Szymon Majewski Show

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Szymon Majewski Show
Rodzaj programu program rozrywkowy
Kraj produkcji Polska
Język polski
Data premiery 5 września 2005
Lata emisji 2005- 2011
Liczba odcinków 180 (12)
Czas trwania odcinka 50 minut
Od lat dozwolone od 12 lat (według KRRiT)
Produkcja
Produkcja Rochstar
Stacja telewizyjna TVN, TVN7, nTalk
Szymon Majewski w roli Ędwarda Ąckiego

Szymon Majewski Show– telewizyjny program rozrywkowy nadawany co tydzień w poniedziałek od 5 września 2005 do 13 czerwca 2011 przez stację TVN i prowadzony przez Szymona Majewskiego.

Program Szymon Majewski Show pojawił się w miejsce innego programu, również prowadzonego przez Szymona Majewskiego – Mamy Cię!. Producentem obu jest Rinke Rooyens. Producentem i reżyserem ze strony TVN pierwszych dziewięciu sezonów jest Rafał Piekoszewski. Jesienią 2011 program został zastąpiony wspólnym programem Szymona Majewskiego i Bilguuna Ariunbaatara o nazwie HDw3D Telewision.

Zdjęcia do programu Szymon Majewski Show były realizowane w podwarszawskim Sękocinie Starym koło Janek. Głos pojawiający się na początku programu oraz przed blokami reklamowymi należał do Dominiki Kurdziel. Podkład muzyczny był wykonywany przez Zespół Piersi i Tańca – "SHEMOANS".

Daty emisji sezonów[edytuj | edytuj kod]

 • Pierwszy sezon: 5 września 2005 – 25 grudnia 2005
 • Drugi sezon: 6 marca 2006 – 12 czerwca 2006
 • Trzeci sezon: 11 września 2006 – 25 grudnia 2006
 • Czwarty sezon: 5 marca 2007 – 18 czerwca 2007
 • Piąty sezon: 3 września 2007 – 24 grudnia 2007
 • Szósty sezon: 3 marca 2008 – 16 czerwca 2008
 • Siódmy sezon: 1 września 2008 – 8 grudnia 2008
 • Ósmy sezon: 2 marca 2009 – 25 maja 2009
 • Dziewiąty sezon: 7 września 2009 – 7 grudnia 2009
 • Dziesiąty sezon: 1 marca 2010 – 21 czerwca 2010
 • Jedenasty sezon: 6 września 2010 – 13 grudnia 2010
 • Dwunasty sezon: 28 lutego 2011 – 13 czerwca 2011

Redakcja programu[edytuj | edytuj kod]

Rafał Piekoszewski (producent i reżyser pierwszych dziewięciu sezonów), Marta Więch (producent), Piotr Kumik (reżyser), Artur Nowakowski (wydawca), Marcin Dziedzic, Michał Brożonowicz (reżyser Rozmów w Tłoku od dziesiątego sezonu), Jolanta Szuber, Dominika Kurdziel, Łukasz Sztaba, Anna Ścisłowska, Anna Detka, Izabela Rusak, Bartosz Wąs, Dariusz Czyżow, Emil Kokoszka, Kamila Kaczmarska, Marek Bednarczyk, Krzysztof Kotlarski, Łukasz Zackiewicz, Marta Wieczorek, Katarzyna Rolek-Siemczyk, Maciej Dąbrowski, Jarosław Zwierzyński, Marcin Mamontowicz, Marcin Panasz, Marek Kanaffa, Łukasz Sychowicz, Aleksandra Wolf (scenarzysta "Rozmów w tłoku"), Jacek Kozłowski (scenarzysta "Rozmów w tłoku").

Części programu[edytuj | edytuj kod]

Wstęp programu[edytuj | edytuj kod]

Program rozpoczyna się od krótkiego wstępu, w którym prezentowane są niefortunne zdarzenia z życia polityków z minionego tygodnia, wzbogacone żartobliwymi komentarzami prowadzącego; Majewski prezentuje także związane z omawianymi tematami krótkie autorskie żarty, najczęściej w postaci montaży filmowych.

Od drugiej serii odcinków przedstawiany jest dodatkowo ciąg powiązanych ze sobą filmów, w których rolę główną gra Szymon Majewski:

 • Druga seria – kandydatki na Miśś Wszechświata
 • Trzecia seria – Superbohater w ramach cyklu Prawi i Sprawiedliwi
 • Czwarta seria – Wiedźma Kadencja i Teleboscy
 • Piąta seria – parodia serialu "Magda M." – "Magda M. 20 lat później" oraz działania Partii ĘĄ i jej twórcy – Ędwarda Ąckiego
 • Szósta seria – Natasza Klasa i cykl Ędward Ącki szuka żony
 • Siódma seria – serial "Figo Fago" z Pawłem Małaszyńskim i Janem Peszkiem w rolach głównych.
 • Ósma seria – "Pora na Manipulatora" oraz serial "Ojciec A'mateusz" (tylko jeden odcinek)
 • Dziewiąta seria – "BigDoder czyli Złopolscy" (demaskacja prywatnych relacji pomiędzy Dodą a Nergalem), "Bohater tygodnia" oraz "Ale o co chodzi" (wyjątkowy program informacyjny).
 • Dziesiąta seria – "Ale o co chodzi" (wyjątkowy program informacyjny), "U1 BATOR" (Mongolski dziennikarz Bilguun Ariunbaatar przeprowadza wywiady z gwiazdami).
 • Jedenasta seria – "Ale o co chodzi", "U1 Bator", "Dziady"
 • Dwunasta seria – "Ale o co chodzi", "U1 Bator", Karol Żartburger"

Żarty Szymona Majewskiego[edytuj | edytuj kod]

W programie prezentowane są różne miniseriale np. Magda M. 20 lat później. Dodatkowo program prezentuje także losy Ędwarda Ąckiego i jego partii.

Parodie śpiewane

Większość parodii śpiewanych to piosenki powstałe na podstawie oryginalnych utworów, wykonywane na ich melodie i z podobnym w brzmieniu tekstem (choć treść tekstu w parodii jest inna niż w oryginale). Parodie śpiewane były stałym elementem II serii programu, sporadycznie pojawiały się w I i III.

Rozmowy z gośćmi[edytuj | edytuj kod]

W każdym odcinku gośćmi Szymona Majewskiego są dwie znane polskie osobistości. W dalszej części prowadzący rozmawia z gościem o bieżących wydarzeniach w kraju, okraszając wszystko dużą dawką humoru. Rozmowę z gośćmi kończą prezenty rozdawane przez Majewskiego, związane z osobami goszczącymi w studio, np. Korona Himalajów dla Martyny Wojciechowskiej, czy Magiczne lustereczko z Pawłem Delągiem w środku dla Tomasza Karolaka. Wykonawcą prezentów jest m.in. Tomasz Sieniawski

Począwszy od odcinka siedemnastego gościom przedstawiana jest wybrana piosenka parodiowana przez aktorów kabaretowych.

Końca nie widać

Goście biorą także udział w quizie Końca nie widać, zwykle poprzedzonym dowcipem prowadzącego (określanym przez niego jako żenujący żart prowadzącego, stanowiącym aluzję do rozpoczęcia teleturnieju Familiada). Gościom zaprezentowane zostają fragmenty audycji telewizyjnych, a ich zadaniem jest odgadnięcie zakończenia. Osoba, która wygrywa, automatycznie funduje wybranej przez siebie osobie na sali żartobliwą nagrodę od programu, jak na przykład równowartość trzystu złotych w jednogroszówkach, dwie godziny nauki języka greckiego, 30 litrów soku z brzozy lub figi z makiem. W pierwszym odcinku IV serii teleturniej Końca nie widać zastąpiono Ja cię kręcę. Od V serii zdjęcie osoby wskazanej przez zwycięzcę umieszczane jest na jednym z billboardów w Warszawie, reklamującym show Majewskiego. W VI serii zwycięzca ma własne 15 sekund na wizji programu. W VIII serii nie ma nagród, natomiast przegrany musi wykonać jakieś zadanie karne. Od VIII serii, teleturniej odbywał się przed rozmową z gośćmi, natomiast od IX sezonu, "Końca nie widać" nie jest emitowane. Zostało zastąpione przez "Chłopak na opak".

