Zapukaj do moich drzwi

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zapukaj do moich drzwi
Sen Çal Kapımı
Ilustracja
Gatunek

komedia romantyczna

Kraj produkcji

Turcja

Oryginalny język

turecki

Główne role

Hande Erçel
Kerem Bürsin

Liczba odcinków

52[a]

Liczba serii

2

Produkcja
Produkcja

Asena Bülbüloğlu

Produkcja wykonawcza

MF Yapım

Reżyseria

Altan Dönmez

Scenariusz

Ayşe Üner Kutlu

Pierwsza emisja
Kraj oryginalnej emisji

Turcja

Data premiery

sezon 1 8 lipca 2020
sezon 2 9 czerwca 2021

Stacja telewizyjna

FOX (Turcja),
WP (Polska)

Lata emisji

2020–2021

Status

zakończony

Strona internetowa

Zapukaj do moich drzwi (turecki Sen Çal Kapımı) – turecki serial z gatunku komedii romantycznej. W głównych rolach występują Hande Erçel i Kerem Bürsin. Miał swoją premierę 8 lipca 2020 na tureckim kanale telewizyjnym FOX[1][2]. Szybko okazał się hitem, osiągając rekordy oglądalności w Turcji[3]. Serial zyskał ogromną popularność na międzynarodowej arenie[4]. Premiera drugiego sezonu miała miejsce 9 czerwca 2021[5].

Opis fabuły[edytuj | edytuj kod]

Sezon 1

Eda, która pochodzi z biednej rodziny i wiąże wszystkie swoje nadzieje z edukacją, konfrontuje się z bogatym Serkanem Bolat, przez którego traci międzynarodowe stypendium edukacyjne i zostaje tylko z maturą. Serkan Bolat oferuje Edzie przywrócenie stypendium, jeśli będzie udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Chociaż Eda początkowo odrzuca ofertę mężczyzny, ponieważ go nienawidzi, jest zmuszona ją przyjąć. Udając zaręczonych, Serkan i Eda zaczynają przeżywać namiętny, pełen wyzwań romans.

Sezon 2

Serkan i Eda przeżywają trudne chwile przez nowotwór Serkana. Mężczyzna zmienia się i rozwijają się w nim lęki związane z bliskością i przywiązaniem oraz po raz kolejny stawia pracę na pierwszym miejscu. Eda zaniepokojona tą postawą postanawia odejść od Serkana i udaje się do Włoch, by ukończyć studia, ale spotykają się ponownie kilka lat później, a życie przygotowuje dla nich niespodziankę[6].

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Lista odcinków[edytuj | edytuj kod]

Seria Odcinki Oryginalna emisja Turcja Emisja w Polsce (Polska WP)
Turcja Polska Premiera serii Finał serii Premiera serii Finał serii
Sezon 1 1-39 (39) 1-104 (104) 8 lipca 2020 17 kwietnia 2021 15 listopada 2021
Sezon 2 40-52 (13) 105-161 (57)[b] 9 czerwca 2021 8 września 2021

Sezon 1:2020-2021[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Premiera Turcja Reżyseria Scenariusz

