Violetta (serial telewizyjny)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z Violetta (serial))
Skocz do: nawigacja, szukaj
Violetta
Violetta
Logo serialu
Logo serialu
Gatunek serialu musical, sitcom, serial młodzieżowy, telenowela
Kraj produkcji Argentyna Argentyna
Oryginalny język hiszpański
Główne role Martina Stoessel
Diego Ramos
Pablo Espinosa (seria 1)
Jorge Blanco
Diego Dominguez (seria 2-3)
Mercedes Lambre
Nicolás Garnier
Alba Rico
Lodovica Comello
Candelaria Molfese
Facundo Gambandé
Simone Lijoi (seria 1)
Ruggero Pasquarelli
Samuel Nascimento
Rodrigo Velilla (seria 1)
Artur Logunov (seria 1)
Xabiani Ponce De León (seria 2-3)
Valeria Baroni (seria 2)
Macarena Miguel (seria 3)
Damien Lauretta (seria 3)
Clara Alonso
Florencia Benítez
Joaquín Berthold
Florencia Ortiz (seria 3)
Mirta Wons
Alfredo Allende
Rodrigo Pedreira
Pablo Sultani
Ezequiel Rodriguez
Carla Pandolfi (seria 2)
Valentina Frione (seria 2)
Rodrigo Frampton (seria 3)
Diego Alcalá (seria 3)
Muzyka tytułowa Martina Stoessel
Liczba odcinków 240
Liczba serii 3
Lista odcinków
Produkcja
Produkcja Pol-ka Producciones
Reżyseria Jorge Nisco
Martín Saban
Scenariusz Solange Keoleyan
Sebastián Parrotta
Czas trwania odcinka 40-50 minut
Emisja
Stacja telewizyjna Argentyna: Disney Channel, Canal 13
Polska: Disney Channel, TVN 7 (seria 1)
Format obrazu 1080i (HDTV)
Kraj oryginalnej emisji Argentyna Argentyna
Lata emisji od 2012
Pierwsza emisja 18 lutego 2013 Polska
Data premiery 14 maja 2012 Argentyna
Od lat dozwolone od 12 lat (według KRRiT)
Chronologia
Powiązane Blog kulinarny Angie,
The U-MIX Show,
I love Violetta

Violettaargentyński serial telewizyjny stworzony przez Pol-ka Producciones we współpracy z oddziałami Disney Channel (m.in. Ameryka Łacińska, Europa, Azja i Afryka), którego premiera odbyła się 14 maja 2012 roku.

W Polsce serial emitowany jest na kanale Disney Channel od 18 lutego 2013, a emisja na kanale TVN 7 odbywała się od 1 września 2014 do 7 lutego 2015 roku[1].

Opis fabuły[edytuj | edytuj kod]

Sezon 1[edytuj | edytuj kod]

Violetta (Martina Stoessel) to dziewczyna, która nie jest świadoma swojego talentu do śpiewania. Odziedziczony po swojej matce, słynnej piosenkarce, która zginęła w wypadku, gdy Violetta miała 5 lat. Jej ojciec Germán (Diego Ramos) to człowiek sukcesu, który pragnie chronić córkę ukrywając przeszłość, aby nie podążyła tą samą drogą co jej matka. Schował wszystkie rzeczy po żonie na strychu i trzyma je pod kluczem.

Po tragicznym wypadku Violetta wraz z ojcem przeniosła się do Madrytu. Wychowywana samotnie, z dala od rówieśników. Ojciec świadomy talentu córki pozwalał jej na kontakt z muzyką, ale jedynie na lekcje gry na pianinie.

Wszystko się zmieniło, gdy wrócili do rodzinnego miasta, Buenos Aires. Violetta rozpoczęła naukę gry na fortepianie w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21. To tu poznała swoją ciocię Angie (Clara Alonso), nauczycielkę i trenerkę, która uświadomiła ją o wielkim potencjale, jaki w niej drzemie.

Sezon 2[edytuj | edytuj kod]

Violetta po wakacjach wraca do Studia, które teraz nosi nazwę On Beat Studio. Spotyka swoich przyjaciół i Leóna (Jorge Blanco), który znalazł nową pasję - motocross. Po pewnym czasie Violetta i León znów są razem, ale na ich drodze stają Diego (Diego Dominguez) i Lara (Valeria Baroni).

Sezon 3[edytuj | edytuj kod]

Ta sekcja jest niekompletna. Jeśli możesz, rozbuduj ją.

Bohaterowie[edytuj | edytuj kod]

Pierwszoplanowi[edytuj | edytuj kod]

 • Violetta Castillo (Martina Stoessel) – Violetta to bardzo utalentowana nastolatka, wychowująca się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, który ukrywa przed nią wszelkie informacje o jej zmarłej matce. Po kilku latach spędzonych w Europie Violetta powraca do rodzinnego Buenos Aires w Argentynie, gdzie poznaje swoją guwernantkę Angie, która tak naprawdę jest jej ciotką, chcącą wyjawić jej całą prawdę o jej matce.
 • León Verdas (Jorge Blanco) – pochodzi z bogatej rodziny i nigdy nie musiał zajmować się pracą. León jest uczniem szkoły muzycznej i posiada wielki potencjał. Początkowo zamierzał zdobyć serce Violetty, tylko po to, by odegrać się na Tomásie, który podobał się jego dziewczynie, Ludmile. Później się w niej zakochał. W późniejszym czasie staje się rozdarty pomiędzy muzyką a motocrossem, ostatecznie jednak wybiera muzykę.
 • Diego Hernandez (Diego Dominguez) – pochodzi z Hiszpanii, a w dniu przyjazdu jest olśniony talentem i pięknem Violetty. Z jego arogancją i sposobem „złego faceta”, nie da się pokonać. Jest przyjacielem Ludmiły, z którą przyjaźni się tak naprawdę od dziecka.
 • Francesca Cauviglia (Lodovica Comello) – jest bystrą i bardzo koleżeńską dziewczyną. Wie, że nauka w szkole muzycznej kosztuje jej rodzinę wiele wyrzeczeń. Urodziła się we Włoszech, podobnie jak jej brat, Luca. Francesca była zakochana w Tomásie i na początku nieco zazdrosna o Violettę, ale potem zaprzyjaźnia się z nią. W szkole Francesca kumplowała się z Camilą i Maxim.
 • Ludmiła Ferro (Mercedes Lambre) – jest odlotową, efektowną uczennicą szkoły muzycznej. Stara się być divą, ale jednocześnie jest arogancką kłamczuchą oraz manipulantką. Ma obsesję na punkcie swojego wizerunku i pragnie bez przerwy znajdować się w centrum zainteresowania. Zawsze sięga po to, czego chce. Jak każdy czarny charakter, ma swojego poplecznika: Natalię. Z czasem pod wpływem Federico, zacznie się zmieniać na lepszą osobę.
 • Germán Castillo (Diego Ramos) – ojciec Violetty. Genialny inżynier, właściciel międzynarodowego przedsiębiorstwa budowlanego. Jest inteligentny i surowy. Po śmierci żony stał się nadopiekuńczy wobec Violetty, ale pod płaszczykiem stanowczości skrywa naprawdę wielkie serce. Starając się to ukryć, tak naprawdę zakochany jest w swojej szwagierce – Angie.
 • Ángeles „Angie” Carrara (Clara Alonso) – żywiołowa, rozrywkowa, charyzmatyczna, kochająca muzykę i sztukę. Jest siostrą zmarłej żony Germána. Po śmierci swojej siostry Angie bezskutecznie próbowała skontaktować się siostrzenicą, więc gdy ta wróciła do Buenos Aires, udała, że jest jej nową guwernantką tylko po to, aby móc być blisko niej. Angie jest też nauczycielką śpiewu i w tajemnicy przed Germánem odkryła przed Violettą jej wokalny talent. Zrobi wszystko, by chronić i dbać o swoją siostrzenicę.
 • Camila Torres (Candelaria Molfese) – zabawna, wesoła i ma bardzo silne poczucie sprawiedliwości. Walczy o swoje przekonania i zdolna jest zrobić wszystko dla swoich znajomych. Jej najlepszymi przyjaciółmi są Maxi i Francesca. Camila marzy o karierze piosenkarki. Jest w dość zwariowanym związku z Brodueyem.
 • Maximiliano „Maxi” Ponte (Facundo Gambandé) – najlepszy tancerz w szkole muzycznej, specjalizuje się w tańcu ulicznym. Jest zabawny, pomysłowy, bystry i pełen ambitnych planów na przyszłość. Wie, że jego życie będzie związane z muzyką. Gra na keyboardzie i syntezatorze. Tworzy też basowe podkłady na swoim komputerze i marzy, by pewnego dnia wydać własną płytę. Łatwo się zakochuje, ale nie ma zbyt wiele szczęścia do dziewczyn, więc często wpada w tarapaty, próbując przekonać do siebie swoją wybrankę. Jest zakochany w Naty.
 • Tomás Heredia (Pablo Espinosa) – Chłopak z Hiszpanii. W Buenos Aires odkrywa swój talent i zaczyna pracę jako asystent Beto, a potem uczęszcza do szkoły muzycznej. W swoich piosenkach ukazuje uczucia i swój charakter. Wraca do Hiszpanii na końcu pierwszego sezonu.
 • Natalia „Naty” Vidal (Alba Rico Navarro) – jest prawą ręką Ludmiły, choć czasem pełni bardziej rolę dziewczyny na posyłki. Jest ładna, ale nie olśniewająca. Pasją jej życia jest moda. Naty jest doskonałą tancerką i piosenkarką, ale Ludmiła nie pozwala jej zabłysnąć tak, jak na to zasługuje. Jej chłopakiem jest Maxi.
 • Clément Galán / Alexandre „Alex” (Damien Lauretta) – chłopak z Francji. Pojawia się w serialu trzecim sezonie. Kocha śpiewać i tańczyć, i chciałby uczyć się muzyki w Studio On Beat, ale jego ojciec mu na to nie pozwala. Dostaje się do Studia pod ukrytą tożsamością jako „Alexandre”. Zakochany w Violetcie.
 • Federico (Ruggero Pasquarelli) – kulturalny i sprawiedliwy chłopak, umie bronić swoich racji. Wbrew sobie, zakochuje się w Ludmile. Zamierza zrobić wszystko, aby dziewczyna zrzuciła z siebie maskę złośnicy.

