Wikiprojekt:GLAM/Muzeum Narodowe w Krakowie/Wydarzenia/Edyton 2022/Szczegóły

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Muzeum Narodowe w Krakowie

Szczegóły[edytuj | edytuj kod]

Data wydarzenia: sobota, 30 lipca 2022, od 9.15 do 16.00.

Miejsce wydarzenia: Muzeum Narodowe w Krakowie, Gmach Główny (al. 3 Maja 1, Kraków, jak dojechać).

Plan wydarzenia[edytuj | edytuj kod]

9:15 – 11.00: Specjalne oprowadzanie po wystawie „Jacek Malczewski romantyczny”

11:00 – 11:45: Chwila odpoczynku. Dla zainteresowanych możliwość zwiedzenia innych wystaw w Gmachu Głównym MNK, w tym nowej wystawy „Nowy początek. Modernizm w II RP”.

12:00 – 16:00: Edyton

16:00 – 19:00: dla zainteresowanych indywidualne zwiedzania wystaw w Gmachu Głównym MNK.

Edyton odbędzie się w Bibliotece MNK, gdzie dostępne są wszystkie muzealne publikacje oraz bibliotekarze, którzy pomogą w poszukiwaniu źródeł.

FAQ[edytuj | edytuj kod]

Jeśli masz pytania, zapraszamy na stronę dyskusji.

  • Parking: Przed Gmachem Głównym znajduje się płatny podziemny parking miejski, zlokalizowany na południe od budynku. Dojazd do parkingu od strony ulicy Adama Mickiewicza.
  • Zbiórka: Gmach Główny MNK, 1 piętro, przed wejściem na wystawę „Jacek Malczewski romantyczny”, o 9:15, jeszcze przed oficjalnym otwarciem muzeum, ruszamy na wystawę.
  • Katalog biblioteczny: na miejscu będzie dostęp do podręcznego księgozbioru. Jego zawartość możesz sprawdzić tutaj. W przypadku zapotrzebowania na pozycje spoza podręcznego zasobu biblioteki wyślij zapotrzebowanie ze wskazaniem konkretnej publikacji w tabelce tutaj do 29.07.2022.
  • Poczęstunek: W czasie edytonu zadbamy o poczęstunek dla uczestników wydarzenia.
  • Upominki: Każdy uczestnik edytonu otrzyma zestaw upominków przygotowanych przez organizatorów, w tym bilety uprawniające do zwiedzenia wszystkich wystaw w Gmachu Głównym MNK w dniu edytonu.

Rejestracja[edytuj | edytuj kod]

Rejestracja odbywa się poprzez formularz. Jeśli chcesz wziąć udział w specjalnym oprowadzaniu po wystawie Jacka Malczewskiego prosimy o wypełnienie formularza do piątku 29.07 do godz. 15.30. Wikipedyści, którzy mają doświadczenie w edytowaniu Wikipedii, proszeni są również o wpisanie się na listę uczestników Edytonu.


Serdecznie zapraszamy!