszony, jak liczne puste twarzach kobiet pojawiają się w ogrodzie, Katie, idąc ku Alex. Ona odwraca się w drugą stronę tylko być zaatakowany i zabity przez demonizować Katie, tuż przed nią, zanim aparat wyłącza się czarny..<ref>[http://www.imdb.com/title/tt2109184/ Paranormal Activity 4 (2012) - IMDb]</ref>222gfdrgffffffffffffh
 
== Produkcja ==

Menu nawigacyjne