Dyskusja:Mateusz Grzesiak: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎Krytyka: odpowiedź
(→‎Krytyka: komentarz)
(→‎Krytyka: odpowiedź)
 
Pozdrawiam!
 
Dziękuję serdecznie za podjęcie dyskusji. :) Proszę tylko o stosowanie <nowiki>~~~~</nowiki> w celu podpisania się.
* "''Gazeta może na swoich łamach może publikować co chce zgodnie z własną polityką, ale nie oznacza to przekazywania rzetelnych informacji.''"
Zgodnie z prawem prasowym gazeta ponosi pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Jeżeli są one fałszywe, to taką odpowiedzialność powinna gazeta ponieść. Nic mi nie wiadomo o toczących się procesach sądowych w tej sprawie czy np. opublikowaniu sprostowania. Z uwagi na to, że Polityka jest dość szanowanym tygodnikiem można przypuszczać, że opisali prawdę. A NAWET jeżeli to jest kłamstwo, to FAKTEM jest, że takie zarzuty w znanym i poczytnym tygodniku się pokazały, a w mojej edycji przedstawiłem ten FAKT.
* "''Autor zmiany ma informacje o usługach i działalności p. Grzesiaka, ponieważ ją śledzi.''"
To odnosi się do mnie? A jeśli tak to proszę o rozwinięcie.
* "''Mając do dyspozycji obecną stronę oraz webarchive można tą informację sprawdzić.''"
Za Polityką: "''Ponadto u Grzesiaka, co sprawdziliśmy, wyleczenie z fobii prostej kosztuje 6150 zł''" - nic nie ma mowy o stronie, więc równie dobrze to mogło być zapytanie e-mailowe, telefoniczne lub wiedza od świadka jakiegoś.
* "''skąd więc teza o wykorzystywaniu NLP w swojej pracy?''"
MG posługuje się językiem NLP, np. tu [https://www.youtube.com/watch?v=WJkqbUVTyIQ?t=16m31s] (modelowanie). W AlphaMale posługuje się pojęciem kotwiczenia i programowania, które są charakterystyczne dla NLP, proponuje także zainteresowanie się NLP (postaram się potem odnaleźć fragmenty). Można także pogooglać "Mateusz Grzesiak NLP". Ale i tak to nie ma znaczenia (bardziej pokazuję, że teza nie jest bezpodstawna), ponieważ Wikipedia oparta jest na źródłach wtórnych, a takim źródłem jest Polityka.
* "''Nie wiem na ile Pan jest zainteresowany tematem, ale polecam sprawdzić''"
Ja mogę polecić [[en:Neuro-linguistic_programming#Scientific_criticism]] i sekcje poniżej. Artykuł dobrze uźródłowiony.
 
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. --[[Wikipedysta:Tajniak2|Tajniak2]] ([[Dyskusja wikipedysty:Tajniak2|dyskusja]]) 15:23, 21 kwi 2015 (CEST)

Menu nawigacyjne