Skrót: WP:PAnM, WP:PANM

Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Przyznawanie medalu

Propozycje artykułów na medal w Wikipedii

NoWikimedal3.png

Ta strona służy do przedstawiania wartościowych stron jako kandydatur do wyróżnienia medalem. Dyskusja trwa 30 dni zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie poniżej. Jeśli artykuł jest dobry, ale jeszcze nie na poziomie medalowym, rozważ umieszczenie go na stronie kandydatów do przyznania mu miana Dobrego Artykułu. Jeśli chcesz nominować nowy artykuł, przejdź do rozdziału Instrukcja obsługi.

Obecnie na Stronie Głównej
Melanoma.jpg
Czerniak złośliwyzłośliwy nowotwór skóry, błon śluzowych lub błony naczyniowej oka wywodzący się z melanocytów. Stanowi około 5-7% nowotworów złośliwych skóry u człowieka. Corocznie jest rozpoznawane około 130 000 przypadków tej choroby, większość u osób rasy białej. Zapadalność na świecie wykazuje znaczną zależność geograficzną. Czerniak przed 40. rokiem życia jest rzadki, szczyt zachorowań przypada na siódmą i ósmą dekadę życia. Najczęściej pojawia się na skórze niezmienionej, choć może powstać w obrębie znamion barwnikowych. Do głównych objawów czerniaka należą: asymetryczne zabarwienie, kształt i powierzchnia zmiany, uniesienie się zmiany ponad otaczającą skórę, nieregularne ograniczenie zmiany, a także duży jej wymiar. Również świąd, ból, krwawienie i owrzodzenie w obrębie znamienia lub nowej zmiany skórnej budzą podejrzenie złośliwego charakteru zmiany. Głównymi czynnikami ryzyka są ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe pochodzące z promieniowania słonecznego lub sztucznych źródeł i indywidualna podatność na nowotwór, przede wszystkim przez zwiększone ryzyko genetyczne. Filtry przeciwsłoneczne nie chronią przed czerniakiem, a wręcz paradoksalnie zwiększają jego ryzyko. Czytaj więcej…
Inne artykuły na medalJak wybieramy najlepsze?
Wyróżniona zawartość Wikipedii
Regulamin

 1. Zgłosić artykuł do nominacji może każdy zalogowany użytkownik zarejestrowany co najmniej od miesiąca i mający na swym koncie minimum 100 nieusuniętych edycji w przestrzeni głównej od czasu pierwszego logowania.
 2. Artykuły oceniane są przez 30 dób.
 3. Artykuł dostaje medal, gdy:
  1. zostanie sprawdzony przez co najmniej trzech zalogowanych wikipedystów (wymagania jak przy zgłaszaniu), nie licząc zgłaszającego (głosy pacynek są nieważne),
  2. nie pojawią się wobec artykułu poważne zastrzeżenia, chyba że przed zakończeniem oceniania zostaną one naprawione.
 4. Od sprawdzających wymaga się rzetelnego przestudiowania całego artykułu.
 5. Od osób wskazujących braki / zastrzeżenia wymaga się dokładnego merytorycznego uzasadnienia swojej oceny, w przypadku zastrzeżeń technicznych (pozamerytorycznych) należy powołać się na obowiązujące zasady lub zalecenia Wikipedii.
 6. Każdy artykuł można poddać ponownej ocenie, gdy zgłoszone zastrzeżenia zostaną naprawione.
 7. Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się na serwerze Commons.

