Total Annihilation: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 36 bajtów ,  15 lat temu
linki
m (Anulowanie edycji wprowadzonej przez: 83.31.67.195 (niezbyt ency))
(linki)
*Dzięki dodatkom do gry będącym wielkimi pakietami jednostek (najpopularniejsze z nich to TAUCP i UTASP) można posiadać około 500 typów jednostek po każdej ze stron.
 
Gra została wydana w roku [[1997]] przez firmę [[Cavedog]]. Obecnie firma nie istnieje, ale prace nad ulepszaniem tej pozycji prowadzą sami gracze, przez co gra mimo sporego wieku nadal jest atrakcyjną. Jedną z prób uatrakcyjnienia gry przez fanów jest stworzenie nowego, w pełni trójwymiarowego silnika gry, [[Spring (gra)|Springa]]. Początkowo miał być tylko odtwarzaczem powtórek do Total Annihilation, jednakże projekt posunął się dużo dalej i obecnie Spring posiada dużo większe możliwości od oryginału. Ostatnimi czasy legendarny twórca gry - Chris Taylor - rozpoczął pracę nad duchowym spadkobiercą gry, opowiadającą zupełnie inną historię o wojnie pomiędzy trzema stronnictwami: United Earth Federation, Aeon Illuminate oraz Cybran Nation. Gra ukaże się pod tytułem Supreme Commander, jako że twórca nie ma praw autorskich do tytułu (posiada je nieistniejący Cavedog).
 
==Legenda==
 
==Dodatki==
Do gry istnieją dwa oficjalne [[Dodatek do gry komputerowej|dodatki]]: ''Core Contigency'' i ''Battle Tactics'' oraz niezliczona ilość dodatkowych map i jednostek zaprojektowanych przez graczy.
 
[[Kategoria:Strategiczne gry czasu rzeczywistego]]
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne