Wikipedia:Kawiarenka/Kwestie techniczne: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (→‎O {{s|odn}}: Nowiki.)
Cześć. Będąc zalogowanym wyskakuje mi to powiadomienie i nie mogę zapisywać zmian. O co w tym chodzi i jak się z tym rozprawić. Proszę o porady.
: Pierwsza porada to: zapoznać się z [[Pomoc:Zgłaszanie problemów technicznych|instrukcją jak zgłaszać problemy]]. W szczególności ważne: nazwa przeglądarki, której używasz; czy problem występuje jeżeli używasz innych przeglądarek; czy po wyczyszczeniu pamięci podręcznej (i ciasteczek) jest bez zmian? --[[Wikipedysta:WTM|WTM]] ([[Dyskusja wikipedysty:WTM|dyskusja]]) 10:18, 14 gru 2016 (CET)
* Zapoznałem się instrukcją zastosowując „purge” zarówno przed edycją, w trakcie i po ale nadal będąc zalogowanym wyskakuje mi ten sam komunikat. Edytować mogę, podczas edycji moje zmiany są widoczne ale gdy klikam w „Zapisz zmiany” pojawia się ten komunikat. Bez logowania wszystko jest ok. Zanim się ten problem pojawił dwa dni temu nic w preferencjach nie zmieniałem – wszystko jest tak samo już od długiego czasu. Mam Firefoxa i korzystam z niego też już bardzo długi czas i na wiki nigdy nie było z nim problemu. 14:33, 14 gru 2016 (CET)
 
== O {{s|odn}} ==
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne