The Sims 3: Zostań gwiazdą

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
The Sims 3: Zostań gwiazdą
The Sims 3: Showtime
Producent Electronic Arts
Wydawca Electronic Arts
Seria gier The Sims
Data wydania Am.Płn.: marzec 2012
Gatunek symulator życia
Tryby gry gra jednoosobowa
Kategorie wiekowe PEGI: 12
Język polskie napisy w grze
Wymagania sprzętowe
Platforma Windows, OS X

The Sims 3: Zostań gwiazdą (The Sims 3: Showtime) – to szósty dodatek do symulacyjnej gry komputerowej The Sims 3 wydany 8 marca w Polsce.

Wprowadzone zostały funkcje społecznościowe takie jak komunikacja ze znajomymi oraz eksportowanie i importowanie postaci Simów. Umożliwia on wcielenie się graczom w jedną z gwiazd wieczoru: piosenkarza, DJ'a, akrobatę lub magika oraz odblokowuje mnóstwo nowych fryzur, ubrań i animacji w grze. Wprowadzony został także nowy rodzaj śmierci przez magię. Gwiazdą dodatku jest Katy Perry.[1]

Rozgrywka[edytuj | edytuj kod]

Starlight Shores[edytuj | edytuj kod]

Starlight Shores (tłumaczone jako "Gwiezdne Wybrzeże") to nowy świat, który otrzymujemy wraz z dodatkiem Zostań gwiazdą. Miasto inspirowane jest Hollywood, gdzie znajduje się mnóstwo stadionów czy lokali, w których nasi simowie mogą dawać pokazy zależnie od poziomu ich kariery.

Kariery[edytuj | edytuj kod]

Simowie mogą rozwijać się i spełniać swoje marzenia jako piosenkarz, akrobata, magik lub DJ. Oglądaj jak twoi simowie rosną ku sławie lub staczają się na samo dno.

SimPort[edytuj | edytuj kod]

SimPort pozwala odwiedzać światy innych graczy i występować w ich wirtualnych miastach. Aby wysłać naszego sima do miasta przyjaciół, musimy mieć w rodzinie przynajmniej dwóch simów, osiągnąć przynajmniej drugi poziom którejś z nowych profesji scenicznych oraz zalogować się na swoje konto w Origin.

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Aleksander Kaczmarek: Nowe funkcje społecznościowe w dodatku The Sims 3: Zostań gwiazdą (pol.). GRY-OnLine, 2011-12-06. [dostęp 2011-12-26].