To tylko seks (film)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
To tylko seks
Friends with Benefits
Gatunek

komedia romantyczna

Data premiery

22 lipca 2011
23 września 2011 (Polska)

Czas trwania

109 minut

Reżyseria

Will Gluck

Scenariusz

Keith Merryman
David A. Newman
Will Gluck

Muzyka

Halli Cauthery

Zdjęcia

Michael Grady

Wytwórnia

Screen Gems
Castle Rock Entertainment
Zucker Productions
Olive Bridge Entertainment

Dystrybucja

Screen Gems

Strona internetowa

To tylko seks (ang. Friends with Benefits) – amerykańska komedia romantyczna z 2011 roku w reżyserii Willa Glucka.

Opis fabuły[edytuj | edytuj kod]

Jamie (Mila Kunis) jest inteligentna, wygadana i z pewnością większa z niej realistka niż marzycielka. Jest także zabawna i łatwa we współżyciu. I z pewnością nie ma zamiaru się ustatkować. Jeszcze nie. Zajmuje się rekrutacją dla nowojorskiej firmy i właśnie próbuje zwerbować dyrektora artystycznego z Los Angeles, Dylana (Justin Timberlake).

Kiedy się poznają oboje szybko odkrywają, że są bratnimi duszami. Są młodzi, odnoszą sukcesy zawodowe, ale także bardzo ostrożnie podchodzą do miłości i zmagają się z problemami rodzinnymi. Mając ze sobą wiele nieudanych związków, gotowi są zrezygnować z miłości i skupić się wyłącznie na przyjemnościach, jakie oboje mogą sobie sprawić. Kiedy Dylan przenosi się do Nowego Jorku, zaczynają regularnie się spotykać, żartując z miłości, która jest według nich mitem rozpowszechnianym przez hollywoodzkie filmy.

Jamie i Dylan stają się przyjaciółmi, zawsze gotowymi do pośmiania się z szaleństwa świata i własnych dziwactw i rozpoczynają przepyszny seksowny eksperyment. Jako ludzie nie biorący na serio obietnic oferowanych przez komedie romantyczne nie powinni być zaskoczeni tym, że ich posunięcie staje się pełną seksu przygodą. Czy tych dwoje, gardzących zaangażowaniem się przyjaciół będzie w stanie odkryć nowe obszary ich znajomości? Czy jeśli do swojej przyjaźni dodadzą seks „bez emocji”, będą w stanie uniknąć niebezpieczeństw związanych z myśleniem o drugiej osobie, jako o kimś więcej niż tylko kumpel?

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]