Wikipedia:Propozycje do Artykułów na Medal/Jastrzębie-Zdrój

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jastrzębie-Zdrój[edytuj | edytuj kod]

Uważam, że ten artykuł pownien wziąść udział w głosowaniu na artykuł na medal, ponieważ jest w nim bardzo dużo informcji, ciekawe zdjęcia. Można dowiedzieć się, co warto zobaczyć,gdzie można przenoclegować, ile jest ciekawych szkół, firm. Jest jeszcze wiele takich przykładów. Myślę, że ten artykuł ma na tyle informacji, że można go uznać za Artykuł na medal. Wikipedysta:Kanion, 6 lutego 2006.

Za

  • Mi się podoba. Nie wiem czemu się czepiacie. Artykuł jest rozbudowany, są ciekawe zdjęcia, ważne adresy, bibliografia i inne. Moim zdaniem jest to świetny artykuł.--Kanion 17:29, 25 lut 2006 (CET)
  • Ja jestem za, ponieważ jest to fajny artykuł
  •  Za - jest kilka błędów, ale nie tak strasznych

Przeciw

  • Jestem na razie przeciw. Jak napisał marcin.otorowski, druga część artykułu to zbyt wiele list, a za mało treści. Wypadałoby poprawić formatowanie (np. nie boldować wszędzie nazwy). Może kiedyś będę za, ale nie dziś. Gaspar van der Sar 19:13, 6 lut 2006 (CET)
  • Nie będę głosował za "Bajeczką o Jastrzębiu-Zdroju" - takie teksty: "Jastrzębie uważane jest przez wiele osób jako sypialnia, gdzie stoją tylko bloki i kopalnie. To nieprawda.", czy "Jastrzębie-Zdrój to ogólnie zielone miasto. Jest tu dużo zieleni: parki, jary, lasy, skwerki. Na ulicy często można spotkać spacerującą rodzinę. Najpiękniejszy jest Park Zdrojowy i dzielnica Zdrój. W mieście dba się o zieleń ścinając trawę, czy nawet poprzez akcję Czyszczenie Świata. Jesienią, gdy liście spadają z drzew jest bardzo ładnie. Specjalne służby porządkowe dbają o to, aby na chodnikach nie zalegały liście." nawet jeśli to prawda, to jest to nieencyklopedyczne, a tym bardziej medalowe. Walther 16:29, 17 lut 2006 (CET)
  • fragmentami jakby z przewodnika turystycznego (sekcje: zabytki i atrakcje tur., przyroda, sławni jastrzębianie, plany na przyszłość). Mniejszym problemem są nieznaczne błędy ortograficzne. Michał¿?
22:41, 17 lut 2006 (EET)
  • Jestem na nie. Nie podobają mi się zdjęcia (robione w nocy :( ). Połowe artykułu zajmuje wyliczanie co tam jest w Jastrzębiach. NIE --Kolanin 14:07, 4 mar 2006 (CET)

Dyskusja

  • Wstrzymuję się od głosu. Artykuł nierówny - pierwsza część nawet niezła, dalsza to praktycznie same listy mniej lub bardziej przydatnych budynków/lokali. Kolejność paragrafów nie najlepiej uporządkowana (jak dla mnie nie do końca logiczna). marcin.otorowski 10:56, 6 lut 2006 (CET)
  • Nie jestem przekonany, w porównianiu z Boronów wygląda raczej blado (choć większość haseł wygląda blado w porównianiu z Boronowem). Roo72