1 Zapukaj do moich drzwi
8 lipca 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Eda Yıldız jako najlepsza studentka wydziału otrzymała grant na ukończenie ostatniego roku akademickiego za granicą. Jednak w ostatniej chwili zostaje pozbawiona stypendium i szansy na spełnienie swojego marzenia, wskutek czego zostaje wydalona z uczelni. Dziewczyna zostanie tylko z dokumentem ukończenia szkoły średniej. Przez kilka miesięcy próbuje zobaczyć się z Serkanem Bolatem, który pozbawił jej grantu. Eda zacznie zajmować się kwiaciarnią razem ze swoją ciotką. Nieoczekiwane spotkanie Edy i Serkana skutkuje spędzeniem dnia razem skuci kajdankami. Impulsywność Edy i przyciąganie między nimi wciągnie ich w grę, w którą będą musieli grać przez długi czas.
2 Niewypowiedziane słowo
15 lipca 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Przemówienie Serkana Bolata na ważnej konferencji prasowej dotyczącej międzynarodowej inwestycji zostaje przerwane, gdy Eda wpija się w jego usta. Teraz Serkan musi uratować swoją reputację, a Eda musi naprawić swój błąd. Rozwiązanie jest proste: będą udawać przez 2 miesiące, że są zaręczeni. Reputacja Serkana zostanie ocalona, a w zamian on opłaci Edzie ostatni rok studiów. Jest tylko jeden problem: muszą przekonać rodzinę i przyjaciół, że są w sobie zakochani.
3 Język miłości
22 lipca 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Serkan Bolat i Eda Yıldız zaręczyli się... Ta wiadomość, oczywiście, spada na społeczeństwo niczym bomba. Wszyscy interesują się życiem Edy, dociekają jaką jest osobą, czym się zajmuje, jakie ukończyła studia, skąd pochodzi. Eda zostaje sama w tym ekstrawaganckim, fałszywym świecie. Jedyne o czym myśli Serkan, to kolejne podstępy Kaana Karadağ. Pytanie: czy kiedy wszyscy atakują Edę, Serkan ją wesprze? A może złamie serce Edy, mówiąc, że to gra?
4 Gra kochanków
29 lipca 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Eda, która zestresowała się po otrzymaniu kolejnej złej wiadomości z rzędu, ponownie zasnęła i wpadła w ramiona Serkana. Co więcej, tym razem mają duży problem, ponieważ Selin i Ferit chcą przyjść do nich z wizytą, jednak oni nawet nie mieszkają razem. Muszą się przygotować, mają dużo do zrobienia, a czasu jest mało, wszystko o czym myśli Serkan to praca.

Przyjaciółki Edy są przekonane, że Serkan ma romans z Selin, ponieważ widziały na własne oczy, jak trzymali się za ręce. Eda próbuje przygotować dom, żeby przekonać ich, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Przez cały dzień robi wszystko, co w jej mocy, żeby ugościć swoich gości jak najlepiej, ale po otrzymaniu nowych wieści, jej cierpliwość się kończy i wszystko wymyka się spod kontroli.

5 Miłość na morzu
12 sierpnia 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Na ekipę, która wyjeżdża do Antalyi, w celu podpisania ważnej umowy, czeka niespodzianka. Inwestorzy muszą podpisać kontrakt we dwójkę, ale nie chcą ze sobą rozmawiać ponieważ mają się rozwieść. Serkan i Eda muszą ich pogodzić. Podczas magicznych chwil spędzonych razem w Antalyi, Eda i Serkan zbliżają się do siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Tymczasem nowy kryzys, który spowoduje Kaan, będzie próbą dla Edy. Ryzyko, które podejmie, by uratować Serkana, sprawi, że dziewczyna zda sobie sprawę z uczuć jakimi go darzy. Z drugiej strony Eda coraz bardziej pociąga Serkana.
6 Tajemnica
19 sierpnia 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Serkan ratuje Ede przed paparazzi. Nie martwi się ani nie otrzymaną nagrodą, ani rozmową z Selin, ani kontraktem, nad którym pracował od miesięcy. Eda uważa, że od teraz ich związek się zmieni. Ale czy tak będzie? Następnego dnia Serkan Bolat znika i nikt nie wie gdzie jest. Z wyjątkiem Selin! Eda zwariuje, gdy się o tym dowie, za to Selin będzie bardzo szczęśliwa. Pod nieobecność Serkana, Eda obiecuje ważnemu klientowi, że zakończy w jeden dzień zlecenie, które wydaje się niemożliwe do wykonania. Gdy Serkan wraca, w biurze nasilają się kłótnie. Załoga jest podzielona. Jedni są po stronie Edy, drudzy po stronie Serkana. Eda próbuje załatwić sprawę z klientem, jednocześnie chce dowiedzieć się gdzie podziewa się Serkan. Napięcie panujące między Serkanem a Edą skończy się, gdy spędzą razem noc.
7 Miłość to gra
26 sierpnia 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Serkan po raz pierwszy otworzył swoje serce przed Edą i podzielił się z nią bardzo szczególną tajemnicą… Kiedy Eda wraca do domu, jest pod wpływem tego, czym się z nią podzielił, Ayfer od razu zauważa błyszczące oczy Edy. Czy Eda naprawdę jest zakochana? Eda bardzo boi się, że Serkan ją zauroczy… Ale bardzo trudno jest jej się trzymać od niego z daleka. Nazajutrz są urodziny Serkana… Ale oczywiście Serkan Bolat nienawidzi świętowania swoich urodzin. Na dodatek, według krążących plotek, swoje urodziny spędzał z Selin i tak samo będzie w tym roku. Eda musi przygotować kwiaty dla Selin w imieniu Serkana, a także własnoręcznie napisać do nich notatkę. Selin jest zdezorientowana. Jak więc ta sytuacja wpłynie na Serkana i Edę?
8 Pewność siebie
2 września 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Serkan oskarżył Edę o kradzież projektu, Eda powiedziała: „Nigdy więcej nie zobaczysz mojej twarzy!”. Zobaczymy teraz, jak Serkan przyzwyczaja się do braku Edy. Eda chce udowodnić Serkanowi swoją niewinność, ponieważ ucierpiała jej duma. Z drugiej strony Serkan nie jest w stanie powiedzieć Edzie „wróć” z powodu swojej dumy. Ferit ma żal do Selin o to, że cieszy się z rozstania Serkana i Edy. Nad związkiem Ferita zawisły ciemne chmury. W międzyczasie okazuje się, że pilną kwestię związaną z patentem projektu może rozwiązać tylko Eda.
9 Duma z miłości
9 września Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Eda znika po udowodnieniu swojej niewinności. Serkan chce naprawić wszystko, ale nie będzie łatwo znaleźć Edę. Kiedy po długich wysiłkach ją znajduje, ona nie chce z nim rozmawiać. Tym razem to Serkan zakłada na jej ręce kajdanki. Wielokrotnie przeprasza za swoje zachowanie. Ale oczekiwanie Edy jest znacznie prostsze. Pod koniec długiej samotnej nocy, oboje po raz pierwszy patrzą na siebie zupełnie innymi oczyma. Jednak bez względu na to co zrobią, wszystko się zmieni, kiedy zdadzą sobie sprawę, że ich umowa dobiega końca.
10 Niespodzianka z miłości
16 wrezśnia Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Decyzja Selin i Ferita o małżeństwie wyprowadza Serkana i Edę z równowagi. Ferit zaczyna angażować się w sprawy holdingu. Serkan stara się jak najszybciej wyeliminować Ferita. Kiedy Eda wymyśla kłamstwo „My też postanowiliśmy się pobrać”, cała czwórka zaczyna spędzać ze sobą dużo czasu. Z drugiej strony Ayfer i Aydan na wieść o ich małżeństwie przeżywają rozmaite załamania nerwowe. Główne zmartwienie Serkana jest takie, że Eda zniknie z jego życia. Ale jest przekonany, że Eda nie darzy go uczuciem. Eda uważa, że

Serkan jest zdenerwowany, ponieważ Selin wychodzi za mąż. W międzyczasie Ferit sprowadza do holdingu partnera, który zaburza równowagę w firmie.

11 Eda nie odchodź
23 września 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Selin mówi do Serkana: „Jeśli jest jakaś maleńka nadzieja, żebyśmy byli razem, opuszczę Ferita”, a Eda to słyszy. Eda jest pewna, że Serkan zgodzi się wrócić do Selin. Serkan zaś myśli, że Eda go nie chce. Dziewczyna postanawia jak najszybciej uciec od Serkana i odbudować swoje życie. Ponownie składa wniosek o stypendium. Tymczasem Ayfer dowiaduje się o umowie zaręczynowej między Serkanem i Edą. Ma również świadomość, że jej bratanica jest zakochana w Serkanie. W kwiaciarni nie dzieje się dobrze, Ayfer nie może spłacić swoich długów. W ostateczności szuka swojej matki, aby ta mogła pomóc w ucieczce Edy od Serkana. Po chwili Eda odbiera telefon, z którego wynika, że otrzymała stypendium we Włoszech. Eda wyrusza w drogę, nie mówiąc o niczym Serkanowi. Serkan wciąż jest uwięziony między swoją logiką a sercem.
12 Nie zrywaj z miłością
30 września 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Serkan w końcu wyznał swoją miłość. Czas na Edę. Ale po tych wszystkich wydarzeniach nie będzie łatwo uzyskać wyznania Edy. Serkan cierpliwie czeka, aby usłyszeć, że Eda jest w nim zakochana. Jest też kwestia ukrywania się przed rodzinami. Eda nie może powiedzieć swojej cioci, która dowiedziała się o umowie zaręczynowej, że spotyka się z Serkanem. Dzięki naleganiom Edy, Serkan zgadza się również nikomu o tym nie mówić. Serkan i Eda przeżyją wiele przygód, zachowując swój związek w tajemnicy.
13 Jesteś moim oddechem
7 października 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Selin myślała, że wyjdzie za mąż, więc oddała część swoich udziałów. Pojawienie się partnera biznesowego, Efe Akmana, było dla wszystkich bardzo zaskakujące. Serkan musi walczyć, aby odebrać akcje. Alptekin próbuje opowiedzieć o swoim błędzie Serkanowi. Bardzo chciał o tym zapomnieć. Jednak po zobaczeniu Edy i Serkana doznaje szoku. Kiedy chce wyznać prawdę swojemu synowi, jego zdrowie daje o sobie znać. Serkan pokonuje wiele przeszkód, czy to w pracy, czy w życiu osobistym. Eda, jak zawsze, chce być przy nim silna i go wspierać. Przyciąganie między nimi daje im moc do pokonania wszystkich przeszkód.
14 Chciałbym zapomnieć
14 października 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Eda wyjaśnia swojej cioci i przyjaciółkom, że Serkan pojedzie z nią do Włoch. Jest bardzo szczęśliwa, zakochana i podekscytowana z tego powodu. Serkan dowiaduje się o powiązaniach swojej rodziny z rodziną Edy. Mówi: „To moja odpowiedzialność, nic nie może mnie rozdzielić z Edą” i sprzeciwia się swojej rodzinie. Pragnie jeszcze bardziej zbliżyć się do Edy, chce odłożyć pracę i spędzić dzień sam na sam z ukochaną. W czasie wspólnego dnia zakochanych, pod nieobecność Serkana w biurze panuje wielkie zamieszanie. Leyla szaleje od ilości telefonów, pracownicy wpadają w panikę. Fakt, iż Efe pomaga Selin zapanować nad sytuacją, oraz jego gotowość do pomocy, doprowadzają Serkana do szaleństwa. Efe organizuje towarzyski posiłek dla wszystkich pracowników. Na tej kolacji, w której bierze udział cały zespół, są chwile zabawy i rywalizacji. Serkan chce pokazać swoją lojalność wobec Edy, wyznając jej całą prawdę. Jednak to wyznanie nie będzie dla niego łatwe.
15 Bratnia dusza
21 października 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Eda jest zdruzgotana po tym, gdy Serkan ją opuszcza. Decyduje się wyjechać do Włoch i dokończyć edukację. Ale tym razem dowiaduje się, że to jej babcia jest sponsorem jej włoskiego stypendium, a jej ciocia w tym pośredniczy. Jej stosunki z ciocią również ulegają pogorszeniu. Eda nie pozwoli już nikomu ingerować w swoje życie.

