The Daily Show: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 928 bajtów ,  4 lata temu
Wycofano ostatnią zmianę treści (wprowadzoną przez 2A02:A314:243:5400:924:AA9B:46DC:A364) i przywrócono wersję 49735258 autorstwa Szoltys-bot
(Uzupełnienie opisu programu. Proszę nie usuwać i nie pisać bzdur, że program jest programem komediowym, gdyż podobnie jak ComedyCentral jest tubą propagandową lewków ameryki i pierze mózgi innym narodom.)
(Wycofano ostatnią zmianę treści (wprowadzoną przez 2A02:A314:243:5400:924:AA9B:46DC:A364) i przywrócono wersję 49735258 autorstwa Szoltys-bot)
 
Spin-offem ''The Daily Show'' był prowadzony przez [[Stephen Colbert|Stephena Colberta]] ''[[The Colbert Report]]''. Innym spin-offem prowadzonym przez byłego współpracownika Larrego Wilmorea jest ''[[The Nightly Show with Larry Wilmore]]'', nadawany od 19 stycznia 2015.
 
Każdy odcinek programu prowadzony jest w retoryce wyśmiewania ludzi o odmiennych poglądach politycznych niż lewicowe, a konkretnie amerykańskiej partii demokratycznej. Pod przykrywką komedii przemycane są tam polityczne, rasistowskie, anty-białe treści mające na celu manipulację opinii publicznej, a zwłaszcza młodzieży o niewykształconym światopoglądzie. Wzmocnieniem efektywności tego zabiegu jest przedstawianie "reportaży" przez dwójkę białych korespondentów oraz zapraszanie do programu kolorowych gości o tych samych sympatiach politycznych. Zajmują oni często publiczne stanowiska co nadaje im autorytetu w oczach przeciętnego widza, w związku z czym, głoszone przez nich poglądy, często bezkrytycznie, przyjmowane są za logiczną, naukową prawdę. W połączeniu z śmiałością prowadzącego, jego pychą i pewnością siebie program efektywne wypełnia swoją misję propagandową.
 
==Korespondenci i współpracownicy==

Menu nawigacyjne