Dyskusja wikipedysty:Genealogus: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 791 bajtów ,  5 miesięcy temu
Znaczniki: Odpowiedź Kod źródłowy
W listopadzie wprowadziłem kilka aktualizacji informacji, w tym znaki graficzne związane z odznaczeniami, a także drobne poprawki. Po dość długim czasie PG usunął te nowe informacje bez informacji o powodach. Chciałbym wiedzieć co było nie tak, że wprowadzone przeze mnie zmiany musiały być usunięte. Pozdrawiam [[Wikipedysta:Genealogus|Genealogus]] ([[Dyskusja wikipedysty:Genealogus|dyskusja]]) 18:01, 26 gru 2021 (CET)
* Wygląda na to, że zapomniałeś dodać przypisy, potwierdzające otrzymanie wymienionych odznaczeń. [[Wikipedysta:PG|<font style="color:black">'''PG'''</font>]] ([[Dyskusja wikipedysty:PG|<font style="color:black">dyskusja</font>]]) 08:17, 2 sty 2022 (CET)
*:Ok. Ogólnie potwierdzam, że każda informacja powinna być udokumentowana przypisem. Co będzie przypisem w tym wypadku? Informacje na ten temat nie są publikowane w gazetach. Czy przypisem będzie numer legitymacji odznaczeniowej? Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę, że w artykule np. o gen. Mirosławie Różańskim, czy Marianie Kozielewskim jedyne przypisy jakie są wykazane przy odznaczeniach są odnośnikami do artykułów o samych odznaczeniach, a nie konkretnych nadaniach. Poza tym aktualizując informacje o odznaczeniach dodałem grafikę ilustrującą informację o odznaczeniu dodana do artykułu wiele lat temu. Również to zostało usunięte, dlaczego? [[Wikipedysta:Genealogus|Genealogus]] ([[Dyskusja wikipedysty:Genealogus|dyskusja]]) 20:38, 2 sty 2022 (CET)
204

edycje

Menu nawigacyjne