Dyskusja wikipedysty:Korektysta: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 166 bajtów ,  8 miesięcy temu
→‎Loryś: Odpowiedź
(→‎Loryś: odpowiedź)
Znacznik: edytor kodu źródłowego 2017
(→‎Loryś: Odpowiedź)
Znaczniki: Odpowiedź Kod źródłowy
:Dziękuję za przeglądanie edycji! Nie chciałem powielać źródła, bo nauka-polska.pl już była podpięta. W każdym razie zrobiłem zgodnie z radą. Tylko w tym momencie nie wiem, jak najlepiej uwspólnić przypis, bo [[Szablon:R]] jest odradzany na jego stronie. [[Wikipedysta:Korektysta|Korektysta]] ([[Dyskusja wikipedysty:Korektysta|dyskusja]]) 15:37, 3 wrz 2021 (CEST)
*Aleś mi walnął. O Szablonie R nie wiem nic, chociaż używam szablonów ponad 10 lat. Ale normalnie nadaje się przypisowi nazwę <nowiki> <ref name = "cośtam"{{cytuj.......}</ref> </nowiki> i później zamiast całego szablonu cytowania wstawiamy tylko <nowiki> <ref name = "cośtam"/> </nowiki> (zwróć uwagę na ukośnik) i gotowe. A jeżeli używasz edytora wizualnego, to dajesz ''wstaw przypis'' a następnie ''użyj istniejącego'' i wybierasz, który ma być z już istniejących. Przeczytaj [[Pomoc:Przypisy]] tam są sekcje ''wielokrotne użycie przypisu'' czy jakoś tak i popróbuj. Jak coś, to w pytaniach nowicjuszy ktoś Ci podpowie, albo ja, ale dopiero jutro, bo teraz musze kończyć, nawet nie mam czasu zajrzeć do tej pomocy, jak się sekcje nazywają (zawsze zapominam :(). [[Wikipedysta:Ciacho5|Ciacho5]] ([[Dyskusja wikipedysty:Ciacho5|dyskusja]]) 15:45, 3 wrz 2021 (CEST)
*:Właśnie skończyłem doczytywać i chyba działa :) [[Wikipedysta:Korektysta|Korektysta]] ([[Dyskusja wikipedysty:Korektysta|dyskusja]]) 15:47, 3 wrz 2021 (CEST)
357

edycji

Menu nawigacyjne