Wikipedia:Wsparcie/Zadania

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
WMPL baner wsparcie społeczności.png

Zgłoś się do grupy tematycznej

Pomóż nam znajdować rozwiązania dla Wikipedii i projektów siostrzanych poprzez udział w grupach tematycznych:

  • [nowicjusze] chcesz, żeby nowicjuszom w Wikipedii było jak najlepiej? Zgłoś się do grupy tematycznej ds. nowicjuszy (koordynatorka: Natalia)
  • [szkolenia] uwielbiasz uczyć innych jak edytować? Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub chcesz je zdobyć? Zostań wikitrenerem lub wikitrenerką (pisz do Pauliny)

Dla pomocnych przy promocji

  • [ciekawostki] Pomóż nam zbierać ciekawostki do mediów społecznościowych Wikipedii - skorzystaj z gadżetu "Zaproponuj do mediów społecznościowych" (przycisk po lewej, w menu "Narzędzia") i wskaż naszej rzeczniczce ciekawe hasło!
  • [twarze i głosy Wikipedii] Jesteś gotowy/-a mówić o Wikipedii w mediach? Zgłoś się do naszej rzeczniczki Niny i powiedz, w czym możesz pomóc!

Kogo szukamy teraz

chcesz pomóc innym edytor(k)om edytować lepiej? Poprowadź szkolenie w ramach cyklu Wikiponiedziałek (poniedziałki, 19.00-20.00, zdalnie). Zgłoś swój pomysł do Natalii

Zadania do automatyzacji

Tutaj spisujemy zadania, które zgłosiła nam społeczność. Będziemy pozyskiwać programistów, ale może tymczasem znajdzie się chętny bot? (Chcesz coś dopisać do tej listy - skorzystaj z formularza).

Dla technicznych

Na razie nie mamy zadań.