Dyskusja wikipedysty:Adamt/Archiwum 2015 (czer- gru): Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
→‎Groźby.: komentarz
m (→‎Groźby.: komentarz)
Blokada konta? Ostrzegawcza? Niby za co? Za to że zwróciłam uwagę że ktoś forsuje słowo, którego nie ma? Sugeruje się powstrzymać od gróźb - bo te są naganne, już nie mówiąc o szukaniu na mnie haków (ciekawe bo zaczęło się ono po pewnym DNU), które tym bardziej jest naganne, w odróżnieniu od uszczypliwych uwag. Takie osoby, które uważają że mają monopol na wiedzę i wygrażają swoim adwersarzom nadużyciem uprawnień bardziej temu projektowi szkodzą niż pomagają. Bo już aby zrazić osobę taką jak ja (która bezpłatnie i na wolnej licencji dzieli się swoją wiedzą) do Wikipedii to trzeba naprawdę się postarać. [[Wikipedysta:Platyna|Zuzanna K. Filutowska]] ([[Dyskusja wikipedysty:Platyna|dyskusja]]) 12:21, 12 maj 2014 (CEST)
: Kolega wybaczy ale konstruktywnych i kulturalnych dyskusji nie zaczyna się od cofania edycji innego redaktora ignorując podawane przez niego źródła (którym nie był Onet.pl tylko Oxford Latin Dictionary) - dla mnie osoba, która to robi jest pieniaczem i sama się prosi o agresję ze strony innych użytkowników. Już nie wspominając że użytkownik ten nawet nie odróżnia mnie od użytkownika Marencja. [[Wikipedysta:Platyna|Zuzanna K. Filutowska]] ([[Dyskusja wikipedysty:Platyna|dyskusja]]) 17:49, 12 maj 2014 (CEST)
:: Dziękuję za reakcję. Choć nie ukrywam, że wolałbym przeprosiny, a przynajmniej własnoręczne skreślenie. Pomówienia o kłamstwo potrafią mieć niestety długi żywot. --[[Wikipedysta:D'Arnise|D'Arnise]] ([[Dyskusja wikipedysty:D'Arnise|dyskusja]]) 20:03, 12 maj 2014 (CEST)
 
== Zmiana na mojej stronie dyskusji ==

Menu nawigacyjne