Uwagi dodatkowe

Zgłaszanie
Przed zgłoszeniem artykułu zapoznaj się z tekstem Jak napisać doskonały artykuł, z którego dowiesz się, czego oczekuje się od zgłaszanego tu artykułu. Oprócz tego zapoznaj się z zasadami i zaleceniami edycyjnymi przyjętymi w Wikipedii.
Przy zgłaszaniu należy podać, kto zgłasza. Anonimowe zgłoszenia oraz nominacje przez Wikipedystów, niespelniających warunku stażowego, są usuwane. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem lub nie spełniasz wymienionych w regulaminie kryteriów, a uważasz, że artykuł zasługuje na wyróżnienie, zgłoś artykuł do warsztatu PANDA.
Zalecenia dla dyskutujących
 1. Uwagi dodane po terminie oraz oceny użytkowników niespełniających kryterium stażowego i pacynek nie są liczone, jednak zastrzeżenia zgłoszone z takich kont są uwzględniane przy podejmowaniu decyzji o wyróżnieniu.
 2. Niezwiązane z jakością artykułu wypowiedzi są wykreślane.
 3. Zaleca się, by każde zastrzeżenie było podane w oddzielnym akapicie.
 4. Nie należy powtarzać zgłoszonych przez innych uczestników dyskusji uwag. Dodatkowe wyjaśnienia dotyczące zgłoszonego zastrzeżenia należy pisać pod zgłoszeniem stosując wcięcie.
 5. Rezultaty ocen i dyskusji rozpatrywane są przez opiekunów projektu.
Zakończenie dyskusji
 1. Na stronie dyskusji wypełnia się pola szablonu {{Dyskusja nad artykułem na medal}} przydzielającego kategorię tej stronie. Dzięki temu zakończone dyskusje można będzie odnaleźć w jednej z podkategorii w kategorii Dyskusje nad przyznaniem medalu/archiwum.
 2. Ze strony artykułu usuwa się informację o dyskusji nad przydzieleniem medalu i, jeżeli wniosek uznano za pozytywny, umieszcza się znak medalu.
 3. Na samej górze strony dyskusji artykułu wkleja się i wypełnia szablon PAnM.
 4. Ze strony propozycji do medalu usuwa się link do dyskusji nad nominacją, a na dole strony w sekcji 10 ostatnich rozstrzygnięć umieszcza się w odpowiedniej rubryce odsyłacz do artykułu.
 5. Na stronie w odpowiedniej sekcji Artykuły na medal dodaje się link do nowo mianowanego artykułu medalowego.
Opiekunowie
Polimerek, Myopic pattern, Lukasz Lukomski oraz Farary
Instrukcja obsługi

Pierwsza nominacja artykułu do medalu
 • Za pomocą poniższego formularza utwórz podstronę dyskusji nad wyróżnieniem. Nazwę artykułu wpisz po ukośniku.


 • Na tej stronie – na górze sekcji Propozycje – wstaw link do nowo utworzonej strony dyskusji w formacie {{Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/Nazwa}}.
 • W haśle, które chcesz nominować, wstaw szablon {{Propozycja wyróżnienia|Anm}}.
 • Poinformuj głównych autorów artykułu o rozpoczęciu dyskusji nad przyznaniem medalu.
Każda kolejna nominacja hasła do medalu
 • Utwórz podstronę dyskusji z użyciem powyższego formularza według schematu {{Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/Nazwa/2}}. Gdy zgłaszasz artykuł po raz trzeci, schemat wygląda następująco: {{Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/Nazwa/3}}, analogicznie w ewentualnych kolejnych zgłoszeniach.
 • W uzasadnieniu zgłoszenia podaj link do poprzedniej dyskusji oraz wyjaśnij, jakie zmiany zaszły w artykule od ostatniej oceny.
 • Do artykułu wstaw szablon: {{Propozycja wyróżnienia|Anm|Numer}}.
ODŚWIEŻ

Propozycje

Rak trzustki

Dyskusja trwa jeszcze 20 dni 20 godz. 26 min 20 s odśwież
Rozpoczęcie: 20 listopada 2015 20:00:32 Zakończenie: 20 grudnia 2015 20:00:32


