Wikipedia:Kawiarenka/Wikipedyści: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎Podpis: odpowiedź
(→‎Podpis: +++)
(→‎Podpis: odpowiedź)
:::* ''Kolorki'', jak mówicie, w moim przypadku są tutaj standardowe, ani to rażący czerwony, ani też mocny niebieski, jak masz Ty Malarzu. Czy naprawdę tutaj jak się człowiek zarejestruje, musi przejść tyle procedur? Tak naprawdę to chciałem się tak w ogóle od początku nazwać, ale pewnie było zbyt długie i nie przeszło. Nazwa jest charakterystyczna, ale spójną przecież. W sumie też o to chodzi, by być rozpoznawalnym, jakoś się wyróżniać. To naprawdę aż takie negatywne? Te kilka moich edycji wymaga podejmowania aż tylu i takich kroków? --'''''[[Wikipedysta:Wierny Mai jak pies|Wierny jak pies pod Jej Stopami,]] '''[[Dyskusja wikipedysty:Wierny Mai jak pies|'''a Boska Maja to moja Pani...''' (dyskusja)]]'' 07:41, 20 lip 2019 (CEST)
::::* To może kolega zacznie być ''rozpoznawalny'' i się ''wyróżniać'' np. tworząc nowe artykuły i uźródławiając już istniejące? Bo jak na razie zwrócił naszą uwagę na siebie dziwnym podpisem, awanturami o wątpliwą interpunkcję czy kręceniem afer w postaci [https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Dyskusja_wikipedysty%3ALahcim_n&type=revision&diff=56966632&oldid=56749392 pogróżek], w tym [https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Dyskusja_wikipedysty%3ATomasz_Raburski&type=revision&diff=57025295&oldid=56992306 grożenia odebraniem uprawnień Wikipedystom z wieloletnim stażem i imponującym wkładem merytorycznym]. A nie ma kolega jeszcze nawet 100 edycji na koncie... [[Wikipedysta:Hoa binh|Hoa binh]] ([[Dyskusja wikipedysty:Hoa binh|dyskusja]]) 07:48, 20 lip 2019 (CEST)
:::::* Może mam przeprosić za to, że mam niecałe sto, a nie ponad sto tysięcy edycji? Od czegoś trzeba zacząć. Bardzo życzliwie tutaj jest, no bardzo... Co do wątpliwej interpunkcji, to takie niestety są tutejsze strony pomocy 😕. Tak, staram się coś zmienić i rozpocząłem we właściwym miejscu nowy wątek. --'''''[[Wikipedysta:Wierny Mai jak pies|Wierny jak pies pod Jej Stopami,]] '''[[Dyskusja wikipedysty:Wierny Mai jak pies|'''a Boska Maja to moja Pani...''' (dyskusja)]]'' 08:25, 20 lip 2019 (CEST)

Menu nawigacyjne