Drugoplanowi[edytuj | edytuj kod]

 • Andrés Calixto (Nicolás Garnier) – najlepszy przyjaciel Leóna. Jest odrobinę niezdarny i roztrzepany, a także niezwykle asertywny. Czasem trzeba mu coś dwa razy powtórzyć, ale i tak jest bardzo pewny siebie.
 • Marco Tavelli (Xabiani Ponce De León) – pochodzi z Meksyku. Jest przyjacielem Diego oraz świetnym gitarzystą. Opuszcza serial w trzecim sezonie.
 • Braco (Artur Logunov) – inteligentny i odrobinę szalony. Wydaje się żyć we własnym świecie. Doskonały tancerz, specjalizujący się w poppingu i hip-hopie. Po wyglądzie i akcencie można poznać, że jest obcokrajowcem, ale nigdy nie zdradził, skąd tak naprawdę pochodzi. Mówi kilkoma językami. Jest oczarowany Violettą.
 • Lara (Valeria Baroni) – niezależna, silna dziewczyna, a jednocześnie piękna i wrażliwa. Pracuje przy motorach, tak też poznaje Leóna. Chodzi z nim przez jakiś czas, jednak zrywają z powodu miłości Leóna do Violetty.
 • Gery (Macarena Miguel) – pojawia się w serialu w trzecim sezonie, gdy przez przypadek poznaje Leóna. Zakochuje się w nim i zrobi wszystko, by zdobyć jego miłość.
 • Napoleón „Napo” (Rodrigo Velilla) – zgodnie ze swym imieniem, Napo ma w sobie coś z Napoleona. Jest dobrym kumplem i wiecznie szuka akceptacji otoczenia. Do egzaminu wstępnego przystąpił wspólnie z Violettą i zdał go bez problemu dzięki wielkiemu talentowi do śpiewu i tańca.
 • Luca Cauviglia (Simone Lijoi) – brat Franceski, właściciel sąsiadującej ze szkołą muzyczną restauracji Restó Bar, gdzie uczniowie z reguły spędzają wolny czas. Silna osobowość oraz imponujący wzrost sprawiają, że uchodzi za osobę bardzo wybuchową, ale z czasem ludzie dostrzegają w nim naprawdę porządnego gościa. Luca jest bardzo ambitny i zdaje sobie sprawę, że może wykorzystać talent uczniów szkoły muzycznej, by przyciągnąć klientów. Zamienia swój lokal w Restó Band, gdzie zamierza organizować koncerty na żywo oraz, w miarę możliwości, śpiewać własne piosenki. Luca, niezależnie od prowadzenia rodzinnego interesu, chciałby bowiem zostać artystą, tak jak jego siostra.
 • Broduey (Samuel Nascimento) – uczeń szkoły muzycznej, pochodzi z São Paulo. Jest doskonałym tancerzem. Camila jest w nim zakochana i zrobi wszystko, by zdobyć jego miłość z wzajemnością.
 • Jade LaFontaine (Florencia Benítez) – narzeczona Germána. Jade pochodzi z zamożnej rodziny. Urodziła się bogata, lecz pewnego dnia traci swoją fortunę i, chcąc zachować poprzedni styl życia, postanawia poślubić Germána. Jade nie lubi Violetty, ponieważ musi z nią rywalizować o zainteresowanie Germána.
 • Matías LaFontaine (Joaquín Berthold) – brat Jade. Manipuluje nią, by zdobyć fortunę Germána, ale bardzo kocha siostrę.
 • Lisandro Ramallo (Alfredo Allende) – prawa ręka Germána, jego powiernik i menadżer. Bardzo ceni swoją przestrzeń osobistą. Dobry przyjaciel Violetty.
 • Olga Patricia Peńa (Mirta Wons) – zabawna, rozmowna, spontaniczna i towarzyska. Jest szaleńczo zakochana w Ramallo i chce go poślubić.
 • Pablo Galindo (Ezequiel Rodríguez) – dyrektor szkoły muzycznej. Najlepszy przyjaciel Angie.
 • Gregorio Casal (Rodrigo Pedreira) – nauczyciel tańca w szkole muzycznej. Najmniej lubiany nauczyciel. Później okazuje się, że jest ojcem Diego.
 • Roberto Benvenuto „Beto” (Pablo Sultani) – dziwaczny i nieprzewidywalny, a równocześnie miły i wrażliwy. Często daje odpowiedzi, które tylko on rozumie. Zanim Violetta zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej dawał jej indywidualne lekcje gry na fortepianie. Jego asystentem był Tomás.
 • Jacqueline „Jackie” Saenz (Valentina Frione) – siostrzenica Antonia, nowa nauczycielka tańca, kocha się w Pablo, nie lubi Angie.
 • Esmeralda di Pietro (Carla Pandolfi) – aktorka, została wynajęta przez Jade i Matíasa, aby zniszczyć związek Angie i Gèrmana.
 • Priscila Ferro (Florencia Ortiz) – matka Ludmiły. Zakochana w Germánie. Z pozoru jest miłą i kochaną kobietą, ale w późniejszych odcinkach trzeciego sezonu ukazuje swoje prawdziwe oblicze, które zna tylko Ludmiła.
 • Milton Vinícius (Rodrigo Frampton) – nowy nauczyciel śpiewu. Ma bardzo surowy charakter, a gdy przy nim są inni nauczyciele w Studiu, udaje miłego człowieka.
 • Nicolás Galán (Nacho Gadano) – ojciec Clémenta. Wpływowy biznesmen zarządzający siecią hoteli. Chce, żeby jego syn miał w przyszłości biznesową karierę, i nie pozwala mu uczyć się muzyki w Studio On Beat. Zakochany w Jade.
 • Marotti (Diego Alcalá) – producent portalu internetowego You-Mix, który nadawał reality show „Talenty 21" w Studiu.

Wersja polska[edytuj | edytuj kod]

Wersja polska: SDI Media Polska
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Tekst polski:

Kierownictwo produkcji: Beata Jankowska
Koordynator: Ewa Krawczyk
Wystąpili:

oraz:

