Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2021:02:14:Władysław Brzuzy: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
:Szanowny Panie, ten Pan jest człowiekiem powszechnie znanym i szanowanym w Ełku. Współtworzył NZS na UMK w Toruniu. Współtworzył ełcki samorząd. Od 1989 roku prowadzi kancelarię w Ełku. Jest odznaczony przez ministra sprawiedliowości (2012). [[Wikipedysta:Smarcinkiewicz|Smarcinkiewicz]] ([[Dyskusja wikipedysty:Smarcinkiewicz|dyskusja]]) 22:17, 14 lut 2021 (CET)
* Posiadane ordery autoency na pewno nie dają, zresztą większość to czerwone linki. Działalność piękna i szlachetna, ale na hasło w encyklopedii to jednak za mało. W każdym mieście są osoby powszechnie znane i szanowane, zasłużeni działacze społeczni, ale nie każdy ma dokonania na miarę encyklopedii. Raczej jestem za usunięciem. [[Wikipedysta:Marekos|Marekos]] ([[Dyskusja wikipedysty:Marekos|dyskusja]]) 08:51, 15 lut 2021 (CET)
*:Szanowny Panie, postacie ważne też są warte odnotowania. Mówimy o globalnym medium, który również odnosi się do lokalności. Postaram się zwiększyć liczbę odwołań. Niestety nie wszystko jest do zalinkowania w Wikipedii. Co to znaczy dokonania na miarę encyklopedii? Zakładanie NZS na UMK w Toruniu. Tworzenie zrębów samorządu lokalnego po 1989 roku nie jest dokonaniem? Ogólnie jestem za tym, żeby osoby istotne lokalnie, szanowni i zasłużeni znaleźli się również w Wikipedii. Często korzystam z Wikipedii w wielu językach i widzę, że tak jest. [[Wikipedysta:Smarcinkiewicz|Smarcinkiewicz]] ([[Dyskusja wikipedysty:Smarcinkiewicz|dyskusja]]) 09:55, 15 lut 2021 (CET)
125

edycji

Menu nawigacyjne