Uzasadnienie
Artykuł przekrojowo opisujący częstą chorobę nowotworową. Rybulo7 (dyskusja) 20:00, 20 lis 2015 (CET)
Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
 1. "Dotyczy głównie młodych kobiet, stanowi około 1–2% wszystkich nowotworów części zewnątrzwydzielniczej trzustki" nowotwór czy rak? Generalnie w ogóle należałoby wyraźniej zaznaczyć, kiedy chodzi o raki, iedy nowotwory ogólnie, bo ludzie tego nie rozróżniają. Art, widzę, omawia również zmiany niezłośliwe, więc niebędące rakami. Mpn (dyskusja) 17:25, 23 lis 2015 (CET)
  Generalnie nie da się pominąć zmiany niezłośliwe, ponieważ przechodzą one dość płynnie w zmiany o granicznej złośliwości i złośliwe. W źródle jest: "It accounts for approximately 1-2% of all exocrine pancreatic tumours". Pierwotne nowotwory nienabłonkowe trzustki to rzadkość, no ale wolałby tego nie zmieniać. Rybulo7 (dyskusja) 18:18, 23 lis 2015 (CET)
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
 1. język jest kiepski, bardzo liczne (choć drobne) błędy gramatyczne Mpn (dyskusja) 11:46, 22 lis 2015 (CET)
  Drobne niedociągnięcia językowe i literówki są nie do uniknięcia w tak dużym arcie. No jak na razie niczego znaczącego nie poprawiłeś:) Teksty po mnie sprawdza dyplomowany polonista. Rybulo7 (dyskusja) 11:56, 22 lis 2015 (CET)
  ale mniejszym błędów całkiem sporo. Niezależnie od długości tekstu takich błędów i to w takiej ilości być nie powinno. Aha, i polonista powienien umieć odróżniać przypadki :-P Mpn (dyskusja) 12:15, 22 lis 2015 (CET)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
 1. czynniki ryzyka Mpn (dyskusja) 11:46, 22 lis 2015 (CET)
  jest to powtórzenie i podsumowanie testu znajdującego się niżej, przypisy ewentualnie można powtórzyć jeśli jest taka potrzeba. Rybulo7 (dyskusja) 11:56, 22 lis 2015 (CET)
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez

Zgrupowanie Stołpeckie AK

Dyskusja trwa jeszcze 13 godz. 55 min 49 s odśwież
Rozpoczęcie: 31 października 2015 13:30:01 Zakończenie: 30 listopada 2015 13:30:01


Uzasadnienie

Rozbudowany artykuł opisujący dzieje jednego z najskuteczniejszych i najbitniejszych zgrupowań partyzanckich AK. Jako źródło wykorzystano przede wszystkim trzytomową monografię Mariana Podgórecznego oraz wspomnienia dowódcy zgrupowania A. Pilcha. W bibliografii znalazło się jednak również miejsce dla wielu innych pozycji, poświęconych np. powstaniu warszawskiemu lub walkom z Niemcami i Sowietami na Nowogródczyźnie. Niestety na commons praktycznie nie ma żadnych zdjęć „Doliniaków”, starałem się więc zilustrować hasło tym co było dostępne i pasowało do tematyki. Zapraszam do głosowania i dyskusji.Dreamcatcher25 (dyskusja) 13:30, 31 paź 2015 (CET)

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Dyskusja (inne uwagi)
 1. Proponuję sekcję 'Powstanie iwienieckie' przenieść do odrębnego artykułu, a tu wstawić link do 'osobnego artykułu'. Wyodrębniony artykuł powinien być podlinkowany w artykule Iwieniec, gdzie teraz o tych wydarzeniach nie ma ani słowa. Kenraiz (dyskusja) 13:42, 9 lis 2015 (CET)
  Tak się składa, że aktualnie pracuję nad osobnym artem o powstaniu iwienieckim, który powinien być gotowy w ciągu kilku dni. Mogę wtedy skrócić opis samego powstania oraz oczywiście dam odpowiednie odnośniki zarówno w haśle o ZS AK, jak też w haśle poświęconym o Iwieńcowi. W tej sytuacji kilka akapitów dot. losów oddziału między powstaniem a operacją „Hermann” trzeba będzie zapewne wydzielić w osobną podsekcję, gdyż raczej nie będą pasowały w haśle o samym powstaniu.Dreamcatcher25 (dyskusja) 17:11, 9 lis 2015 (CET)
  T Załatwione Stworzyłem osobne hasło powstanie iwienieckie i odpowiednio skróciłem/przeredagowałem odpowiednie sekcje w nominowanym

artykule.Dreamcatcher25 (dyskusja) 18:28, 11 lis 2015 (CET)

 1. Nie żebym się czepiał. Jest dobrze. Być może warto byłoby jednak, gdyby artykuł przeczytał polonista. Coś mi się wydaje, ze brakuje kilku przecinków--Kerim44 (dyskusja) 22:27, 12 lis 2015 (CET)
  Maszyna mówi, że jest w miarę ok, ale spojrzenie polonisty na pewno się przyda :).Dreamcatcher25 (dyskusja) 22:44, 12 lis 2015 (CET)
Poprawiono
Sprawdzone przez
 1. Kenraiz (dyskusja) 12:54, 11 lis 2015 (CET)
 2. Markiel Odpisz 00:16, 20 lis 2015 (CET)
 3. Kerim44 (dyskusja) 11:21, 25 lis 2015 (CET)
 4. Tebeuszek (dyskusja) 19:32, 29 lis 2015 (CET)
 5. Hermod (dyskusja) 21:45, 29 lis 2015 (CET)