 • Agata Gawrońska-Baumanguwernantka Elsa (odc. 1)
 • Joanna Węgrzynowska-Cybińska
  • spikerka na lotnisku (odc. 1),
  • Bertha (odc. 2),
  • pracowniczka w SPA (odc. 4),
  • głos w telewizji (odc. 10),
  • głos w telefonie (odc. 11, 52, 76),
  • sędzia na egzaminie wstępnym (odc. 11, 13),
  • María Saramego (odc. 15),
  • uczennica (odc. 20),
  • matka Andrei (odc. 24),
  • Clarissa (odc. 62),
  • producentka reality show (odc. 62),
  • Marcela (odc. 71-72),
  • jedna z aktorek (odc. 84),
  • klientka Jade (odc. 88),
  • pani Ferretti (odc. 92),
  • głos w filmie (odc. 102),
  • Magdalena (odc. 125-126),
  • Rosita (odc. 136-137),
  • uliczny grajek – dziewczyna (odc. 152),
  • pokojówka (odc. 154)
 • Julia DołęgaAgustina
 • Krzysztof Cybiński
  • dostawca (odc. 1),
  • policjant (odc. 1-2, 4, 23-24, 28-29, 32-33, 41-42, 68, 72, 79, 92, 95, 112, 119),
  • szef z agencji guwernantek (odc. 3),
  • Luis Caldas (odc. 9),
  • urzędnik (odc. 23, 78-79, 209),
  • kapitan statku (odc. 40),
  • uczeń (odc. 49),
  • ogrodnik (odc. 58),
  • strażak (odc. 77),
  • prowadzący karaoke (odc. 82-83),
  • kelner (odc. 90, 207),
  • pan Ferguson, dyrektor You-Mix (odc. 111),
  • pan Bermudez (odc. 120, 126, 138, 141, 146-148),
  • strażnik więzienny (odc. 153),
  • pan Randizani (odc. 156, 210),
  • agent nieruchomości (odc. 161),
  • strażnik (odc. 161),
  • jeden z techników programu (odc. 162),
  • mechanik (odc. 165),
  • lekarz (odc. 166, 171),
  • szef Gery (odc. 168),
  • klient w restauracji (odc. 172),
  • taksówkarz (odc. 176),
  • przyjaciel Miltona (odc. 195-196, 198-199),
  • prezenter radiowy (odc. 199),
  • komornik (odc. 205),
  • prezenter wiadomości (odc. 206),
  • Teo 16 (odc. 207)
 • Jakub JankiewiczHoco (odc. 4)
 • Karol WróblewskiRafa Palmer
 • Anna Sztejner
  • Noelia, nowa pokojówka,
  • mama Tomása (odc. 7, 9, 32),
  • kobieta (odc. 119),
  • Matylda, właścicielka pensjonatu (odc. 120),
  • znajoma Priscili (odc. 162),
  • gospodyni programu (odc. 163)
 • Joanna Pach-ŻbikowskaLaura, siostra Andrésa
 • Bartosz Martyna
  • inspektor policji (odc. 14, 41-42),
  • doktor Lombardo (odc. 23, 29, 41),
  • pan Amendola (odc. 29, 32),
  • reporter (odc. 40)
 • Hubert ChłopickiCharlie, producent muzyczny (odc. 17-22, 39-41)
 • Jadwiga Gryn
  • Mara,
  • Libi,
  • Cynthia (odc. 22)
 • Agata Paszkowska
  • Andrea,
  • Matylda
 • Marek MorycMistrz Zambrano
 • Joanna LeszczyńskaAngélica Carrara
 • Stefan Knothepsycholog (odc. 28-29, 32, 35, 37, 39-40, 81, 98, 125-128, 133, 135-136, 166-167)
 • Józef Pawłowski
  • DJ,
  • Gustavo (odc. 34-37)
 • Jan CięciaraIvan, menadżer zespołu Rock Bones (odc. 34)
 • Mariusz Krzemińskiłowca duchów #1 (odc. 37-38)
 • Mieczysław Morański
  • łowca duchów #2 (odc. 37-39),
  • Marcelo (odc. 118, 122, 126, 139),
  • mężczyzna w hotelu (odc. 161),
  • Philippe, szofer Nicolása (odc. 163-164, 169, 177-178),
  • lekarz (odc. 167, 171),
  • dyrektor Royal Auditorium (odc. 168)
 • Sławomir Pacekkomisarz policji (odc. 40)
 • Miłogost Reczekojciec Tomása (odc. 46)
 • Wojciech Chorąży
  • detektyw (odc. 49-51, 56, 59-62, 64-67, 91-92, 95),
  • sprzątacz (odc. 83),
  • burmistrz (odc. 88-89)
 • Cezary Kwieciński
  • inspektor policji (odc. 52-53),
  • właściciel lokalu (odc. 91),
  • sprzedawca lodów (odc. 93),
  • Alfred (odc. 94-95),
  • mechanik (odc. 151)
 • Radosław Popłonikowskistrażnik (odc. 53)
 • Wojciech MachnickiJacinto LaFontaine
 • Grzegorz Pierczyński
  • strażnik (odc. 60),
  • kamerzysta (odc. 62, 64),
  • Carlo Cauviglia, ojciec Franceski (odc. 128, 130-131)
 • Katarzyna Wolfke
  • Emma Toledo,
  • fanka Violetty (odc. 62)
 • Michał Podsiadło
  • Martin Rosetti,
  • jeden z techników reality show (odc. 67),
  • jeden z chętnych na egzamin wstępny do Studia (odc. 161),
  • techniczny koncertu (odc. 161)
 • Olga Omeljaniec
  • Valeria, kuzynka Broduey’a,
  • pracowniczka na lotnisku (odc. 174)
 • Marta DobeckaBridgit Mendler (odc. 91)
 • Przemysław Wyszyńskiuczeń (odc. 95)
 • Marta MarkowiczLuciana, dziewczyna Simona (odc. 97)
 • Małgorzata KozłowskaMayra, członkini zespołu College 11 (odc. 137-139)
 • Grzegorz DrojewskiBruno, członek zespołu College 11 (odc. 137-139)
 • Bożena FurczykIngrid (odc. 148-151, 156-158)
 • Krzysztof ZakrzewskiEugenio Gonzalez (odc. 152-153)
 • Barbara ZielińskaMatylda, właścicielka pensjonatu (odc. 152)
 • Kamil KulaClément Galán
 • Paweł CiołkoszMilton Vinícius
 • Piotr BąkNicolás Galán
 • Izabella Bukowska-ChądzyńskaPriscila Ferro
 • Klaudia KuchtykGery
 • Anna Wodzyńska
  • tancerka Carla Roa (odc. 174),
  • koleżanka Federico z pracy (odc. 174)
 • Zuzanna GaliaErica, kuzynka Diego
 • Przemysław Niedzielskiuczeń (odc. 185)
 • Beata Wyrąbkiewiczkandydatka na nauczycielkę Violetty (odc. 186)
 • Maciej Dybowskiuczeń (odc. 187)
 • Jarosław Dominpan Arla, przedstawiciel radia Ultra Mega Sound (odc. 194-196)
 • Sebastian MachalskiFelipe Díaz

i inni

Lektor: Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk (odc. 80, 160, 181)

Przegląd sezonów[edytuj | edytuj kod]

Seria Odcinki Oryginalna emisja Argentyna Oryginalna emisja Hiszpania Oryginalna emisja Polska
Premiera Finał Premiera Finał Premiera Finał
1 80 40 14 maja 2012 6 lipca 2012 17 września 2012 16 listopada 2012 18 lutego 2013 10 maja 2013[2]
40 3 września 2012 25 października 2012 19 listopada 2012 17 maja 2013 10 czerwca 2013[3] 30 sierpnia 2013[4]
2 80 40 29 kwietnia 2013 21 czerwca 2013 23 września 2013 28 listopada 2013 21 października 2013[5] 31 stycznia 2014[6]
40 19 sierpnia 2013 11 października 2013 4 kwietnia 2014 11 czerwca 2014 3 lutego 2014[7] 23 maja 2014[8]
3 80 20 28 lipca 2014 22 sierpnia 2014 22 września 2014 23 października 2014 10 listopada 2014[9] 5 grudnia 2014
20 22 września 2014 17 października 2014 27 października 2014 27 listopada 2014 19 stycznia 2015[10] 13 lutego 2015
20 17 listopada 2014 12 grudnia 2014 1 grudnia 2014 26 stycznia 2015 16 marca 2015[11] 10 kwietnia 2015
20 12 stycznia 2015 6 lutego 2015 27 stycznia 2015 27 lutego 2015 11 maja 2015 5 czerwca 2015[12]

Lista odcinków[edytuj | edytuj kod]

Sezon 1 (2012)[edytuj | edytuj kod]

