Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2021:10:03:Itch.io: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
brak opisu edycji
(komentarz)
Znacznik: edytor kodu źródłowego 2017
Nie podano opisu zmian
:Nie rozumiem cię, tyle gier oraz wymienienie gier które są encyklopedyczne to nie wystarczająco? Poza tym Itch jest też na innych wikipediach. (angielska, Portugalska itd) [[Wikipedysta:Szymonblaut|Szymonblaut]] ([[Dyskusja wikipedysty:Szymonblaut|dyskusja]]) 10:02, 3 paź 2021 (CEST)
: Bez wątpienia strona ency, toż to jest przystań dla wielu twórców gier komputerowych. Dajcie mi czas, a rozbuduję artykuł. [[Wikipedysta:Ironupiwada|Ironupiwada]] ([[Dyskusja wikipedysty:Ironupiwada|dyskusja]]) 10:31, 3 paź 2021 (CEST)
Itch.io to jedna z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier komputerowych i jest bez wątpienia encyklopedyczny. Szkoda tylko, że artykuł zawiera obrzydliwe kłamstwa - itch.io nie napotykało na problemy "ze względu na otwartość na środowiska LGBT", ale przez otwartość na gry pornograficzne. Brak cenzury w tej kwestii owocuje obecnością na platformie choćby takich gier, w których zadaniem gracza jest zgwałcenie kobiety - wyłącznie stąd odmowa współpracy ze strony Apple. Wzmianka o 500 grach o tematyce LGBT również nie ma większego znaczenia, gdyż każdy zarejestrowany użytkownik może wydać na itch.io w zasadzie cokolwiek. Sam wydałem tam "grę" składającą się z pięciu słów - mniej więcej takie bezwartościowe "treści" będą się składać na wspomniane 500 gier o LGBT. [[Wikipedysta:Adam Didur|Adam Didur]] ([[Dyskusja wikipedysty:Adam Didur|dyskusja]]) 20:42, 3 paź 2021 (CEST)

Menu nawigacyjne