Dyskusja wikipedysty:Rzecznik AWL: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(→‎commons: nowa sekcja)
Musisz kategoryzować wstawiane tam pliki (zdjecia). Tu [https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Inauguracja_AWL-1.jpg] zrobiłem to za Ciebie. Dodaj to do wszystkich swoich zdjęć do których masz prawa autorskie, lub na podstawie innych przypisów nadają się do publikowania na commons--[[Wikipedysta:Kerim44|Kerim44]] ([[Dyskusja wikipedysty:Kerim44|dyskusja]]) 18:40, 2 cze 2020 (CEST)
: oj, jak widzę, masz tam problemy - musisz podjąć tam dyskusję --[[Wikipedysta:Kerim44|Kerim44]] ([[Dyskusja wikipedysty:Kerim44|dyskusja]]) 18:40, 2 cze 2020 (CEST)
 
Szanowny Panie,
cały czas nie mamy ostatecznie zamkniętego tematu z wprowadzeniem zmian dotyczącymi Akademii Wojsk Lądowych. Bardzo nam zależy na tym by ostatecznie doprowadzić do zamieszczenia uzgodnionej z Panem wersji informacji o AWL. Jak zdołałam się zorientować podczas naszej korespondencji – wywnioskować, to właśnie Pan jest tą osobą, która ma decydujący wpływ na akceptację zmian. Dotychczasowa współpraca z Panem jest współpracą twórczą i prowadzącą do interesującego „doszlifowania” naszego pierwotnego materiału. Zwracam się zatem z prośbą o równie kreatywną dalszą współpracę w celu ostatecznego zatwierdzenia zmian, a przede wszystkim do umieszczenia wszystkich insygniów AWL w miejscu wskazanym przez nas.
Moim zdaniem materiał uzgodniony z Panem będzie bardzo dobrym źródłem wiedzy
o największej w kraju uczelni wojskowej i co istotne będzie on w warstwie merytorycznej i edytorskiej spójny z funkcjonującymi w przestrzeni publicznej, za sprawą Wikipedii, materiałami (informacjami) o LAW, WAT, AMW i ASzWoj, a także z informacjami o innych krajowych uczelniach. Pragnę zaznaczyć, że bardzo smuci mnie fakt przeciągania się działań związanych z zamieszczeniem ostatecznej wersji, bowiem sprawia to pewien rodzaj szumu informacyjnego o naszej instytucji. Proszę Pana zatem o zrozumienie naszej argumentacji i pomoc w ostatecznym zamknięciu sprawy w sposób jak najdoskonalszy satysfakcjonujący Pana i mnie jako przedstawiciela Akademii Wojsk Lądowych.
Z wyrazami szacunku Oficer Prasowy AWL por. Roksana Trawka.
77

edycji

Menu nawigacyjne