# Tytuł Premiera Premiera w Polsce
Część I: Su destino es hoy (Jej przeznaczenie zaczyna się teraz)
1
Marzenia, piosenka
Un sueño, una canción
14 maja 2012 (Argentyna)
17 września 2012 (Hiszpania)
18 lutego 2013 (Disney Channel)
1 września 2014 (TVN 7)
2
Sekret, piosenka
Un secreto, una canción
15 maja 2012 (Argentyna)
18 września 2012 (Hiszpania)
19 lutego 2013 (Disney Channel)
2 września 2014 (TVN 7)
3
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
16 maja 2012 (Argentyna)
19 września 2012 (Hiszpania)
20 lutego 2013 (Disney Channel)
3 września 2014 (TVN 7)
4
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
17 maja 2012 (Argentyna)
20 września 2012 (Hiszpania)
21 lutego 2013 (Disney Channel)
4 września 2014 (TVN 7)
5
Podejrzenie, piosenka
Una sospecha, una canción
18 maja 2012 (Argentyna)
24 września 2012 (Hiszpania)
22 lutego 2013 (Disney Channel)
5 września 2014 (TVN 7)
6
Oszustwo, piosenka
Un engaño, una canción
21 maja 2012 (Argentyna)
25 września 2012 (Hiszpania)
25 lutego 2013 (Disney Channel)
8 września 2014 (TVN 7)
7
Zagrożenie, piosenka
Una amenaza, una canción
22 maja 2012 (Argentyna)
26 września 2012 (Hiszpania)
26 lutego 2013 (Disney Channel)
9 września 2014 (TVN 7)
8
Pułapka, piosenka
Una trampa, una canción
23 maja 2012 (Argentyna)
27 września 2012 (Hiszpania)
27 lutego 2013 (Disney Channel)
10 września 2014 (TVN 7)
9
Rywalizacja, piosenka
Una rivalidad, una canción
24 maja 2012 (Argentyna)
1 października 2012 (Hiszpania)
28 lutego 2013 (Disney Channel)
11 września 2014 (TVN 7)
10
Okazja, piosenka
Una oportunidad, una canción
25 maja 2012 (Argentyna)
2 października 2012 (Hiszpania)
1 marca 2013 (Disney Channel)
12 września 2014 (TVN 7)
11
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
28 maja 2012 (Argentyna)
3 października 2012 (Hiszpania)
4 marca 2013 (Disney Channel)
15 września 2014 (TVN 7)
12
Okazja, piosenka
Una oportunidad, una canción
29 maja 2012 (Argentyna)
4 października 2012 (Hiszpania)
5 marca 2013 (Disney Channel)
16 września 2014 (TVN 7)
13
Podejrzenie, piosenka
Una sospecha, una canción
30 maja 2012 (Argentyna)
8 października 2012 (Hiszpania)
6 marca 2013 (Disney Channel)
17 września 2014 (TVN 7)
14
Sekret, piosenka
Un secreto, una canción
31 maja 2012 (Argentyna)
9 października 2012 (Hiszpania)
7 marca 2013 (Disney Channel)
18 września 2014 (TVN 7)
15
Sekret, piosenka
Un secreto, una canción
1 czerwca 2012 (Argentyna)
10 października 2012 (Hiszpania)
8 marca 2013 (Disney Channel)
19 września 2014 (TVN 7)
16
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
4 czerwca 2012 (Argentyna)
11 października 2012 (Hiszpania)
11 marca 2013 (Disney Channel)
22 września 2014 (TVN 7)
17
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
5 czerwca 2012 (Argentyna)
15 października 2012 (Hiszpania)
12 marca 2013 (Disney Channel)
23 września 2014 (TVN 7)
18
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
6 czerwca 2012 (Argentyna)
16 października 2012 (Hiszpania)
13 marca 2013 (Disney Channel)
24 września 2014 (TVN 7)
19
Pułapka, piosenka
Una trampa, una canción
7 czerwca 2012 (Argentyna)
17 października 2012 (Hiszpania)
14 marca 2013 (Disney Channel)
25 września 2014 (TVN 7)
20
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
8 czerwca 2012 (Argentyna)
18 października 2012 (Hiszpania)
15 marca 2013 (Disney Channel)
26 września 2014 (TVN 7)
21
Przyjaciel, piosenka
Un amigo, una canción
11 czerwca 2012 (Argentyna)
22 października 2012 (Hiszpania)
15 kwietnia 2013 (Disney Channel)
29 września 2014 (TVN 7)
22
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
12 czerwca 2012 (Argentyna)
23 października 2012 (Hiszpania)
16 kwietnia 2013 (Disney Channel)
30 września 2014 (TVN 7)
23
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
13 czerwca 2012 (Argentyna)
24 października 2012 (Hiszpania)
17 kwietnia 2013 (Disney Channel)
1 października 2014 (TVN 7)
24
Okazja, piosenka
Una oportunidad, una canción
14 czerwca 2012 (Argentyna)
25 października 2012 (Hiszpania)
18 kwietnia 2013 (Disney Channel)
2 października 2014 (TVN 7)
25
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
15 czerwca 2012 (Argentyna)
26 października 2012 (Hiszpania)
19 kwietnia 2013 (Disney Channel)
3 października 2014 (TVN 7)
26
Pułapka, piosenka
Una trampa, una canción
18 czerwca 2012 (Argentyna)
29 października 2012 (Hiszpania)
22 kwietnia 2013 (Disney Channel)
4 października 2014 (TVN 7)
27
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
19 czerwca 2012 (Argentyna)
30 października 2012 (Hiszpania)
23 kwietnia 2013 (Disney Channel)
4 października 2014 (TVN 7)
28
Rywalizacja, piosenka
Una rivalidad, una canción
20 czerwca 2012 (Argentyna)
31 października 2012 (Hiszpania)
24 kwietnia 2013 (Disney Channel)
4 października 2014 (TVN 7)
29
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
21 czerwca 2012 (Argentyna)
1 listopada 2012 (Hiszpania)
25 kwietnia 2013 (Disney Channel)
5 października 2014 (TVN 7)
30
Zagrożenie, piosenka
Una amezana, una canción
22 czerwca 2012 (Argentyna)
2 listopada 2012 (Hiszpania)
26 kwietnia 2013 (Disney Channel)
5 października 2014 (TVN 7)
31
Rywalizacja, piosenka
Una rivalidad, una canción
25 czerwca 2012 (Argentyna)
5 listopada 2012 (Hiszpania)
29 kwietnia 2013 (Disney Channel)
11 października 2014 (TVN 7)
32
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
26 czerwca 2012 (Argentyna)
6 listopada 2012 (Hiszpania)
30 kwietnia 2013 (Disney Channel)
11 października 2014 (TVN 7)
33
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
27 czerwca 2012 (Argentyna)
7 listopada 2012 (Hiszpania)
1 maja 2013 (Disney Channel)
11 października 2014 (TVN 7)
34
Pocałunek, piosenka
Un beso, una canción
28 czerwca 2012 (Argentyna)
8 listopada 2012 (Hiszpania)
2 maja 2013 (Disney Channel)
12 października 2014 (TVN 7)
35
Rywalizacja, piosenka
Una rivalidad, una canción
29 czerwca 2012 (Argentyna)
9 listopada 2012 (Hiszpania)
3 maja 2013 (Disney Channel)
12 października 2014 (TVN 7)
36
Oszustwo, piosenka
Un engaño, una canción
2 lipca 2012 (Argentyna)
12 listopada 2012 (Hiszpania)
6 maja 2013 (Disney Channel)
18 października 2014 (TVN 7)
37
Rozczarowanie, piosenka
Una deilusión, una canción
3 lipca 2012 (Argentyna)
13 listopada 2012 (Hiszpania)
7 maja 2013 (Disney Channel)
18 października 2014 (TVN 7)
38
Rozczarowanie, piosenka
Una deilusión, una canción
4 lipca 2012 (Argentyna)
14 listopada 2012 (Hiszpania)
8 maja 2013 (Disney Channel)
18 października 2014 (TVN 7)
39
Zagrożenie, piosenka
Una amenaza, una canción
5 lipca 2012 (Argentyna)
15 listopada 2012 (Hiszpania)
9 maja 2013 (Disney Channel)
19 października 2014 (TVN 7)
40
Okazja, piosenka
Una oportunidad, una canción
6 lipca 2012 (Argentyna)
16 listopada 2012 (Hiszpania)
10 maja 2013 (Disney Channel)