Dyskusje przedłużone

ORP Orkan (1942)

Dyskusja trwa jeszcze 8 dni 20 godz. 39 min 15 s odśwież
Rozpoczęcie: 9 października 2015 21:13:27 Zakończenie: 8 grudnia 2015 21:13:27


Uzasadnienie
Artykuł poświęcony jednemu z niszczycieli polskiej Marynarki Wojennej z okresu II wojny światowej. Kilka miesięcy temu hasło zostało znacznie rozbudowane. Głównym autorem jest Tebeuszek. Zapraszam do dyskusji! Kobrabones (dyskusja) 21:13, 9 paź 2015 (CEST)
Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
 1. Orkan został wypożyczony MW, czy może raczej wydzierżawiony? Trzeba to sprecyzować, zwaszcza w artykule AnM w którym czytelnik ma prawo oczekiwać dokładnej informacji na ten temat, bo to nie jest to samo. --Matrek (dyskusja) 02:50, 5 lis 2015 (CET)
  Dodałem uwagę w akapicie, w którym mowa o planach rządu brytyjskiego względem oddania okrętu MW po misji gibraltarskiej. To nie była dzierżawa, tylko wypożyczenie. Jest o tym trochę w sekcji o przekazaniu okrętu.Tebeuszek (dyskusja) 17:33, 6 lis 2015 (CET)
 2. "2 turbiny parowe akcyjno-reakcyjne Parsonsa" - ja nie wiem co to jest turbina parowa akcyjno-reakcyjna, sądzę że niewiele osób wie co to za rodzaj turbiny. Przydałby się tu choć czerwony link wewnętrzy, bo to jest jakieś pojęcie które powinno być jakoś wyjaśnione. Niestety nie wiem czy link powinien prowadzić do głównego artykułu o turbinie parowej, czy też do osobnego artykułu o akcyjno-reakcyjnej turbinie parowej. --Matrek (dyskusja) 03:13, 5 lis 2015 (CET)
  KrzysM99 poprawił.Tebeuszek (dyskusja) 17:33, 6 lis 2015 (CET)
 3. Obrazek z Orkanem i trumną Sikorskiego. Opis mówi "Pożegnanie trumny ze zwłokami gen. Sikorskiego, wnoszonej na pokład „Orkana” w Gibraltarze". Na tym zdjęciu to juz raczej trumna jest dawno na pokładzie okrętu, który został już nawet odsunięty od nabrzeża i odpływa. Potwierdza to też opis na Commons. --Matrek (dyskusja) 03:13, 5 lis 2015 (CET)
  Racja, poprawiłem.Tebeuszek (dyskusja) 17:33, 6 lis 2015 (CET)
 4. Ciężki krążownik czy krążownik ciężki? U-Boot czy U-boot? Konwój SC143 czy konwój SC 143? Do ustalenia i ujednolicenia Siałababamak (dyskusja) 16:18, 14 lis 2015 (CET)
  Poprawiłem, Tebeuszek (dyskusja) 16:45, 19 lis 2015 (CET)
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
 1. "Okręt w kulturze" - cała odrębna sekcja składająca się z dosłownie dwóch zdań. Nie może tak być, bo tak krótka sekcja aż razi. Może połącz ją chociaż z Upamiętnieniem? Czy zresztą ten okręt w kulturze jest w ogóle potrzebny? Zwłaszcza jeśli składa się z owych dwóch zdań jednie? Kązdy czytał "Tygrysa" o Orkanie, ale czy trzeba wspominać o takiej książeczce? --Matrek (dyskusja) 02:45, 5 lis 2015 (CET)
  Dodałem nieco informacji o pamiętnikach i wierszach kmdr. Wojciechowskiego. W innych wyróżnionych hasłach o okrętach w sekcjach poświęconych upamiętnieniu/obecności w kulturze zazwyczaj jest notka o tematycznych wydaniach „Żółtego Tygrysa”. Można mieć wątpliwości co do wartości tych książek jako żródła informacji, ale jako element popkultury jest to pozycja której raczej nie powinno się pomijać.
