Wikipedia:Komitet Arbitrażowy/Wnioski o arbitraż/(8/2007) Ganeś - Kuszi

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wikipedysta:Kuszi od 13 września [1] dopuszcza się wandalizmów w artykule Sathya Sai Baba. Usuwa dużą część tekstu i wstawia niedozwolone linki pod hasłem "NPOVizacji" (co do linków to narusze on zasadę Wikipedia:Zasady wstawiania linków zewnętrznych mimo iż zwróciło mu uwagę dwóch userów, w tym jeden admin, [2] , [3]). Gdy ja je cofam on edit-war-uje. Admini specjalnie nie są tą sprawą zainteresowani, tylko user:Maikking kilka razy zabezbieczał stronę ale on to robił nie zależnie od wersji jaka wówczas pozostawała na stronie i nie starał się poprawić hasła. Na nabble-u [4] wysłałem prośbę o zajęcie się sprawą ale nikt tego nie zrobił. Proszę ArbKom o podjęcie decyzji w sprawie kształtu hasła."

Pozdrawiam i dziękuję,

Wikipedysta:Ganeś, dawniej jako Kkrystian

Potwierdzenie Użytkownik powiadomiony [5]. Pimke 20:20, 15 paź 2007 (CEST)

Stan rozpatrywania

  • Wstępne rozpoznanie. Głosowanie nad przyjęciem lub odrzuceniem wniosku do dalszego rozpatrywania skończy się 19.10.2007 o godz. 16.00.

Decyzja Komitetu Arbitrażowego

Wniosek dotyczy sporu merytorycznego wokół jednego z artykułów i ze względu na brak znamion konfliktu interpersonalnego zostaje odrzucony przez Komitet Arbitrażowy. Sprawą wojny edycyjnej w tym haśle zdaniem Komitetu powinni się zająć administratorzy.

Wniosek został odrzucony 8 głosami, jeden członek KA nie zdążył zagłosować w terminie.

W imieniu Komitetu Arbitrażowego Pimke 15:56, 20 paź 2007 (CEST), sekretarz