19 października 2014 (TVN 7)
Część II: Violetta está cambiando (Violetta się zmienia)
41
Mów, jeśli możesz
Habla Si Puedes
3 września 2012 (Argentyna)
19 listopada 2012 (Hiszpania)
10 czerwca 2013 (Disney Channel)
25 października 2014 (TVN 7)
42
Pakt, piosenka
Un pacto, una canción
4 września 2012 (Argentyna)
15 marca 2013 (Hiszpania)
11 czerwca 2013 (Disney Channel)
25 października 2014 (TVN 7)
43
Błąd, piosenka
Un error, una canción
5 września 2012 (Argentyna)
18 marca 2013 (Hiszpania)
12 czerwca 2013 (Disney Channel)
25 października 2014 (TVN 7)
44
Decyzja, piosenka
Una decisión, una canción
6 września 2012 (Argentyna)
19 marca 2013 (Hiszpania)
13 czerwca 2013 (Disney Channel)
26 października 2014 (TVN 7)
45
Strach, piosenka
Un susto, una canción
7 września 2012 (Argentyna)
20 marca 2013 (Hiszpania)
14 czerwca 2013 (Disney Channel)
26 października 2014 (TVN 7)
46
Pogodzenie, piosenka
Un acercamiento, una canción
10 września 2012 (Argentyna)
21 marca 2013 (Hiszpania)
17 czerwca 2013 (Disney Channel)
1 listopada 2014 (TVN 7)
47
Przyjęcie, piosenka
Una fiesta, una canción
11 września 2012 (Argentyna)
25 marca 2013 (Hiszpania)
18 czerwca 2013 (Disney Channel)
1 listopada 2014 (TVN 7)
48
Ujawnienie, piosenka
Una revelación, una canción
12 września 2012 (Argentyna)
26 marca 2013 (Hiszpania)
19 czerwca 2013 (Disney Channel)
1 listopada 2014 (TVN 7)
49
Ulga, piosenka
Un alivio, una canción
13 września 2012 (Argentyna)
27 marca 2013 (Hiszpania)
20 czerwca 2013 (Disney Channel)
2 listopada 2014 (TVN 7)
50
Podstęp, piosenka
Una decepción, una canción
14 września 2012 (Argentyna)
28 marca 2013 (Hiszpania)
21 czerwca 2013 (Disney Channel)
2 listopada 2014 (TVN 7)
51
Zwycięzca, piosenka
Un ganador, una canción
17 września 2012 (Argentyna)
1 kwietnia 2013 (Hiszpania)
24 czerwca 2013 (Disney Channel)
8 listopada 2014 (TVN 7)
52
Nowy kierunek, piosenka
Un nuevo rumbo, una canción
18 września 2012 (Argentyna)
2 kwietnia 2013 (Hiszpania)
25 czerwca 2013 (Disney Channel)
8 listopada 2014 (TVN 7)
53
Podstęp, piosenka
Una decepción, una canción
19 września 2012 (Argentyna)
3 kwietnia 2013 (Hiszpania)
26 czerwca 2013 (Disney Channel)
8 listopada 2014 (TVN 7)
54
Rozmowa, piosenka
Una charla, una canción
20 września 2012 (Argentyna)
4 kwietnia 2013 (Hiszpania)
27 czerwca 2013 (Disney Channel)
9 listopada 2014 (TVN 7)
55
Nowy pomysł, piosenka
Una nueva idea, una canción
21 września 2012 (Argentyna)
5 kwietnia 2013 (Hiszpania)
28 czerwca 2013 (Disney Channel)
9 listopada 2014 (TVN 7)
56
Pogodzenie, piosenka
Un acercamiento, una canción
24 września 2012 (Argentyna)
8 kwietnia 2013 (Hiszpania)
1 lipca 2013 (Disney Channel)
15 listopada 2014 (TVN 7)
57
Konkurencja, piosenka
Una competencia, una canción
25 września 2012 (Argentyna)
9 kwietnia 2013 (Hiszpania)
2 lipca 2013 (Disney Channel)
15 listopada 2014 (TVN 7)
58
Ryzyko, piosenka
Un riesgo, una canción
26 września 2012 (Argentyna)
10 kwietnia 2013 (Hiszpania)
3 lipca 2013 (Disney Channel)
15 listopada 2014 (TVN 7)
59
Zagrożenie, piosenka
Una amenaza, una canción
27 września 2012 (Argentyna)
11 kwietnia 2013 (Hiszpania)
4 lipca 2013 (Disney Channel)
16 listopada 2014 (TVN 7)
60
Niebezpieczeństwo, piosenka
Un peligro, una canción
28 września 2012 (Argentyna)
15 kwietnia 2013 (Hiszpania)
5 lipca 2013 (Disney Channel)
22 listopada 2014 (TVN 7)
61
Kłamstwo, piosenka
Una mentira que crece, una canción
1 października 2012 (Argentyna)
16 kwietnia 2013 (Hiszpania)
5 sierpnia 2013 (Disney Channel)
23 listopada 2014 (TVN 7)
62
Kłamstwo, piosenka
Una mentira que crece, una canción
2 października 2012 (Argentyna)
17 kwietnia 2013 (Hiszpania)
6 sierpnia 2013 (Disney Channel)
29 listopada 2014 (TVN 7)
63
Niebezpieczeństwo, piosenka
Un peligro, una canción
3 października 2012 (Argentyna)
18 kwietnia 2013 (Hiszpania)
7 sierpnia 2013 (Disney Channel)
30 listopada 2014 (TVN 7)
64
Publiczne głosowanie, piosenka
El voto del público, una canción
4 października 2012 (Argentyna)
22 kwietnia 2013 (Hiszpania)
8 sierpnia 2013 (Disney Channel)
6 grudnia 2014 (TVN 7)
65
Zemsta, piosenka
Una venganza, una canción
5 października 2012 (Argentyna)
23 kwietnia 2013 (Hiszpania)
9 sierpnia 2013 (Disney Channel)
7 grudnia 2014 (TVN 7)
66
Definicja, piosenka
Una definición, una canción
8 października 2012 (Argentyna)
24 kwietnia 2013 (Hiszpania)
12 sierpnia 2013 (Disney Channel)
13 grudnia 2014 (TVN 7)
67
Definicja, piosenka
Una definición, una canción
9 października 2012 (Argentyna)
25 kwietnia 2013 (Hiszpania)
13 sierpnia 2013 (Disney Channel)
20 grudnia 2014 (TVN 7)
68
Ujawnienie, piosenka
Una revelación, una canción
10 października 2012 (Argentyna)
29 kwietnia 2013 (Hiszpania)
14 sierpnia 2013 (Disney Channel)
21 grudnia 2014 (TVN 7)
69
Finał, piosenka
Una final, una canción
11 października 2012 (Argentyna)
30 kwietnia 2013 (Hiszpania)
15 sierpnia 2013 (Disney Channel)
27 grudnia 2014 (TVN 7)
70
Zwycięzca, piosenka
Un ganador, una canción
12 października 2012 (Argentyna)
1 maja 2013 (Hiszpania)
16 sierpnia 2013 (Disney Channel)
28 grudnia 2014 (TVN 7)
71
Wyznanie, piosenka
Una confesión, una canción
15 października 2012 (Argentyna)
2 maja 2013 (Hiszpania)
19 sierpnia 2013 (Disney Channel)
3 stycznia 2015 (TVN 7)
72
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
16 października 2012 (Argentyna)
6 maja 2013 (Hiszpania)
20 sierpnia 2013 (Disney Channel)
4 stycznia 2015 (TVN 7)
73
Druga szansa, piosenka
Una segunda chance, una canción
17 października 2012 (Argentyna)
7 maja 2013 (Hiszpania)
21 sierpnia 2013 (Disney Channel)
10 stycznia 2015 (TVN 7)
74
Decyzja, piosenka
Una decisión, una canción
18 października 2012 (Argentyna)
8 maja 2013 (Hiszpania)
22 sierpnia 2013 (Disney Channel)
11 stycznia 2015 (TVN 7)
75
Ujawnienie, piosenka
Una revelación, una canción
19 października 2012 (Argentyna)
9 maja 2013 (Hiszpania)
23 sierpnia 2013 (Disney Channel)
17 stycznia 2015 (TVN 7)
76
Trudna decyzja, piosenka
Una decisión apresurada, una canción
22 października 2012 (Argentyna)
13 maja 2013 (Hiszpania)
26 sierpnia 2013 (Disney Channel)
18 stycznia 2015 (TVN 7)
77
Ultimatum, piosenka
Un ultimátum, una canción
23 października 2012 (Argentyna)
14 maja 2013 (Hiszpania)
27 sierpnia 2013 (Disney Channel)
24 stycznia 2015 (TVN 7)
78
Miłosna decyzja, piosenka
Una decisión amorosa, una canción
24 października 2012 (Argentyna)
15 maja 2013 (Hiszpania)
28 sierpnia 2013 (Disney Channel)
25 stycznia 2015 (TVN 7)
79
Niebezpieczeństwo, piosenka
Un peligro, una canción
25 października 2012 (Argentyna)
16 maja 2013 (Hiszpania)
29 sierpnia 2013 (Disney Channel)
31 stycznia 2015 (TVN 7)
80
Finał, piosenka
Un final, una canción
26 października 2012 (Argentyna)
17 maja 2013 (Hiszpania)
30 sierpnia 2013 (Disney Channel)
7 lutego 2015 (TVN 7)