Dowiedziawszy się, że Eda nie przychodzi już do pracy, Efe proponuje jej pracę u siebie. Może pracować tylko pod jego kierownictwem i nie będzie miała żadnego związku z Serkanem Bolatem. Na początku Eda myśli, że nie może tego zrobić, ponieważ musiałaby codziennie przychodzić do tego samego budynku i widywać Serkana, ale potem przypomina sobie swoją decyzję: ona sama określa bieg swojego życia i nie jest zależna od nikogo. Przyjmuje ofertę Efe. Serkan, któremu wydaje się, że usunął Edę ze swojego życia, wariuje na jej widok. Ale nie może nic zrobić, ponieważ jest ona pracownikiem Efe. Pomiędzy Edą, a Serkanem rozpoczyna się zimna wojna. Osoby w biurze również są zdezorientowane. Eda dokonuje swojej słodkiej zemsty i doprowadza tym Serkana do szału.

16 Poczuj miłość
28 października 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Serkanem targają ogromne emocje po znalezieniu Edy na obozowisku. Tak troskliwe i opiekuńcze zachowanie Serkana zwraca uwagę Edy. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że jest jeszcze jakiś inny powód, dla którego Serkan postanowił z nią zerwać.

Ponieważ Eda podczas wypadku w lesie uderza się w głowę, nie powinna spać do rana. Serkan upiera się i zabiera ją do letniego domku, gdzie spędzają razem czas. Serkan natomiast stara się przyzwyczaić do rozstania z Edą i opanować emocje za każdym razem, kiedy widzi Efe i Edę razem. Dodatkowo zdaje sobie również sprawę z tego, że Eda ma wątpliwości co do powodu ich zerwania. Faceci biorą udział w meczu, dziewczyny natomiast w swoim wieczorze karaoke, jednak ostatecznie faceci lądują na imprezie dziewczyn. Serkanowi znacznie trudniej będzie ukryć swoją miłość do Edy tej nocy, kiedy wszyscy otworzą przed sobą swoje serca.