  Jeśli chodzi o małą objętość sekcji poświęconej odniesieniom kulturowym - tutaj mogą się nakładać dwie rzeczy: moja niewiedza o odpowiednich odniesieniach kulturowych, względnie niewielka ilość tych odniesień kulturowych. Prezentacja w CzW zaowocowała uwzględnieniem informacji o szkole imienia S. Hryniewieckiego. Być może jeśli hasło uzyska medalowe wyróżnienie na Wikipedii więcej ludzi je zobaczy i coś doda do hasła. Względnie hasło natchnie ludzi do upamiętniania okrętu i wykorzystania jako motywu w kulturze. Czego sobie i nam wszystkim życzę :) Tebeuszek (dyskusja) 17:33, 6 lis 2015 (CET)
 2. Ta sama historia z Wyposażenie, Malowanie oraz Modernizacje. Ta ostatnia sekcja składa się z jednego zdania - jednego wersu. --Matrek (dyskusja) 03:13, 5 lis 2015 (CET)
  KrzysM99 poprawił. Tebeuszek (dyskusja) 17:33, 6 lis 2015 (CET)
 3. Kontrowersje w sekcji o zatopieniu okrętu? tam nie ma żadnych kontrowersji Sa pewne niejasności, niesprawdzone relacje, ale to jeszcze nie są "kontrowersje" . --Matrek (dyskusja) 03:13, 5 lis 2015 (CET)
  Zmieniłem na: Niejasności związane z zatopieniem okrętu. Tebeuszek (dyskusja) 17:33, 6 lis 2015 (CET)
 4. Czy nie można by przerobić sekcji Uzbrojenie na tekst, zamiast punktacji? Lepiej by to wyglądało gdyby miało formę opisową, poza tym to artykuł, czyli praca opisowa właśnie. --Matrek (dyskusja) 03:41, 17 lis 2015 (CET)
  Wylistowanie w punktach zapewnia większą przejrzystość tekstu i upraszcza uprzypisownienie (wystarczy podać jeden przypis na początku przed dwukropkiem, w ciągłym tekście trzeba by go powtarzać, bo pojawiają się informacje z innych źródeł). Poprawiłem styl zdań. Tebeuszek (dyskusja) 16:45, 19 lis 2015 (CET)
  Bez obrazy, ale uważam to za swego rodzaju pójście na łatwiznę. Bo przecież piszemy artykuły. W tego typu artykułach, punktacje powinny przedstawiac informacje co najwyższej jakies dodatkowe, trzeciorzędne, uzupełnijące, którym nie warto poświęcać wiele miejsca, a nie niemal najważniejsze bądź jedne z najwazniejszych w całym artykule. --Matrek (dyskusja) 04:08, 28 lis 2015 (CET)
 5. Rozważyłbym podzielenie zajawki i sekcji o zatopieniu na mniejsze akapity.Dreamcatcher25 (dyskusja) 16:38, 23 lis 2015 (CET)
  Podzieliłem przydługawy fragment o zatopieniu okrętu. Streszczenia nie ma co dzielić, jest i tak krótkie.Tebeuszek (dyskusja) 20:46, 25 lis 2015 (CET)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
 1. Brak wskazania źródeł informacji uzupełniających dot. szkoły noszącej imię dowódcy okrętu i obsady oficerskiej (przydałoby się uzupełnienie o listę oficerów (ew. tylko zmiany) z dnia zatopienia - np. na podstawie linku zewnętrznego). Kenraiz (dyskusja) 21:41, 17 paź 2015 (CEST)
Poprawiłem referencje dotyczące patronatu szkoły i dodałem ref do pierwszej obsady oficerskiej. Jeśli chodzi o obsadę w chwili zatopienia, to uważam, że jeżeli wymieniać to albo wszystkich poległych, albo nikogo. Przy okazji poprzednich dyskusji (ORP Orzeł) były głosy przeciwne zamieszczaniu list załóg okrętów - w tym przypadku sytuacja jest o tyle gorsza, że to 178+~15 nazwisk, i o tyle lepsza, że lista poległych jest już podana w linku zewnętrznym. Jaki konsensus przyjmujemy? Tebeuszek (dyskusja) 21:02, 18 paź 2015 (CEST)
Wobec braku innych sugestii dodałem listę poległych. Tebeuszek (dyskusja) 20:24, 2 lis 2015 (CET)
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez
 1. Kenraiz (dyskusja) 22:33, 16 lis 2015 (CET)
 2. Jaroz86 (dyskusja) 20:47, 20 lis 2015 (CET)
 3. Dreamcatcher25 (dyskusja) 16:38, 23 lis 2015 (CET)