Sezon 2 (2013)[edytuj | edytuj kod]

 • Jest on podzielony na dwie części (każda po 40 odcinków). Pierwsza nazywa się Todo vuelve a comenzar (Wszystko zaczyna się od nowa), a druga Un sueño a todo volumen.
# Tytuł Premiera Premiera w Polsce
Część I: Todo vuelve a comenzar (Wszystko zaczyna się od nowa)
81
Powrót, piosenka
Un retorno, una canción
29 kwietnia 2013 (Argentyna)
23 września 2013 (Hiszpania)
21 października 2013
82
Nowa miłość, piosenka
Un nuevo amor, una canción
30 kwietnia 2013 (Argentyna)
24 września 2013 (Hiszpania)
22 października 2013
83
Nowa tajemnica, piosenka
Un nuevo secreto, una canción
1 maja 2013 (Argentyna)
25 września 2013 (Hiszpania)
23 października 2013
84
Trudna decyzja, piosenka
Una decisión apresurada, una canción
2 maja 2013 (Argentyna)
26 września 2013 (Hiszpania)
24 października 2013
85
Pakt, piosenka
Un pacto, una canción
3 maja 2013 (Argentyna)
30 września 2013 (Hiszpania)
25 października 2013
86
Zemsta, piosenka
Una venganza, una canción
6 maja 2013 (Argentyna)
1 października 2013 (Hiszpania)
28 października 2013
87
Głos, piosenka
Una voz, una canción
7 maja 2013 (Argentyna)
2 października 2013 (Hiszpania)
29 października 2013
88
Nowa sala, piosenka
Un nuevo cuarto, una canción
8 maja 2013 (Argentyna)
3 października 2013 (Hiszpania)
30 października 2013
89
Przyjęcie, piosenka
Una fiesta, una canción
9 maja 2013 (Argentyna)
7 października 2013 (Hiszpania)
31 października 2013
90
Ryzyko, piosenka
Un riesgo, una canción
10 maja 2013 (Argentyna)
8 października 2013 (Hiszpania)
1 listopada 2013
91
Gwiazda, piosenka
Una estrella, una canción
13 maja 2013 (Argentyna)
9 października 2013 (Hiszpania)
4 listopada 2013
92
Finał, piosenka
Una final, una canción
14 maja 2013 (Argentyna)
10 października 2013 (Hiszpania)
5 listopada 2013
93
Wojna, piosenka
Una guerra, una canción
15 maja 2013 (Argentyna)
14 października 2013 (Hiszpania)
6 listopada 2013
94
Powrót, piosenka
Un retorno, una canción
16 maja 2013 (Argentyna)
15 października 2013 (Hiszpania)
7 listopada 2013
95
Gwiazda, piosenka
Una estrella, una canción
17 maja 2013 (Argentyna)
16 października 2013 (Hiszpania)
8 listopada 2013
96
Gwiazda, piosenka
Una estrella, una canción
20 maja 2013 (Argentyna)
17 października 2013 (Hiszpania)
11 listopada 2013
97
Zemsta, piosenka
Una venganza, una canción
21 maja 2013 (Argentyna)
21 października 2013 (Hiszpania)
12 listopada 2013
98
Gregorio, piosenka
Un Gregorio, una canción
22 maja 2013 (Argentyna)
22 października 2013 (Hiszpania)
13 listopada 2013
99
Głos, piosenka
Una voz, una canción
23 maja 2013 (Argentyna)
23 października 2013 (Hiszpania)
14 listopada 2013
100
Nowa dziewczyna, piosenka
Una nueva chica, una canción
24 maja 2013 (Argentyna)
24 października 2013 (Hiszpania)
15 listopada 2013
101
Przyjaciel, piosenka
Un amigo, una canción
27 maja 2013 (Argentyna)
28 października 2013 (Hiszpania)
18 listopada 2013
102
Pułapka, piosenka
Una trampa, una canción
28 maja 2013 (Argentyna)
29 października 2013 (Hiszpania)
19 listopada 2013
103
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
29 maja 2013 (Argentyna)
30 października 2013 (Hiszpania)
20 listopada 2013
104
Zagrożenie, piosenka
Una amenaza, una canción
30 maja 2013 (Argentyna)
31 października 2013 (Hiszpania)
21 listopada 2013
105
Finał, piosenka
Una final, una canción
31 maja 2013 (Argentyna)
4 listopada 2013 (Hiszpania)
22 listopada 2013
106
Pocałunek, piosenka
Un beso, una canción
3 czerwca 2013 (Argentyna)
5 listopada 2013 (Hiszpania)
13 stycznia 2014
107
Wiadomość, piosenka
Una noticia, una canción
4 czerwca 2013 (Argentyna)
6 listopada 2013 (Hiszpania)
14 stycznia 2014
108
Nowa miłość, piosenka
Un nuevo amor, una canción
5 czerwca 2013 (Argentyna)
7 listopada 2013 (Hiszpania)
15 stycznia 2014
109
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
6 czerwca 2013 (Argentyna)
11 listopada 2013 (Hiszpania)
16 stycznia 2014
110
Głos, piosenka
Una voz, una canción
7 czerwca 2013 (Argentyna)
12 listopada 2013 (Hiszpania)
17 stycznia 2014
111
Przyjaciel, piosenka
Un amigo, una canción
10 czerwca 2013 (Argentyna)
13 listopada 2013 (Hiszpania)
20 stycznia 2014
112
Przyjaźń, piosenka
Una amistad, una canción
11 czerwca 2013 (Argentyna)
14 listopada 2013 (Hiszpania)
21 stycznia 2014
113
Trudna decyzja, piosenka
Una decisión apresurada, una canción
12 czerwca 2013 (Argentyna)
18 listopada 2013 (Hiszpania)
22 stycznia 2014
114
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
13 czerwca 2013 (Argentyna)
19 listopada 2013 (Hiszpania)
23 stycznia 2014
115
Gregorio, piosenka
Un Gregorio, una canción
14 czerwca 2013 (Argentyna)
20 listopada 2013 (Hiszpania)
24 stycznia 2014
116
Głos, piosenka
Una voz, una canción
17 czerwca 2013 (Argentyna)
21 listopada 2013 (Hiszpania)
27 stycznia 2014
117
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
18 czerwca 2013 (Argentyna)
25 listopada 2013 (Hiszpania)
28 stycznia 2014
118
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
19 czerwca 2013 (Argentyna)
26 listopada 2013 (Hiszpania)
29 stycznia 2014
119
Nowa miłość, piosenka
Un nuevo amor, una canción
20 czerwca 2013 (Argentyna)
27 listopada 2013 (Hiszpania)
30 stycznia 2014
120
Show, piosenka
Un show, una canción
21 czerwca 2013 (Argentyna)
28 listopada 2013 (Hiszpania)
31 stycznia 2014
Część II: Un sueño a todo volumen (Marzenie wypowiedziane na głos)
121
Głos, piosenka
Una voz, una canción
19 sierpnia 2013 (Argentyna)
4 kwietnia 2014 (Hiszpania)
3 lutego 2014
122
Okazja, piosenka
Una opotunidad, una canción
20 sierpnia 2013 (Argentyna)
7 kwietnia 2014 (Hiszpania)
4 lutego 2014
123
Prawda, piosenka
Una verdad, una canción
21 sierpnia 2013 (Argentyna)
8 kwietnia 2014 (Hiszpania)
5 lutego 2014
124
Pułapka, piosenka
Una trampa, una canción
22 sierpnia 2013 (Argentyna)
9 kwietnia 2014 (Hiszpania)
6 lutego 2014
125
Rywalizacja, piosenka
Una rivalidad, una canción
23 sierpnia 2013 (Argentyna)
10 kwietnia 2014 (Hiszpania)
7 lutego 2014
126
Powrót, piosenka
Un retorno, una canción
26 sierpnia 2013 (Argentyna)
14 kwietnia 2014 (Hiszpania)
10 marca 2014
127
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
27 sierpnia 2013 (Argentyna)
15 kwietnia 2014 (Hiszpania)
11 marca 2014
128
Przyjaciel, piosenka
Un amigo, una canción
28 sierpnia 2013 (Argentyna)
16 kwietnia 2014 (Hiszpania)
12 marca 2014
129
Nowy sekret, piosenka
Un nuevo secreto, una canción
29 sierpnia 2013 (Argentyna)
17 kwietnia 2014 (Hiszpania)
13 marca 2014
130
Niespodzianka, piosenka
Una sorpresa, una canción
30 sierpnia 2013 (Argentyna)
21 kwietnia 2014 (Hiszpania)
14 marca 2014
131
Finał, piosenka
Una final, una canción
2 września 2013 (Argentyna)
22 kwietnia 2014 (Hiszpania)
17 marca 2014
132
Niespodzianka, piosenka
Una sorpresa, una canción
3 września 2013 (Argentyna)
23 kwietnia 2014 (Hiszpania)
18 marca 2014
133
Miłość, piosenka
Un amor, una canción
4 września 2013 (Argentyna)
24 kwietnia 2014 (Hiszpania)
19 marca 2014
134
Pocałunek, piosenka
Un beso, una canción
5 września 2013 (Argentyna)
28 kwietnia 2014 (Hiszpania)
20 marca 2014
135
Rywalizacja, piosenka
Una rivalidad, una canción
6 września 2013 (Argentyna)
29 kwietnia 2014 (Hiszpania)
21 marca 2014
136
Trudna decyzja, piosenka
Una decisión apresurada, una canción
9 września 2013 (Argentyna)
30 kwietnia 2014 (Hiszpania)
24 marca 2014
137
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
10 września 2013 (Argentyna)
1 maja 2014 (Hiszpania)
25 marca 2014
138
Wojna, piosenka
Una guerra, una canción
11 września 2013 (Argentyna)
5 maja 2014 (Hiszpania)
26 marca 2014
139
Zwycięzca, piosenka
Un ganador, una canción
12 września 2013 (Argentyna)
6 maja 2014 (Hiszpania)
27 marca 2014
140
Ujawniony sekret, piosenka
Un secreto se ha revelado, una canción
13 września 2013 (Argentyna)
7 maja 2014 (Hiszpania)
28 marca 2014
141
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
16 września 2013 (Argentyna)
8 maja 2014 (Hiszpania)
31 marca 2014
142
Zagrożenie, piosenka
Una amenaza, una canción
17 września 2013 (Argentyna)
12 maja 2014 (Hiszpania)
1 kwietnia 2014
143
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
18 września 2013 (Argentyna)
13 maja 2014 (Hiszpania)
2 kwietnia 2014
144
Powrót, piosenka
Un retorno, una canción
19 września 2013 (Argentyna)
14 maja 2014 (Hiszpania)
3 kwietnia 2014
145
Wojna zespołów, piosenka
Una guerra de bandas, una canción
20 września 2013 (Argentyna)
15 maja 2014 (Hiszpania)
4 kwietnia 2014
146
Zła wiadomość, piosenka
Una mala noticia, una canción
23 września 2013 (Argentyna)
19 maja 2014 (Hiszpania)
5 maja 2014
147
Nasza droga
Nuestro Camino
24 września 2013 (Argentyna)
20 maja 2014 (Hiszpania)
6 maja 2014
148
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
25 września 2013 (Argentyna)
21 maja 2014 (Hiszpania)
7 maja 2014
149
Smutna gwiazda, piosenka
Una estrella está triste, una canción
26 września 2013 (Argentyna)
22 maja 2014 (Hiszpania)
8 maja 2014
150
Zwycięzca, piosenka
Un ganador, una canción
27 września 2013 (Argentyna)
26 maja 2014 (Hiszpania)
9 maja 2014
151
Wycieczka do Hiszpanii, piosenka
Un viaje rumbo a España, una canción
30 września 2013 (Argentyna)
27 maja 2014 (Hiszpania)
12 maja 2014
152
Problem, piosenka
Un problema, una canción
1 października 2013 (Argentyna)
28 maja 2014 (Hiszpania)
13 maja 2014
153
Podejrzenie, piosenka
Una sospecha, una canción
2 października 2013 (Argentyna)
10 czerwca 2014 (Hiszpania)
14 maja 2014
154
Zakochanie, piosenka
Enamorarse, una canción
3 października 2013 (Argentyna)
11 czerwca 2014 (Hiszpania)
15 maja 2014
155
Ujawniony sekret, piosenka
Un secreto se ha revelado, una canción
4 października 2013 (Argentyna)
12 czerwca 2014 (Hiszpania)
16 maja 2014
156
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
7 października 2013 (Argentyna)
16 czerwca 2014 (Hiszpania)
19 maja 2014
157
Konfrontacja, piosenka
Un enfrentamiento, una canción
8 października 2013 (Argentyna)
17 czerwca 2014 (Hiszpania)
20 maja 2014
158
Dobra wiadomość, piosenka
Una buena noticia, una canción
9 października 2013 (Argentyna)
18 czerwca 2014 (Hiszpania)
21 maja 2014
159
Trudna decyzja, piosenka
Una decisión apresurada, una canción
10 października 2013 (Argentyna)
19 czerwca 2014 (Hiszpania)
22 maja 2014
160
Finałowe show, piosenka
Un show final, una canción
11 października 2013 (Argentyna)
20 czerwca 2014 (Hiszpania)
23 maja 2014