Chłopak na opak

Goście biorący udział w quizie Chłopak na opak muszą odgadnąć tytuł piosenki zaśpiewanej od tyłu. Przegrany gość otrzymuje karę. Quiz odbywa się od IX serii, a wykonawcą piosenek jest CeZik.

Violi nie widać

Dodatkowy quiz występujący tylko w jednym odcinku. W quizie Filip Bobek i Julia Kamińska musieli zgadnąć co powie Violetta Kubasińska (Małgorzata Socha) z BrzydUli. Np. Jak Kuba Bogu, tak Bóg... (właściwie- Kubańczykom). Był remis, więc obydwoje musieli odbyć karę. Po wszystkim na telebimie wyświetlane były fragmenty serialu ze złotymi myślami Violi.

Rozmowy w tłoku[edytuj | edytuj kod]

Ostatnią częścią programu są Rozmowy w tłoku, parafraza nazwy innego talk-showu TVN-u -prowadzonego przez Ewę DrzyzgęRozmowy w toku. W tej części ucharakteryzowani aktorzy parodiują postacie polityków, piosenkarzy, aktorów i innych znanych postaci. Aktorami występującymi najczęściej są: Aldona Jankowska, Wojciech Kalarus, Katarzyna Kwiatkowska, Jolanta Wilk oraz Michał Zieliński. Reżyserem pierwszych dziewięciu sezonów kabaretu jest Rafał Piekoszewski. Autorami tekstów kabaretu jest dwójka scenarzystów – główny scenarzysta – Ola Wolf, drugi scenarzysta – Jacek Kozłowski.

Zakończenie[edytuj | edytuj kod]

Każdy program ma zapowiadane od początku trwania show zakończenie, czyli najczęściej krótkie zdanie (lub równoważnik zdania) które może być różnie rozumiane (na przykład w zwrocie zdjęcie gaci chodziło o fotografię, a nie o rozebranie się, w zakończeniu ciemne strony Mazowieckiego ostatnie słowo oznaczało nazwę województwa, a nie nazwisko byłego premiera itd.). Od III serii programu zakończenia mają inną formę – przedstawione są w postaci tematu szkolnej lekcji. Najpierw na tablicy widnieje zapowiadane hasło a następnie do tablicy podchodzi uczeń, ściera temat i pisze własny (zawsze temat główny i temat ucznia są do siebie bardzo zbliżone, np. RomantyzmRoman, ty zmoro). Taką formę zakończenia programu Szymon Majewski zapowiada zawsze jako "część misyjną". W IV serii ta część nazywa się "Szczuka Kochania – Pozycje aseksualne". W niej Kazimiera Szczuka za pomocą laleczek pokazuje różne zabawne pozycje aseksualne, komentując przy tym w sposób niekonwencjonalny bieżące wydarzenia. Każdy odcinek z piątej i szóstej serii kończył się parodią polsatowskiego programu "Jak oni śpiewają", pt. "Tak oni śpiewają". W XII serii programu na końcu odcinka emitowany jest cykl "O żesz Karol!"

Nagrody i nominacje[edytuj | edytuj kod]

Szymon Majewski zdobył kilka prestiżowych nagród:

Był też nominowany do:

Krytyka[edytuj | edytuj kod]

Program często krytykowany jest na forach internetowych za humor tworzony na siłę i mało śmieszne żarty prowadzącego. Tyczy się to jednak początku programu, bo Rozmowy w tłoku spotykają się z dużym uznaniem.

Kontrowersje wzbudza wyjątkowo dosadny sposób wyśmiewania znanych osobistości. Z krytyką spotkał się też żartobliwy materiał, nawiązujący do czytania w języku polskim papieża Benedykta XVI.

W latach 2005-2007 pojawiały się głosy, że w programie wyśmiewa się wyłącznie polityków koalicji rządzącej PiS-SRP-LPR, pomijając opozycję. Przeciwnicy tego argumentu zaznaczają jednak, że przecież parodiowani byli także czołowi przedstawiciele opozycji – Donald Tusk, Jan Rokita, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Joanna Senyszyn oraz Ryszard Kalisz. Sam Szymon Majewski twierdzi, że głównie chce śmiać się z władzy, lecz gdyby ktoś inny stał na jej czele, to czyniłby tak samo.

