Szablon:Info fragment NPA

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

[[{{{1}}}]][edytuj kod]

Witam. Tekst wklejony przez Ciebie do hasła [[{{{1}}}]] pochodził ze strony {{{2}}}. Ponieważ na stronie tej nie ma informacji, że można go kopiować na wolnej licencji - zgodnej z licencją Wikipedii (CC-BY-SA), został on usunięty z hasła. Dodane informacje mogą pojawić się w artykule w następujących sytuacjach:

  • Jeśli jesteś właścicielem majątkowych praw autorskich do skopiowanego tekstu lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z licencją Wikipedii – zapoznaj się z uwagami na temat zamieszczania haseł wcześniej opublikowanych. Gdy sprawa zostanie wyjaśniona, tekst ten będzie można przywrócić.
  • Tekst przez Ciebie wklejony możesz wykorzystać jako źródło do treści, którą możesz napisać własnymi słowami (najlepiej zgodnie z encyklopedycznym stylem) – miej jednak na uwadze, że nieznaczne przeredagowanie tekstu nadal narusza prawo autorskie, patrz Artykuły nieznacznie przeredagowane.

Uwaga! Tego szablonu używamy w przypadku dużych partii tekstu dodanych do istniejących haseł ze stron internetowych, co może wskazywać na naruszenie praw autorskich, a które to treści z tego względu zostały usunięte, ale jeszcze znajdują się w historii strony. Informacje o podjętych działaniach zapisz na stronie: Wikipedia:Lista NPA.