Sezon 3 (2014–15)[edytuj | edytuj kod]

# Tytuł Premiera Premiera w Polsce
Część I: Un nuevo sueño (Nowe marzenie)
161
Powrót, piosenka
Un regreso, una canción
28 lipca 2014 (Argentyna)
22 września 2014 (Hiszpania)
10 listopada 2014
162
Urodziny, piosenka
Un cumpleaños, una canción
29 lipca 2014 (Argentyna)
23 września 2014 (Hiszpania)
11 listopada 2014
163
Powitanie, piosenka
Una bienvenida, una canción
30 lipca 2014 (Argentyna)
24 września 2014 (Hiszpania)
12 listopada 2014
164
Romans, piosenka
Un romance, una canción
31 lipca 2014 (Argentyna)
25 września 2014 (Hiszpania)
13 listopada 2014
165
Cytat, piosenka
Una cita, una canción
1 sierpnia 2014 (Argentyna)
29 września 2014 (Hiszpania)
14 listopada 2014
166
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
4 sierpnia 2014 (Argentyna)
30 września 2014 (Hiszpania)
17 listopada 2014
167
Nowy romans, piosenka
Un nuevo romance, una canción
5 sierpnia 2014 (Argentyna)
1 października 2014 (Hiszpania)
18 listopada 2014
168
Problem, piosenka
Un problema, una canción
6 sierpnia 2014 (Argentyna)
2 października 2014 (Hiszpania)
19 listopada 2014
169
Rywalizacja, piosenka
Una rivalidad, una canción
7 sierpnia 2014 (Argentyna)
6 października 2014 (Hiszpania)
20 listopada 2014
170
Inauguracja, piosenka
Una inauguración, una canción
8 sierpnia 2014 (Argentyna)
7 października 2014 (Hiszpania)
21 listopada 2014
171
Podstęp, piosenka
Una decepción, una canción
11 sierpnia 2014 (Argentyna)
8 października 2014 (Hiszpania)
24 listopada 2014
172
Trudna decyzja, piosenka
Una decisión apresurada, una canción
12 sierpnia 2014 (Argentyna)
9 października 2014 (Hiszpania)
25 listopada 2014
173
Zły romans, piosenka
Un romance está mal, una canción
13 sierpnia 2014 (Argentyna)
13 października 2014 (Hiszpania)
26 listopada 2014
174
Spotkanie, piosenka
Un reencuentro, una canción
14 sierpnia 2014 (Argentyna)
14 października 2014 (Hiszpania)
27 listopada 2014
175
Problem, piosenka
Un problema, una canción
15 sierpnia 2014 (Argentyna)
15 października 2014 (Hiszpania)
28 listopada 2014
176
Rywalizacja, piosenka
Una rivalidad, una canción
18 sierpnia 2014 (Argentyna)
16 października 2014 (Hiszpania)
1 grudnia 2014
177
Wiadomość, piosenka
Una noticia, una canción
19 sierpnia 2014 (Argentyna)
20 października 2014 (Hiszpania)
2 grudnia 2014
178
Konfrontacja, piosenka
Un enfrentamiento, una canción
20 sierpnia 2014 (Argentyna)
21 października 2014 (Hiszpania)
3 grudnia 2014
179
Rozmowa, piosenka
Una charla, una canción
21 sierpnia 2014 (Argentyna)
22 października 2014 (Hiszpania)
4 grudnia 2014
180
Trasa, która zmieniła wszystko, piosenka
Una gira que lo cambio todo, una canción
22 sierpnia 2014 (Argentyna)
23 października 2014 (Hiszpania)
5 grudnia 2014
181
Śmierć, piosenka
Una muerte, una canción
22 września 2014 (Argentyna)
27 października 2014 (Hiszpania)
19 stycznia 2015
182
Rozczarowanie, piosenka
Una desilusión, una canción
23 września 2014 (Argentyna)
28 października 2014 (Hiszpania)
20 stycznia 2015
183
Spotkanie, piosenka
Un reencuentro, una canción
24 września 2014 (Argentyna)
29 października 2014 (Hiszpania)
21 stycznia 2015
184
Kostium, piosenka
Un disfraz, una canción
25 września 2014 (Argentyna)
30 października 2014 (Hiszpania)
22 stycznia 2015
185
Problem, piosenka
Un problema, una canción
26 września 2014 (Argentyna)
3 listopada 2014 (Hiszpania)
23 stycznia 2015
186
Utracona miłość, piosenka
Un desamor, una canción
29 września 2014 (Argentyna)
4 listopada 2014 (Hiszpania)
26 stycznia 2015
187
Związek, piosenka
Una unión, una canción
30 września 2014 (Argentyna)
5 listopada 2014 (Hiszpania)
27 stycznia 2015
188
Niebezpieczeństwo, piosenka
Un peligro, una canción
1 października 2014 (Argentyna)
6 listopada 2014 (Hiszpania)
28 stycznia 2015
189
Rezygnacja, piosenka
Una renuncia, una canción
2 października 2014 (Argentyna)
10 listopada 2014 (Hiszpania)
29 stycznia 2015
190
Ślub, piosenka
Un casamiento, una canción
3 października 2014 (Argentyna)
11 listopada 2014 (Hiszpania)
30 stycznia 2015
191
Kłamstwo, piosenka
Una mentira que crece, una canción
6 października 2014 (Argentyna)
12 listopada 2014 (Hiszpania)
2 lutego 2015
192
Decyzja, piosenka
Una decisión, una canción
7 października 2014 (Argentyna)
13 listopada 2014 (Hiszpania)
3 lutego 2015
193
Jedna miłość, piosenka
Un por amor, una canción
8 października 2014 (Argentyna)
17 listopada 2014 (Hiszpania)
4 lutego 2015
194
Sekret, piosenka
Un secreto, una canción
9 października 2014 (Argentyna)
18 listopada 2014 (Hiszpania)
5 lutego 2015
195
Kłamstwo narażone, piosenka
Una mentira al descubierto, una canción
10 października 2014 (Argentyna)
19 listopada 2014 (Hiszpania)
6 lutego 2015
196
Kłamstwo zakończone, piosenka
Una mentira está por terminar, una canción
13 października 2014 (Argentyna)
20 listopada 2014 (Hiszpania)
9 lutego 2015
197
Miłość w niebezpieczeństwie, piosenka
Un amor está en peligro, una canción
14 października 2014 (Argentyna)
24 listopada 2014 (Hiszpania)
10 lutego 2015
198
Wszystko dla miłości, piosenka
Todo por un amor, una canción
15 października 2014 (Argentyna)
25 listopada 2014 (Hiszpania)
11 lutego 2015
199
Smutna gwiazda, piosenka
Una estrella está triste, una canción
16 października 2014 (Argentyna)
26 listopada 2014 (Hiszpania)
12 lutego 2015
200
Zakończone kłamstwo, piosenka
Una mentira ha terminado, una canción
