Wikipedia:Zlot Wikimedia Polska 2006/Serwis informacyjny

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uwaga: Poniższy krótki opis jest niezbyt szczegółowy i urywa się 29 kwietnia. ;) Bardziej szczegółowy opis post-mortem będzie... jak go ktoś napisze.

I zaczęło się... Zlot Wikimedia 2006 rozpoczęty!

Pierwsi wikipedyści już dawno we Wrocławiu. Julo od rana zaklina pogodę, razem z Drozdpem i WarXem. WarX kable rozwija, oj, będzie wykład, będzie...
Z daleka Berasategui jedzie, on chyba znów ma najdalej. A może goście z Niemiec? TOR zapowiedział swój przyjazd po 14. I inni, wikipedyści z bliższa i z dalsza.

Za chwilę rusza Kraków, Slawojar zaraz będzie w umówionym miejscu. I autostradą prosto na Wrocław. Halo, Wrocłaaaaw! Jadwiga 11:46, 29 kwi 2006 (CEST)

Witam wszystkich serdecznie z Wrocławia, zwłaszcza tych, co nie mogli przyjechać. Jest, jest Internet..
Wprawdzie deszczowo i chłodno, ale za to wikiatmosfera bardzo ciepła. Jak to dobrze znów razem się spotkać. Julo poprowadził kolejnych zlotowiczów na przystań, zaraz wypłyną w rejs po Odrze. Ja za niego teraz pełnię honory pani domu. Czekam na kolejnych zlotowiczów. Największa niespodzianka, przyjedzie Youandme. Czekamy na TORa! Jadwiga 18:06, 29 kwi 2006 (CEST)

Hulajnoga. Na sali zostawilem hulajnoge. Prosze o jej uratowanie! UPDATE: Hulajnoga uratowana przez Datrio. Dzieki!!! Jaroslaw Lipszyc

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury (subiektywnej jak zwykle) relacji ze Zlotu na Tor Blogu (nie miałem pojęcia gdzie to wstawić, więc wylądowało tutaj, jak ktoś ma inny pomysł, to niech przeklei w inne miejsce) TOR 19:24, 5 maja 2006 (CEST)

Lista obecności[edytuj | edytuj kod]

 1. Julo
 2. A_Bach
 3. Hołek
 4. Lorn
 5. Nemo5576
 6. Jadwiga
 7. Jasra
 8. Witek52
 9. Aegis Maelstrom
 10. Polimerek
 11. WarX
 12. Zirland
 13. Slawojar
 14. Nova
 15. Youandme
 16. Kwz
 17. Lzur
 18. Przykuta
 19. JadźQ
 20. Shaqspeare
 21. Mathias Schindler
 22. Nina
 23. Notafish
 24. Sicherlich
 25. Pleple2000
 26. Berasategui
 27. Odoaker
 28. nameless
 29. Ency
 30. TOR
 31. MonteChristof
 32. Kro
 33. Drozdp
 34. aazi
 35. Szwedzki
 36. Jaros
 37. Gandalf
 38. Datrio
 39. Jarosław Lipszyc
 40. Rafał Próchniak
 41. Arnold Buzdygan
 42. Sergiusz Pawłowicz gościnnie i przez chwilkę
 43. Dariusz.Biegacz - na zebraniu członków stowarzyszenia

Prezentacje[edytuj | edytuj kod]

 1. Polimerek
 2. ABach
 3. Lorn
 4. Jarosław Lipszyc (Nowoczesna Polska)
  Obiad...
  ...po obiedzie:
 5. TOR
 6. Delphine "notafish" Ménard
 7. Zbigniew "Gandalf" Braniecki
 8. Rafał Próchniak
 9. WarX
 10. Przykuta
  ... "kolacja" ... i zajęcia w podgrupach.