Wiele środowisk nadal uważa, że program jest nieobiektywny i godzi w środowiska konserwatywne. Program był niejednokrotnie krytykowany przez prezesa Prawa i SprawiedliwościJarosława Kaczyńskiego.

Bardzo często Szymon Majewski Show porównywany jest do programu Kuby Wojewódzkiego. Wielu, w tym sam Wojewódzki twierdzi, że to zupełnie inny typ programu i humoru w nim przedstawionego. Mój program to talk-show, większość zdarzeń jest niezamierzona i powstaje w trakcie. Jeśli ktoś nie dostrzega tej różnicy, a wręcz próbuje nas antagonizować, to znak, że coraz częściej telewizję oglądają ludzie o mózgach płaskich jak kineskop – uważa. Kuba Wojewódzki dwukrotnie gościł u Majewskiego, podobnie jak Majewski u Wojewódzkiego.

Do programu Szymon Majewski Show krytycznie w swojej wypowiedzi nawiązał Roman Giertych: "Jeżeli ktoś ma problemy osobowościowe tego typu, że po 26 latach[1] jeszcze taka zadra funkcjonuje, to się nie dziwię jeżeli chodzi o formę i treść niektórych programów, które reprezentuje pan Szymon Majewski." (ogólnie cała wypowiedź była odpowiedzią na żądanie Majewskiego odszkodowania od Giertycha, z powodu niezdanej matury przez Majewskiego w 1987). Jednakże w tym samym roku, Roman Giertych wziął udział w świątecznym wydaniu programu, gdzie wręczył Majewskiemu dyplom za zdaną maturę (oczywiście nieprawdziwy).

Spis odcinków[edytuj | edytuj kod]

Aktorzy[edytuj | edytuj kod]

Rozmowy w tłoku (nie wlicza się ról postaci fikcyjnych)

Imię i nazwisko W Rozmowach w tłoku (chronologicznie)
Szymon Majewski Prowadzący program, Władysław Bartoszewski, Ewa Drzyzga, Ędward Ącki, Michał Koterski, Tomasz Jacyków, Adam Darski, Kora
Katarzyna Kwiatkowska Krystyna Janda, Doda, Kazimiera Szczuka, Agnieszka Chylińska, Maja Komorowska, Katarzyna Figura, Krystyna Czubówna, Helena Vondráčková, Nelli Rokita, Katarzyna Cichopek, Isabel Olchowicz, Magda Gessler, Ewa Minge
Waldemar Ochnia Jerzy Urban, Lech Wałęsa, Józef Oleksy, Janusz Rewiński
Jolanta Wilk Joanna Senyszyn, Jolanta Kwaśniewska, Renata Beger, Monika Olejnik, Janina Paradowska, Maria Kaczyńska, Elżbieta Kruk, Jolanta Szczypińska, Adam Małysz, Edyta Górniak, Jolanta Rutowicz
Michał Zieliński Andrzej Lepper, Lech Kaczyński, Włodzimierz Cimoszewicz, Piotr Fronczewski, Donald Tusk, Kazimierz Marcinkiewicz, Roman Giertych (druga edycja programu), Paweł Janas, Jarosław Kaczyński, Daniel Olbrychski, Bronisław Wildstein, Janusz Palikot, Radosław Majdan, Radosław Sikorski, Michał Żebrowski, Bronisław Komorowski, Lech Wałęsa, Colin Farrell, Michał Szpak
Beatrycze Łukaszewska Violetta Villas
Arkadiusz Lipnicki Roman Giertych (1 edycja)
Andrzej J. Dąbrowski Aleksander Kwaśniewski
Wojciech Chorąży Władimir Putin
Sebastian Olejniczak Maryla Rodowicz
Aldona Jankowska Zyta Gilowska, Tadeusz Rydzyk, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Danuta Hojarska, Anna Fotyga, Julia Tymoszenko, Dorota Zawadzka, Joanna Bartel, Anna Sobecka, Angela Merkel, Beata Tyszkiewicz, Hanna Lis
Krzysztof Dracz Przemysław Gosiewski, Ryszard Czarnecki, Stefan Niesiołowski, Antoni Macierewicz
Joanna Senyszyn Siostra bliźniaczka Joanny Senyszyn
Wojciech Kalarus Jan Rokita, Tadeusz Cymański, Wojciech Wierzejski, Michał Wiśniewski, Wojciech Cejrowski
Stanisław Dembski Ryszard Kalisz
Maciej Jadowski Adam Michnik
Renata Beger Renata Beger
Maciej Kraszewski Roman Giertych (5 edycja)
Sławomir Zapała Zbigniew Ziobro
Iwo Pawłowski Andrzej Urbański
Grzegorz Pawlak Waldemar Pawlak
Rinke Rooyens Leo Beenhakker
Elżbieta Jarosik Elżbieta Zapendowska
Jan Monczka Andrzej Wajda, Wojciech Jaruzelski, Szewach Weiss
Joanna Jeżewska Monika Olejnik (od 7 edycji), Elżbieta Jaworowicz, Karolina Korwin-Piotrowska, Jolanta Kwaśniewska
Monika Olejnik Monika Olejnik
Magdalena Mołek Magdalena Mołek
Jacek Żakowski Jacek Żakowski
Małgorzata Lewińska Małgorzata Foremniak, Ewa Kopacz, Edyta Górniak, Grażyna Szapołowska
Magdalena Cielecka Joanna Krupa
Piotr Adamczyk Silvio Berlusconi

