Wikipedia:Propozycje do Artykułów na Medal/Jastrzębie-Zdrój/2

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jastrzębie-Zdrój[edytuj | edytuj kod]

Artykuł został zgłoszony po raz drugi. Zostały poprawione najgorsze błędy (mam nadzieję). Myślę, że artykuł jest teraz o wiele lepszy. --Kanion 11:25, 6 mar 2006 (CET)

 •  Za
 1. Jestem za, ponieważ błędy (te najgorsze) zostały poprawione. Jest duża różnica.
 2. Jestem za, nie obchodzi mnie żadna stylizacja dziecięca.
 3. Artykuł po zmianach jest bardzo dobry i encyklopedyczne. Ciekawe zdjęcia i w ogóle.
 •  Przeciw
 1. Grubel 11:50, 6 mar 2006 (CET)
 2. Voytek s 20:15, 6 mar 2006 (CET)
 3. od poprzedniego razu tak Bogiem a prawdą to wiele się nie zmieniło - mój głos też marcin.otorowski 16:44, 8 mar 2006 (CET)
 • Dyskusja
 1. Historia na 1300 znaków. Legenda o Czarnym Rycerzem (sic!) napisana na poziomie wypracowania w drugiej klasie podstawówki. Całość artykułu razi zresztą dziecinną stylistyką (W Jastrzębiu-Zdroju architektura zależy od dzielnicy; Jesienią, gdy liście spadną z drzew specjalne służby porządkowe dbają o to, aby nie zalegały na chodnikach). Ubawiłem się setnie czytając, że polityka lokalna w Jastrzębiu-Zdroju jest bardzo kontrowersyjna. Nie żartujmy z tym medalem. Grubel 11:50, 6 mar 2006 (CET)
 2. Do medalu dużo brakuje, błędy + wspomniana "legenda" (niedbała, nieencyklopedyczna...). Fragment zaczynający się od Nazwa miejscowości zmieniała się... wstawiony 2 razy. Kontrowersje w sprawie nazwy - nie wiem czy potrzebne wyjaśnienie trybu postępowania Komisji Nazw Miejscowości i Obiektów Fizjograficznych, poza tym cały podrozdział napisany jest moim zdaniem nieciekawie. "Kontrowersyjna polityka" podlega chyba pod NPW... itd. itp... długo by wymieniać. IMHO bez bardzo poważnej poprawy i przebudowy hasła - zero szans na medal. - Voytek s 20:15, 6 mar 2006 (CET)
 3. popoprawiałem, tzn. pousuwałem niektóre rzeczy, rozwinąłem niektóre tematy, a inne poskracałam lub usunąłem (polityka).Jednak generalnie ... na medal to jeszcze nie pora.
 4. Niby artykuł na medal, a nawet nazwa miasta zapisana w nim jest błednie - to już poprawiłem, lecz co jakiś czas ktoś zmienia na starą, nieaktualna pisownię. Aotearoa 20:24, 16 mar 2006 (CET)