Dyskusja wikipedysty:Adamt/Archiwum 2015 (czer- gru): Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Blokada konta? Ostrzegawcza? Niby za co? Za to że zwróciłam uwagę że ktoś forsuje słowo, którego nie ma? Sugeruje się powstrzymać od gróźb - bo te są naganne, już nie mówiąc o szukaniu na mnie haków (ciekawe bo zaczęło się ono po pewnym DNU), które tym bardziej jest naganne, w odróżnieniu od uszczypliwych uwag. Takie osoby, które uważają że mają monopol na wiedzę i wygrażają swoim adwersarzom nadużyciem uprawnień bardziej temu projektowi szkodzą niż pomagają. Bo już aby zrazić osobę taką jak ja (która bezpłatnie i na wolnej licencji dzieli się swoją wiedzą) do Wikipedii to trzeba naprawdę się postarać. [[Wikipedysta:Platyna|Zuzanna K. Filutowska]] ([[Dyskusja wikipedysty:Platyna|dyskusja]]) 12:21, 12 maj 2014 (CEST)
: Kolega wybaczy ale konstruktywnych i kulturalnych dyskusji nie zaczyna się od cofania edycji innego redaktora ignorując podawane przez niego źródła (którym nie był Onet.pl tylko Oxford Latin Dictionary) - dla mnie osoba, która to robi jest pieniaczem i sama się prosi o agresję ze strony innych użytkowników. Już nie wspominając że użytkownik ten nawet nie odróżnia mnie od użytkownika Marencja. [[Wikipedysta:Platyna|Zuzanna K. Filutowska]] ([[Dyskusja wikipedysty:Platyna|dyskusja]]) 17:49, 12 maj 2014 (CEST)
 
== Zmiana na mojej stronie dyskusji ==
 
Po pierwsze to nie usunęłam tej dyskusji tylko przeniosłam do dyskusji hasła - tak jak to zresztą zaznaczyłam w opisie zmian. Po drugie nie sugeruj proszę, że zrobiłam to bo jest to dla mnie "przykre i wstydliwe", bo przykre i wstydliwe to może być dla osoby, która rozpoczęła ten wątek. [[Wikipedysta:Sidnejek|Sidnejek]] ([[Dyskusja wikipedysty:Sidnejek|dyskusja]]) 18:33, 12 maj 2014 (CEST)

Menu nawigacyjne