Parodie śpiewane oraz występy poza Rozmowami w tłoku

Imię i nazwisko Postać w parodii śpiewanej lub w innym występie (alfabetycznie)
Agnieszka Chylińska wykonawczyni piosenki Dalsze losy Kopciuszka
Adam Czarnecki wykonawca piosenki To Bronek
Andrzej Czarnecki wykonawca piosenki To Bronek
Stanisław Dembski Krzysztof Krawczyk
Edyta Górniak wykonawczyni piosenki To nie ja byłam jego (ona sama)
Aldona Jankowska Zyta Gilowska, Babcia Addamsów, Krystyna z gazowni, Anna Fotyga
Robert Jarek Robin Gibb
Wojciech Kalarus Wojciech Wierzejski, Jan Rokita
Katarzyna Kwiatkowska Kazimiera Szczuka, Krystyna Janda, Doda, Morticia Addams, Nina Terentiew, Magda Gessler (Kuchenne owulucje)
Bartek Kasprzykowski Olivier Janiak (jako Gulivier Fajniak), Czesław Mozil
Michał Meyer Justin Bieber
Szymon Majewski wszystkie miśś, góral (mąż Kazi Szczuki), wykonawca piosenek Chłopcy becikowcy, Dalsze losy Kopciuszka i Siekiera, motyka; Shimon Sex Kolanko, Zygmunt Solorz-Żak, Marilyn Monroe, Zygmunt Chajzer, Piotr Kraśko
Freddie Mercury wykonawca hymnu PiS-u (głos śpiewającego podłożony pod Freddiego)
Waldemar Ochnia Jerzy Urban, Lech Wałęsa, Janusz Rewiński
Iwo Pawłowski Występował w cyklach: Miśś wszechświata, Prawi i Sprawiedliwi oraz Teleboscy. Występował w parodiach śpiewanych oraz odgrywał rolę Szymona Majewskiego.
Omar Sangare Tina Turner, Święty Mikołaj, Frank Sinatra, Sędzia
Borys Szyc wykonawca piosenki Chłopcy becikowcy
Grzegorz Wilk Krzysztof Cugowski, Barry Gibb, Sędzia, Afrykaner, Bronisław Wildstein, Wojskowy, Zbigniew Wodecki, niemiecki kartofel, Krzysztof Krawczyk, kondom, Grzegorz Turnau, Święty Mikołaj-metal, Andrzej Rosiewicz
Jolanta Wilk Janina Paradowska, Renata Beger, Jolanta Kwaśniewska, Pani X, Wednesday Addams, Britney Spears, Justyna Steczkowska, Justyna Pochanke
Janusz Wiśniewski Maurice Gibb
Michał Zieliński Hanna Gronkiewicz-Waltz, Sędzia, Andrzej Lepper, Kazimierz Marcinkiewicz, Lech Kaczyński, Lurch, Krzysztof Krawczyk, kondom, Andrzej Sikorowski, Osama bin Laden
Rafał Rutkowski Anita Werner