Zdjęcia[edytuj | edytuj kod]

Podziękowania[edytuj | edytuj kod]

Podziękowania dla Julo za świetną organizację zlotu! zlotowicze

I jeszcze osobiste podziękowania z Krakowa. Było świetnie. Dzięki Julo za organizację! Prywatne podziękowania dla Jadwigi i Darka za przywiezienie, dla Nemo - za towarzystwo w pociągu. Pozdrowienia dla wszystkich zlotowiczów!! --slawojar 小山 21:53, 1 maj 2006 (CEST)

Uff... Nareszcie domu. Wow. To było wielkie! Trzydniowa burza mózgów z krótkimi przerwami na spanie. Mam tyle energii i pomysłów, że nie wiem za co się zabrać najpierw... Dziękuję wszystkim. A szczególnie... każdemu z osobna. ;) Następny przystanek: Boston (mam nadzieję). TOR 23:06, 1 maj 2006 (CEST)

A ja dziękuję wszystkim za to, że nie przestraszyli się pogody i przyjechali. Może nie wszyscy uwierzycie, ale około czwartej po południu, już po naszym rozstaniu, zaczęło się przejaśniać i pogoda poprawiła się.
Co do organizacji - przepraszam za te usterki, których się nie ustrzegłem. Wierzę jednak, że nie były uciążliwe.
Bardzo dziękuję Shaqspeare'owi za silne, niezawodne i fachowe wsparcie podczas wszystkich wycieczek i przemarszów między schroniskiem, Ogrodem i restauracją.
Osobne słowa podziękowania dla Witka52 za jakże użyteczną ofertę, dzięki której nie pomarliśmy z głodu...
WarXowi za fizyczne uruchomienie sprzętu komputerowego.
Jadwidze za wsparcie podczas meldowania się gości w schronisku - sporządzona przez Ciebie lista ułatwiła mi niezmiernie rozliczenia z recepcją schroniska.
Last but not least, Drozdpowi za przyjazd i obecność pierwszego dnia, wykonanie reklamowego stojaka oraz wypożyczenie laptopa i rzutnika.
Dziękuję wam wszystkim za to, że istniejecie naprawdę, a nie tylko po drugiej stronie szyby monitora... Julo 23:15, 1 maj 2006 (CEST)
woreks i JQ są wdzięczni tym wszystkim, dzięki którym jedli, pili i flejmili.

Dzięki za przyjazną atmosferę, świetną organizację i konstruktywne uwagi do mojego projektu. Dawno nie miałem tak intensywnej majówki (teraz dwa dni odpoczynku i dalej do pracy). Co do pogody - rzeczywiście, chmury precyzyjnie objęły zlot od początku do końca. Lorn 12:10, 3 maja 2006 (CEST)

 • Specjalne podziękowanie dla Shaqspeare, za oprowadzenie po Wrocławiu i przekazanie takich wiadomości o których istnieniu nawet nie myślalem, że istnieją. Drozdp 21:33, 4 maja 2006 (CEST)

2 maja[edytuj | edytuj kod]

Witam, nie wszyscy wyjechali, WarX z JadźQ, Przykuta z Pleple, ABach, Jadwiga nadal na zlocie. Burza mózgów trwa... Jest pięknie. Nawet słońce we Wrocławiu wreszcie wyszło na dobre. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy dojechali już do domów i dla tych, którzy wiki pilnowali. Julo, jesteś wspaniały, bez Ciebie, Twojego czuwania nad wszystkim nie byłoby zlotu. Jadwiga 10:56, 2 maj 2006 (CEST)

4 maja[edytuj | edytuj kod]

Właśnie wyjeżdżam, już nikogo z naszych w Hotelu Tumskim nie ma. Było wspaniale. Wszyscy jesteśmy wspaniali :-) pozdrowienia Jadwiga 10:59, 4 maja 2006 (CEST) Miło się o tym dowiedzieć - mąż Dariusz.Biegacz 23:03, 4 maja 2006 (CEST)