Dyskusja wikipedysty:Ironupiwada: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Znacznik: Wiadomość MassMessage
Swoją drogą, jeśli wikiprojekt gry komputerowe ma stronę taką jak [[Wikiprojekt:Gry komputerowe/Brakujące artykuły z największą liczbą interwiki]], mógły też stworzyć metastronę, która by zawierała nieistniejące artykuły o grach komputerowych na PLwiki ale zamieszczone na ENwiki w tamtym projekcie. Nawet te, które wspominam tu na stronie dyskusji nie mają jeszcze artykułu na polskiej Wikipedii. Albo sprobowac przepisac wszystko do [[Wikipedia:Propozycje tematów/Gry komputerowe]]. Co o tym myślisz? Pozdrawiam [[Wikipedysta:Dawid2009|Dawid2009]] /[[Dyskusja Wikipedysty:Dawid2009|--->✉]]
: Dzięki Filip za podzielenie się wiedzą i info/odp w sprawie PLwiki. Również życzę udanej, już nadchodzącej dekady! ;) [[Wikipedysta:Dawid2009|Dawid2009]] /[[Dyskusja Wikipedysty:Dawid2009|--->✉]] 23:10, 31 gru 2019 (CET)
:: A w sumie to mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie w tej sprawie. Gdybyś przeniósł te generacje do sekcji historii to jak przetytułowałbyś tą sekcję z platformami/konsolami etc. (Parę rzeczy takich jak Play Station, Xbox, GameBoy najprawdopodobniej powinny zostać i ja zastanawiałbym się nad dołączeniem artykułu [[:en:Video game console]], który jest obecnie włączony do innej subsekcji)? Pytam, bo mam zamiar sam przenieść je do sekcji historii, poprzez [[:en:WP:Bold]], dlatego że konsensus już był/jest (nawet jeśli pozostaną, nie będą one w sekcji o rekreacji, to samo z innymi artykułami jak "historia szachów" etc..) ale mam problem, że nie wiem jaki tytuł były odpowiedni dla nowej sekcji. Wszystko co tam jest to są konsole gier video? Na stronie dyskusji parę osó mówiło o usunięciach niektórych platform/konsol tak jak Ty mówiłeś i wszyscy mówili o przeniesieniu history of i generacji do historii ale nikomu nie chciało się tego zmienić/przenieść przez WP:Bold, pomimo, że podzielność zdań na przeniesienie do historii była duża; takie tylko ostatnie jedno pytanie (od razu mówię, że ten projekt to nie jest jakieś bardzo duże przedsięwzięcie związane z WMF czy coś, tak jak niektórzy są zdegustowanii gdy pierwszy raz widzą ten projekt, to jest raczej luźy wikiprojekt tak jak każdy inny na Wikipedii, nie ma też tak bardzo wielu regularnych/aktywnych uczestników). Pozdrawiam. [[Wikipedysta:Dawid2009|Dawid2009]] /[[Dyskusja Wikipedysty:Dawid2009|--->✉]] 14:39, 4 sty 2020 (CET)
 
== Biuletyn Wikimedia Polska (nr 19/2019) ==

Menu nawigacyjne