Szymon Szuka Szaleńców[edytuj | edytuj kod]

Od 6 października 2006 na TVN Siedem emitowany był program Szymon szuka szaleńców będący dodatkiem do programu. Szymon szuka szaleńców składał się z dwóch części: castingowej, prowadzonej przez Iwo Pawłowskiego oraz uzupełniającej poprzedni odcinek o zabawne wpadki oraz wypowiedzi gości i Majewskiego. Część castingowa miała wyłonić nowych parodystów do Rozmów w tłoku. Pierwszym "wykorzystanym" w Rozmowach w tłoku uczestnikiem Szymon szuka szaleńców został Maciej Jadowski, który w odcinku 45 i 57 parodiował Adama Michnika.

Oglądalność[edytuj | edytuj kod]

Numer odcinka programu Pierwsza seria programu Druga seria programu Trzecia seria programu Czwarta seria programu Piąta seria programu Szósta seria programu Siódma seria programu Ósma seria programu Dziewiąta seria programu Dziesiąta seria programu Jedenasta seria programu Dwunasta seria programu
1 1 936 741
(5 września 2005)
3 282 691
(6 marca 2006)
2 989 018
(11 września 2006)
3 240 784
(5 marca 2007)
3 306 538
(3 września 2007)
3 460 540
(3 marca 2008)
2 290 571
(1 września 2008)
2 483 842
(2 marca 2009)
2 190 640
(7 września 2009)
2 490 715
(1 marca 2010)
2 452 874
(6 września 2010)
2 086 823
(28 lutego 2011)
2 2 222 923
(12 września 2005)
3 177 201
(16 marca 2006)
2 876 366
(18 września 2006)
3 069 426
(12 marca 2007)
3 173 183
(10 września 2007)
3 293 713
(10 marca 2008)
2 796 217
(8 września 2008)
2 515 651
(9 marca 2009)
2 495 909
(14 września 2009)
2 393 142
(8 marca 2010
2 274 721
(13 września 2010)
2 214 782
(7 marca 2011
3 1 619 698
(19 września 2005)
3 135 940
(20 marca 2006)
3 268 294
(25 września 2006)
3 368 774
(19 marca 2007)
3 502 617
(17 września 2007)
3 197 311
(17 marca 2008)
2 679 397
(15 września 2008)
2 729 226
(16 marca 2009)
2 212 997
(28 września 2009)
2 502 044
(8 marca 2010
2 276 380
(20 września 2010)
2 644 732
(14 marca 2011
4 1 823 506
(26 września 2005)
3 867 049
(27 marca 2006)
2 914 179
(2 października 2006)
3 735 651
(26 marca 2007)
3 641 742
(24 września 2007)
2 640 703
(24 marca 2008)
2 781 997
(22 września 2008)
2 814 718
(23 marca 2009)
2 814 402
(5 października 2009)
2 890 678
(8 marca 2010
2 226 383
(27 września 2010)
bd.
?
5 1 605 858
(3 października 2005)
3 812 158
(3 kwietnia 2006)
3 443 862
(9 października 2006)
2 963 316
(2 kwietnia 2007)
3 228 966
(1 października 2007)
3 309 078
(31 marca 2008)
3 316 760
(29 września 2008)
2 441 272
(30 marca 2009)
2 672 247
(12 października 2009)
2 834 181
(8 marca 2010
2 628 518
(4 października 2010)
bd.
?
6
(10 października 2005)
3 715 357
(10 kwietnia 2006)
3 403 833
(16 października 2006)
2 162 520
(9 kwietnia 2007)
3 636 195
(8 października 2007)
3 062 644
(7 kwietnia 2008)
2 610 304
(6 października 2008)
2 403 298
(6 kwietnia 2009)
2 845 821
(19 października 2009)
2 335 557
(8 marca 2010
2 598 018
(11 października 2010)
bd.
?
7 2 609 386
(17 października 2005)
2 244 467
(17 kwietnia 2006)