17 października 2014 (Argentyna)
27 listopada 2014 (Hiszpania)
13 lutego 2015
Część II: El sueño continúa (Marzenie trwa)
201
Błąd, którego nie można przebaczyć, piosenka
Un error que no tiene perdon, una canción
17 listopada 2014 (Argentyna)
1 grudnia 2014 (Hiszpania)
16 marca 2015
202
Miłość nie jest jeszcze stracona, piosenka
El amor nose ha perdido, una canción
18 listopada 2014 (Argentyna)
2 grudnia 2014 (Hiszpania)
17 marca 2015
203
Plan, aby rozdzielić, piosenka
Un plan para separarlos, una canción
19 listopada 2014 (Argentyna)
3 grudnia 2014 (Hiszpania)
18 marca 2015
204
Punkt planu jest znany, piosenka
Un plan está punto de saberse, una canción
20 listopada 2014 (Argentyna)
4 grudnia 2014 (Hiszpania)
19 marca 2015
205
Związek wyszedł na jaw, piosenka
Una relación salio a la luz, una canción
21 listopada 2014 (Argentyna)
9 grudnia 2014 (Hiszpania)
20 marca 2015
206
Przyjaźń jest w niebezpieczeństwie, piosenka
Una amistad está en peligro, una canción
24 listopada 2014 (Argentyna)
10 grudnia 2014 (Hiszpania)
23 marca 2015
207
Przyjaźń jest w niebezpieczeństwie, piosenka
Una amistad está en peligro, una canción
25 listopada 2014 (Argentyna)
11 grudnia 2014 (Hiszpania)
24 marca 2015
208
Prawda, piosenka
Una verdad, una canción
26 listopada 2014 (Argentyna)
15 grudnia 2014 (Hiszpania)
25 marca 2015
209
Prawda, że to boli, piosenka
Una verdad que duele, una canción
27 listopada 2014 (Argentyna)
16 grudnia 2014 (Hiszpania)
26 marca 2015
210
Pojednanie, piosenka
Una reconciliatión, una canción
28 listopada 2014 (Argentyna)
17 grudnia 2014 (Hiszpania)
27 marca 2015
211
Błąd, piosenka
Un error, una canción
1 grudnia 2014 (Argentyna)
18 grudnia 2014 (Hiszpania)
30 marca 2015
212
Prawda, piosenka
Una verdad, una canción
2 grudnia 2014 (Argentyna)
12 stycznia 2015 (Hiszpania)
31 marca 2015
213
Trudna decyzja, piosenka
Una decisión apresurada, una canción
3 grudnia 2014 (Argentyna)
13 stycznia 2015 (Hiszpania)
1 kwietnia 2015
214
Zagrożenie, piosenka
Una amenaza, una canción
4 grudnia 2014 (Argentyna)
14 stycznia 2015 (Hiszpania)
2 kwietnia 2015
215
Prawda wyszła na jaw, piosenka
Una verdad salio a la luz, una canción
5 grudnia 2014 (Argentyna)
15 stycznia 2015 (Hiszpania)
3 kwietnia 2015
216
Marzenie się spełnia, piosenka
Un sueño se hace realidad, una canción
8 grudnia 2014 (Argentyna)
19 stycznia 2015 (Hiszpania)
6 kwietnia 2015
217
Spotkanie, piosenka
Un reencuentro, una canción
9 grudnia 2014 (Argentyna)
20 stycznia 2015 (Hiszpania)
7 kwietnia 2015
218
Pojednanie, piosenka
Una reconciliatión, una canción
10 grudnia 2014 (Argentyna)
21 stycznia 2015 (Hiszpania)
8 kwietnia 2015
219
Rozmowa, piosenka
Una charla, una canción
11 grudnia 2014 (Argentyna)
22 stycznia 2015 (Hiszpania)
9 kwietnia 2015
220
Pocałunek, piosenka
Un beso, una canción
12 grudnia 2014 (Argentyna)
26 stycznia 2015 (Hiszpania)
10 kwietnia 2015
221
Przyjaciel, piosenka
Un amigo, una canción
12 stycznia 2015 (Argentyna)
27 stycznia 2015 (Hiszpania)
11 maja 2015
222
Prawda o Priscili, piosenka
La verdad sobre Priscila, una canción
13 stycznia 2015 (Argentyna)
28 stycznia 2015 (Hiszpania)
12 maja 2015
223
Powrót, piosenka
Un retorno, una canción
14 stycznia 2015 (Argentyna)
29 stycznia 2015 (Hiszpania)
13 maja 2015
224
Sposób, aby wybrać, piosenka
Un camino a elegir, una canción
15 stycznia 2015 (Argentyna)
2 lutego 2015 (Hiszpania)
14 maja 2015
225
Wniosek, piosenka
Una conclusión, una canción
16 stycznia 2015 (Argentyna)
3 lutego 2015 (Hiszpania)
15 maja 2015
226
Pułapka, piosenka
Una trampa, una canción
19 stycznia 2015 (Argentyna)
4 lutego 2015 (Hiszpania)
18 maja 2015
227
Podejrzenie, piosenka
Una sospecha, una canción
20 stycznia 2015 (Argentyna)
5 lutego 2015 (Hiszpania)
19 maja 2015
228
Prawda wyszła na jaw, piosenka
Una verdad salio a la luz, una canción
21 stycznia 2015 (Argentyna)
9 lutego 2015 (Hiszpania)
20 maja 2015
229
Wizyta, piosenka
Una visita, una canción
22 stycznia 2015 (Argentyna)
10 lutego 2015 (Hiszpania)
21 maja 2015
230
Wyjaśnienie, piosenka
Un explicación, una canción
23 stycznia 2015 (Argentyna)
11 lutego 2015 (Hiszpania)
22 maja 2015
231
Wyznanie, piosenka
Un confesión, una canción
26 stycznia 2015 (Argentyna)
12 lutego 2015 (Hiszpania)
25 maja 2015
232
Ujawnienie, piosenka
Una revelación, una canción
27 stycznia 2015 (Argentyna)
16 lutego 2015 (Hiszpania)
26 maja 2015
233
Odkrycie, piosenka
Un descubrimiento, una canción
28 stycznia 2015 (Argentyna)
17 lutego 2015 (Hiszpania)
27 maja 2015
234
Prawda, piosenka
Una verdad, una canción
29 stycznia 2015 (Argentyna)
18 lutego 2015 (Hiszpania)
28 maja 2015
235
Dobra wiadomość, piosenka
Una buena noticia, una canción
30 stycznia 2015 (Argentyna)
19 lutego 2015 (Hiszpania)
29 maja 2015
236
Zrozumienie, piosenka
Una comprensión, una canción
2 lutego 2015 (Argentyna)
23 lutego 2015 (Hiszpania)
1 czerwca 2015
237
Przytul mnie i zobacz
Abrázame y verás
3 lutego 2015 (Argentyna)
24 lutego 2015 (Hiszpania)
2 czerwca 2015
238
Wycieczka, piosenka
Un viaje, una canción
4 lutego 2015 (Argentyna)
25 lutego 2015 (Hiszpania)
3 czerwca 2015
239
Prawdziwa miłość, piosenka
Un amor verdadero, una canción
5 lutego 2015 (Argentyna)
26 lutego 2015 (Hiszpania)
4 czerwca 2015
240
Ostatnia piosenka
Una última canción
6 lutego 2015[13] (Argentyna)
27 lutego 2015 (Hiszpania)
5 czerwca 2015

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]