17 Zapukaj do moich drzwi
4 listopada 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Efe próbuje zdobyć zaufanie Serkana, zapraszając jedną z najważniejszych rodzin tereckich jako klienta do holdingu. Ale Efe ma własne plany co do Serkana. Przed powierzeniem holdingowi dużych projektów, owa rodzina będzie chciała poznać firmę, remontując u nich swój dom. Eda i Serkan wspólnie wymyślą projekt domu, a także zaprzyjaźnią się z jego właścicielami, Emre i Aslı. Kiedy Aslı zdradza Edzie swój sekret, sprawy wymykają się spod kontroli. Serkan i Eda wyruszają na słodką przygodę, która doprowadzi do wielu nieporozumień. W tej chwili Serkan jest przekonany, że Eda jest w ciąży. Jednak fakt, że Eda nic mu o tym nie mówi, doprowadza go do szału. Z jednej strony głęboka miłość, jaką darzy Edę, a z drugiej brak możliwości bycia blisko niej, niszczy Serkana. Eda, pomimo swojej złości wobec Serkana, nie może ukryć swoich uczuć do niego. Gra, którą rozpoczyna Efe, doprowadzi Edę i Serkana do zupełnie innego punktu w ich związku.
18 Bardzo kocham
11 listopada 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Uważa się, że zawalenie dachu jest winą Serkana. Serkan po raz pierwszy w życiu znajduje się w tak trudnej sytuacji. Podczas gdy każdy, nawet on sam, myśli, że dzieje się tak z powodu błędu, jaki popełnił na rysunku, jest tylko jedna osoba, która uważa, że Serkan nigdy nie zrobiłby takiego błędu: Eda! Podczas gdy Serkan próbuje naprawić szkody spowodowane przez awarię, Eda jest zdeterminowana, aby rozwiązać błąd na rysunkach. Serkan przybywa do nowego domu, co zasmuca Aydana. Eda ma wspaniały plan co do Aydana. Tymczasem Ayfer dowiaduje się, że klient, który przyszedł do kwiaciarni, tak naprawdę przyszedł dzięki Serkan, a nie referencji Efe.Eda błędnie interpretuje zachowanie Serkana wobec Selin. Serkan podąża za Edą, która jest do niego odległa i znajduje ją w bibliotece uniwersyteckiej. Nawet jeśli są chca być sobie obcy, nie mogą trzymać się z dala od siebie. Spędzają razem czas w nocy.
19 Zapukaj do moich drzwi
21 listopada 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Kiedy Serkan i Eda odbyli ostatnią kłótnię, Eda powiedziała Serkanowi, że zacznie spotykać się z innymi. Serkan jest urażony, że Eda tak łatwo o nim zapomniała, ale z drugiej strony czuje powinność spłaty błędów ojca, przez co myśli, że straci Edę na zawsze. Oliwy do ognia dolewają kwiaty, które Eda otrzymuje od nieznajomego. Serkan próbuje porozmawiać z Edą i opowiedzieć jej o wypadku sprzed lat, który był przyczyną śmierci jej rodziców. Wyznanie jej prawdy jest niezwykle trudne, dlatego tak ważne jest, w jaki sposób przekaże jej tę wiadomość. Serkan stara się stworzyć atmosferę, w której będą mogli być sami i bez przeszkód będą mogli porozmawiać. Rankiem, po wspólnej nocy, Selin przychodzi do nich. Edę czeka niemiła niespodzianka. Jaką decyzję podejmie Eda, gdy dowie się prawdy? Czy miłość może przezwyciężyć wszystkie przeszkody?
20 Dwa zakochane serca
28 listopada 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Serkan mówi Edzie, że Alptekin dopuścił się zaniedbania podczas wypadku, w którym zginęli jej rodzice. I dlatego opuścił Edę z powodu tego brzemienia... Eda idzie do Alptekina. Człowiek, który kierował firmą podwykonawczą poniósł karę, ale co z człowiekiem, który jest odpowiedzialny za wszystko? Eda, nie wiedząc co ma zrobić, zostawia wszystko za sobą i wyjeżdża z dziewczynami. Natomiast Serkan nie wychodzi z domu, z nikim się nie spotyka, nie dba o swoją pracę. Zakochani wycofują się do swoich kątów, zastanawiają się co teraz zrobić. Kiedy Eda wraca do miasta, Serkan również zbiera wszystkie siły i opuszcza dom, próbując z nią porozmawiać. Eda wie, że Serkan nie ponosi odpowiedzialności za błąd ojca, ale wolał jednak opuścić Edę zamiast zmierzyć się z tym problemem. Serkan nie wie, jak utrzymać związek i z tego powodu nie będzie w stanie normalnie funkcjonować. Eda przygotowuje umowę z Serkanem dotyczącą relacji biznesowych, którą Serkan ma podpisać bez wcześniejszego przeczytania. W tym momencie do akcji wkracza Aydan. Włącza oboje do projektu dla dziewcząt potrzebujących edukacji, którym zajmuje się stowarzyszenie kobiety. Podejmuje działania, aby zbliżyć do siebie dwoje zakochanych i zapobiec ich rozpadzie.
21 Poczuj coś
5 grudnia 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Serkan i Eda przez jakiś czas czekają na siebie w różnych miejscach, ale w pewnym momencie tracą nadzieję i wstają. Podczas gdy Eda mówi dziewczynom, że nie będzie już wierzyć Serkanowi, Serkan mówi Enginowi, że nigdy nie przestanie próbować. Następnego dnia, kiedy Eda idzie do pracy, otrzymuje ofertę zostania twarzą kampanii. Taką samą ofertę otrzymuje Serkan. Serkan bez zastanowienia odmawia, ale mówi Edzie, że weźmie udział w sesji zdjęciowej. Ayfer odkrywa tajemnicę Alptekina i w drodze do domu Aydan, żeby się z nią spotkać, jest świadkiem sceny, której nigdy by się nie spodziewała. Tymczasem Serkan szuka sposobu na dołączenie do kampanii, w której odmówił udziału z Edą. Również i Aydan planuje ponowne połączenie Serkana i Edy, ale plany te okazują się tak destrukcyjne, że nawet ona sama ma trudności z wydostaniem się z kłopotów.
22 Słodki kochanek
12 grudnia 2020 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Romantyczny obiad Serkana i Edy kończy się nagłym telefonem. Selin, która jest zła, że utknęła w kącie, ma całkiem inne plany. Serkan przychodzi do Edy z zupełnie inną prośbą po tym, czego się dowiedział. Eda nie ma innego wyboru, jak tylko się zgodzić.