3 377 451
(23 października 2006)
3 371 953
(16 kwietnia 2007)
2 188 222
(15 października 2007)
2 924 712
(14 kwietnia 2008)
2 739 580
(13 października 2008)
2 503 446
(20 kwietnia 2009)
2 836 547
(26 października 2009)
2 200 341
(8 marca 2010
3 083 830
(18 października 2010)
bd.
?
8
(24 października 2005)
2 808 324
(24 kwietnia 2006)
2 983 149
(30 października 2006)
3 078 607
(23 kwietnia 2007)
3 500 342
(22 października 2007)
3 030 368
(21 kwietnia 2008)
2 893 191
(20 października 2008)
2 292 917
(27 kwietnia 2009)
2 932 895
(2 listopada 2009)
2 599 743
(8 marca 2010
2 989 221
(25 października 2010)
bd.
?
9
(7 listopada 2005)
3 077 338
(1 maja 2006)
3 329 899
(6 listopada 2006)
3 156 898
(30 kwietnia 2007)
3 529 514
(29 października 2007)
3 402 766
(28 kwietnia 2008)
3 336 910
(27 października 2008)
2 843 716
(4 maja 2009)
3 135 070
(9 listopada 2009)
2 686 401
(8 marca 2010
2 927 841
(8 listopada 2010)
bd.
?
10 2 825 513
(14 listopada 2005)
2 663 294
(8 maja 2006)
3 414 033
(13 listopada 2006)
3 294 903
(7 maja 2007)
3 992 698
(5 listopada 2007)
3 072 480
(5 maja 2008)
2 661 909
(3 listopada 2008)
2 614 446
(11 maja 2009)
2 890 986
(16 listopada 2009)
2 936 509
(8 marca 2010
2 630 802
(15 listopada 2010)
bd.
?
11
(21 listopada 2005)
3 618 966
(15 maja 2006)
2 729 829
(20 listopada 2006)
3 508 570
(14 maja 2007)
3 682 927
(12 listopada 2007)
2 949 413
(12 maja 2008)
2 820 305
(10 listopada 2008)
2 844 638
(18 maja 2009)
2 814 972
(23 listopada 2009)
2 408 490
(8 marca 2010
3 180 003
(22 listopada 2010)
bd.
?
12
(28 listopada 2005)
3 625 406
(22 maja 2006)
2 977 298
(27 listopada 2006)
3 176 231
(21 maja 2007)
4 220 277
(19 listopada 2007)
3 572 134
(19 maja 2008)
2 810 155
(17 listopada 2008)
2 658 929
(25 maja 2009)
3 771 158
(30 listopada 2009)
2 361 102
(8 marca 2010
2 729 456
(29 listopada 2010)
bd.
?
13
(5 grudnia 2005)
3 361 251
(29 maja 2006)
3 069 995
(4 grudnia 2006)
3 050 589
(28 maja 2007)
3 414 780
(26 listopada 2007)
2 796 017
(26 maja 2008)
2 830 083
(24 listopada 2008)
3 255 361
(7 grudnia 2009)
2 270 317
(8 marca 2010
3 661 120
(6 grudnia 2010)
bd.
?
14
(12 grudnia 2005)
3 415 604
(5 czerwca 2006)
3 115 522
(11 grudnia 2006)
3 646 980
(4 czerwca 2007)
3 838 240
(3 grudnia 2007)
3 534 757
(2 czerwca 2008)
2 974 604
(1 grudnia 2008)
2 217 886
(8 marca 2010
2 760 531
(13 grudnia 2010)
bd.
?
15
(19 grudnia 2005)
2 538 719
(12 czerwca 2006)
3 391 643
(18 grudnia 2006)
2 782 982
(11 czerwca 2007)
4 323 791
(10 grudnia 2007)
2 585 443
(9 czerwca 2008)
2 974 604
(8 grudnia 2008)
bd.
?
16 2 979 885
(18 czerwca 2007)
3 842 091
(17 grudnia 2007)
1 438 745
(16 czerwca 2008)
bd.
?
Średnia oglądalność 2 698 465 3 244 289 3 155 099 3 110 893 3 495 121 3 015 589 2 838 045 2 595 449 2 836 188 2 509 604 2 743 942 (2 315 379)
Szymon Majewski Show Oglądalność
Wydanie wakacyjno-powtórkowe
(25 czerwca 2007)
2 532 019

Przypisy

 1. Roman Giertych pomylił się; naprawdę minęło 19 lat