Telestrony: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 387 bajtów ,  3 miesiące temu
brak opisu edycji
(Anulowanie wersji 57271451 autorstwa 139.28.117.75 (dyskusja) TVN Turbo jest już wymienione dwa linki wcześniej)
Znacznik: Anulowanie edycji
'''Telestrony''' – handlowa nazwa [[teletekst]]u nadawanego wraz z sygnałem w wybranych stacjach należących do [[TVN]]. W Telestronach znajdują się m.in.: fakty z kraju i ze świata, prognoza pogody, wiadomości sportowe, rozrywka (m.in. repertuar [[Multikino|Multikina]], już wycofane), ogłoszenia, program, filmy i zabawy interaktywne – takie jak Czaty [[SMS]].
 
Na Telestronach zamieszczone są także regulaminy różnego typu gier i teleturniejów [[TVN]], program telewizyjny, opisy programów, poradniki, horoskopy, podstrony tematyczne, ogłoszenia drobne, życzenia i podstrony dla dzieci. Dziennie na Telestrony zaglądazaglądało ponad pół miliona ludzi.
 
W ramach Telestron występują interaktywne strony teletekstu pozwalające na dynamiczna zmianę ich treści pod wpływem interakcji z widzem np. za pośrednictwem wiadomości SMS Premium.
 
Telestrony posiadają stacje: [[TVN]], [[TVN 7]], [[TVN Turbo]], [[TVN International|iTVN]] i [[TVN Style]], [[Mango 24]] a dawniej także [[TVN Gra]] i, [[TVN Warszawa]] i [[Mango 24]].
 
Podczas akcji [[Media bez wyboru]] 10 lutego 2021 funkcjonowanie Telestron zostało ograniczone do ramówek stacji, na których nadawały, i napisów dla niesłyszących. Po zakończeniu akcji pełnego funkcjonowania Telestron nie wznowiono, pozostawiając je w takiej samej postaci, w jakiej były w dzień trwania tej akcji. Ramówki stacji z Telestronami są nadal aktualizowane.
 
== Lista Telestron ==
* [[TVN Style]]
* [[iTVN]]
* [[Mango 24]]
 
=== Dawne ===
* [[TVN Gra]]
* [[TVN Warszawa]]
* [[Mango 24]]
 
[[Kategoria:Technika telewizyjna]]
2446

edycji

Menu nawigacyjne