Wikipedia:Propozycje do List na medal/Dyskografia Soundgarden

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dyskografia Soundgarden[edytuj | edytuj kod]

Głosowanie zakończone
Rozpoczęcie: 26 sierpnia 2017 12:48:00 Zakończenie: 25 października 2017 12:48:00

Kompletna dyskografia Soundgarden, napisana w zasadzie od stanu zalążkowego, od dawna nieaktualizowanego. Artykuł opracowany na podstawie dostępnych materiałów książkowych i prasowych oraz w oparciu o wiarygodne źródła. Mike89 (dyskusja) 12:50, 26 sie 2017 (CEST)

  • Głosy za:
  • Głosy przeciw:
  • Dyskusja:
  • Bardzo fajny i całkiem zgrabnie napisany artykuł, gratulacje! Aczkolwiek nie mogę zagłosować póki co "za" ze względu na chaos w listach przebojów i sprzedaży. Niektóre linkują do oficjalnych zestawień sprzedaży, inne do rozgłośni radiowych (jak choćby LP3, choć oznaczone symbolem "POL" sugerującym, że to zestawienie ZPAV). Po uporządkowaniu tego myślę, że spokojnie lista otrzyma wyróżnienie. Poza tym powinno się napisać czerwonolinkowe artykuły, taką mamy zasadę przy LnM, choć ja nie do końca ją popieram np. w przypadku reżyserów, no ale album kompilacyjny z 2014 roku, który w dodatku był notowany, powinien być niebieskolinkowy. Myślę, że po poprawieniu tego wszystkiego lista spokojnie dostanie 3 głosy i wyróżnienie. Zsuetam (dyskusja) 16:57, 14 wrz 2017 (CEST)
    • @Zsuetam Album kompilacyjny utworzony, sekcja "POL" w singlach usunięta. Mógłbyś jeszcze wyjaśnić o jaki konkretnie "chaos" chodzi ? o Alternative Songs i Mainstream Rock Songs w singlach ? są to oficjalne notowania Billboardu, więc raczej powinny zostać. zwłaszcza, że inne medalowe dyskografie także je uwzględniają (np. Red Hot Chili Peppers). Mike89 (dyskusja) 18:42, 15 wrz 2017 (CEST)