Weryfikacja medalu

Procedura weryfikacji medalu
 1. Artykuł do weryfikacji medalu może zgłosić każdy zalogowany wikipedysta, który spełnia wymogi określone w regulaminie PAnM,
 2. Należy podać przyczynę zgłoszenia,
 3. Decyzja o pozostawieniu lub odebraniu medalu następuje po miesiącu od zgłoszenia,
 4. W trakcie dyskusji nie należy zdejmować szablonu medalu,
 5. Zgłoszony do weryfikacji wyróżnienia artykuł traci medal, jeśli nie spełnia wymogów zawartych w regulaminie i w okresie przeznaczonym na dyskusję nie zostanie poprawiony.

Przed zgłoszeniem artykułu tutaj, zaleca się zgłosić artykuł do warsztatu PANDA.

Instrukcja techniczna
Pierwsze zgłoszenie do weryfikacji medalu
 • W wygenerowanej poniżej linijce w miejsce Nazwa wpisz tytuł hasła, które chcesz zgłosić do weryfikacji. W ten sposób zostanie utworzona podstrona oceny hasła.


 • Na nowo utworzonej podstronie oceny uzasadnij, dlaczego uważasz, że artykuł nie zasługuje na wyróżnienie medalem.
 • W sekcji Propozycje do weryfikacji wstaw link w formacie {{Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/Nazwa/odbieranie}} do nowo utworzonej i zapisanej podstrony oceny hasła. Nowe zgłoszenia znajdują się na górze sekcji.
 • W haśle, które chcesz poddać pod ocenę, wstaw szablon {{Weryfikacja wyróżnienia|{{subst:PAGENAME}}/odbieranie|Anm}}.
 • Poinformuj autora hasła o trwającej dyskusji.
Każde kolejne zgłoszenie do weryfikacji medalu
 • Utwórz podstronę dyskusji bez używania powyższego formularza według schematu {{Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/Nazwa 2/odbieranie}}. Analogicznie tworzy się podstronę oceny, gdy hasło jest zgłaszane po raz trzeci i następne.
 • Do artykułu wstaw szablon: {{Weryfikacja wyróżnienia|Nazwa Numer/odbieranie|Anm}}.


Propozycje do weryfikacji

Wolne Miasto Kraków

Dyskusja trwa jeszcze 6 dni 11 godz. 57 min 53 s odśwież
Rozpoczęcie: 6 listopada 2015 11:32:05 Zakończenie: 6 grudnia 2015 11:32:05


Uzasadnienie
Całe sekcje bez źródeł. Sidevar (dyskusja) 11:32, 6 lis 2015 (CET)
Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez
 1. Zgłoszenie zasadne. Nie spełnia obecnych kryteriów dotyczących uźródłowienia. Boston9 (dyskusja) 22:13, 14 lis 2015 (CET)

Operacja Reservist

Dyskusja trwa jeszcze 23 dni 21 godz. 45 min 19 s odśwież
Rozpoczęcie: 23 listopada 2015 21:19:31 Zakończenie: 23 grudnia 2015 21:19:31


Uzasadnienie
Artykuł medalowy z 2009 roku, niestety cała masa szablonów ((potrzebne źródła)), ostatnia poprawka artykułu z 2013 roku. Artykuł do poprawy.

Hermod (dyskusja) 21:19, 23 lis 2015 (CET)

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez

10 ostatnich rozstrzygnięć

Hasła oznaczone jako AnM

Wojna o panowanie w Ameryce Północnej 1754–1763, Grupa Kampinos, Kuchnia rosyjska, Czerniak złośliwy, Krokodyle

Hasła, które nie uzyskały oznaczenia AnM

Proteus (gra komputerowa), Wymiennik płaszczowo-rurowy, Birger Ruud, Konkurs Piosenki Eurowizji 2015