Podróż do serca świata: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
brak opisu edycji
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
m (Zgodnie z DNU usuwam kategorie "Seriale emitowane..")
Nie podano opisu zmian
* '''Marie''' – dziewczyna Cory’ego, ubiera się w różową suknię i pantofelki. Tak samo jak Cory chce przeżyć przygody, ale Giselle nigdy jej nie pozwala, bo może się jej stać coś strasznego.
* '''Sarina''' – ma czarne włosy, ubiera się w niebieską koszulę i ciemnoniebieskie spodnie. Ma małpkę Chargera, który jej służy w razie niebezpieczeństwa. Córka króla Indii. Przyszła żona księcia Blackstone.
* '''Mademoiselle Giselle''' – guwernantka Marie, ma siwe włosy, ubiera się w zieloną spódnicę, na głowie nosi kapelusz. Nie pozwala Marie wybierać się w podróż z Corym, ponieważ nie wie, co jej grozi. W razie niebezpieczeństwa, Mademoiselle przybywa na ratunek.
* '''Kapitan Touchet''' – główny, dowodzącygłównodowodzący statku zwanego "Przeznaczenie". Kiedy są w niebezpieczeństwie, natychmiast rozpoczynają bitwę.
* '''Lui Feldoe''' – kuzyn Cory’aCorey’a Feldoe, za wszelką cenę chce zająć miejsce Cory’ego, co nie zawsze się udaje. Nieraz bywa z Szramą i Trzy Palce, by książę Blackstone przekazał jakieś ważne zadanie, żeby go pokonać. Dziedziczy firmę Feldoe companyCompany.
* '''Szrama''' – chudy kapitan, ubiera się w białą koszulę i niebieskie spodnie, na głowie ma zawiązaną chustkę. Podobnie jak Lui i Trzy Palce są wrogami Cory’ego, po to, by książę Blackstone przekazał im jakieś ważne zadanie.
* '''Trzy Palce''' – najgrubszy kapitan, ma pomarańczowe włosy, ubiera się w czarną rozpinaną bluzkę, żółtą koszulę i niebieskie spodnie. Podobnie jak Lui i Szrama są wrogami Cory’ego, po to, by książę Blackstone przekazał im jakieś ważne zadanie.
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne