Wikipedia:Kawiarenka/Ogólne: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 511 bajtów ,  3 miesiące temu
* Zgodnie z [[Wikipedia:Kategoryzacja#Kiedy_tworzyć_kategorie]] kategorie tworzymy w celu ułatwienia przeglądania Wikipedii odwiedzającym. Nie oceniamy "encyklopedyczności" kategorii. Jedyne kryteria wymagane dla utworzenia kategorii podane na podanej stronie są spełnione. Jeśli więcej niż trzy elementy pasują do nowego zbioru, zwłaszcza jeśli w nadrzędnym jest dużo elementów to warto tworzyć podkategorie, a jeśli w nadrzędnej jest ponad 200 elementów to podkategorie powinny być utworzone. [[Wikipedysta:Kenraiz|Kenraiz]] <small>([[Dyskusja_Wikipedysty:Kenraiz|dyskusja]])</small> 01:02, 11 sty 2021 (CET)
* Czym innym jest kat. na jaką chorobę, a czym innym podział na miejsce śmierci, bo tu można tworzyć [[Zbiór Mandelbrota]]. [[Wikipedysta:Jckowal|Jckowal]] [[Dyskusja wikipedysty:Jckowal|<small><span style="size: 14px; color: green">''piszże''</span></small>]] 01:09, 11 sty 2021 (CET)
* te kategorie czasami są idiotyczne. Np. Zabici przez zwierzęta. A tam przypadki, gdy kogoś ugryzło zwierzę, bynajmniej nie śmiertelnie, wdała się infekcja i od tego zmarł. Tylko czekać jak powstanie kat. Zabici przez liście (poślizg, złamanie kości, infekcja, zgon). O dziwo nie ma Zabici przez bakterie/grzyby/alkohol, a zwłaszcza pierwsza to rzeczywiście masowa, a nie wydumana. --[[Wikipedysta:Piotr967|Piotr967]] [[Dyskusja wikipedysty:Piotr967|''podyskutujmy'']] 01:35, 11 sty 2021 (CET)
38 048

edycji

Menu nawigacyjne