W międzyczasie do ich życia wkracza nowa osoba, która sprawia, że wszyscy są zdezorientowani i zaczynają wątpić we wszystko, w co wierzą. Czy warto się zmieniać ze względu na ukochaną osobę? Jeśli jesteś zakochany, to czy słuszne jest zmuszanie drugiej osoby do zmiany? Aydan podejmuje decyzję i podąża zupełnie nową drogą przy wsparciu Edy i Serkana. W związku z tym Ayfer jest zmuszona przebywać z Aydan. Robi to, choć niechętnie. Ich świętowanie po zwycięstwie kończy się nieoczekiwaną propozycją małżeństwa. Eda uważa, że była niesprawiedliwa wobec Serkana. Dziewczyna myśli, że nadszedł czas, aby to ona zrobiła krok w jego stronę. Decyzja Edy, by pewnego wieczoru zapukać do drzwi Serkana, przyniosła zupełnie inne rezultaty, niż się spodziewała.

23 Miłość nie ma języka
19 grudnia 2020 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
W momencie, kiedy Eda i Serkan zaczynają żyć swoją miłością, Balca spada im na głowę niczym bomba. Balca, która jest obecnie specjalistką do spraw PR, postanawia zbliżyć się do Serkana. Kobieta specjalnie będzie tworzyć takie okazje, aby z nim przebywać. Mimo że Serkan przekonuje Edę, że Balca po prostu kocha swoją pracę, Eda doskonale zdaje sobie sprawę z jej zamiarów! Jest pewna, że Balca robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę Serkana. Z tego powodu Eda i Serkan zaczną się kłócić! Podejmą pewne kroki, aby zrozumieć zamiary Balcy wobec Serkana. W tym czasie przyjaciółki Edy nie będą siedzieć bezczynnie, zaczną dowiadywać się wszystkiego o Balcy! Ta gra pomoże Melo i Fifi zrozumieć pewne rzeczy. Kiedy firma przygotowuje się do bardzo ważnego wydarzenia, Balca zastawia na Edę pułapkę! Tym razem Eda będzie pracować dla tajemniczego wspólnika, ponieważ nie ma pojęcia, że jest nim jej babcia. Z jednej strony są problemy z firmą, a z drugiej spotkanie z babcią! Wszystkie te wydarzenia będą niespodzianką dla Edy i Serkana!
24 Stałaś się moim sercem
26 grudnia 2020 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Eda nie wpadła w pułapkę Balcy w sprawie przetargu, jednak pojawienie się pani Semihy podważa zaufanie Serkana. Serkan natychmiast opuszcza firmę. Eda goni go i próbuje mu powiedzieć, że do tej chwili nie znała tożsamości tajnego partnera. Serkan nie chce jej słuchać. Eda się nie poddaje. Poąża za Serkanem.

Korzystając z nieobecności Serkana i Edy, Semiha ogłasza w firmie stan wyjątkowy. Wzywa wszystkich na spotkanie i stwierdza, że Alptekin jej groził, a później uciekł za granicę. Następnym przystankiem tej kobiety, która jest gotowa na wszystko, jest dom Ayfer i Edy. Aydan była zaskoczona tym, co zrobiłaby w sprawie ugody rozwodowej z Alptekinem, więc postanawia odejść z Ayfer. Ayfer opracowuje szybki plan ochrony Aydan i Seyfiego przed gniewem matki i przedstawia Aydan jako swoją sąsiadkę – Aysun. Eda w końcu znajduje sposób, by skłonić Serkana do wysłuchania jej. Oboje zgadzają się, że ich związek się psuje. Serkan chce rozpocząć wszystko od nowa wraz z Nowym Rokiem. Chociaż Eda chce zostawić swoją babcię w przeszłości, wpadła ona w jej życie jak bomba i przez to nowy początek stoi pod znakiem zapytania. Czy magia Nowego Roku będzie w stanie otoczyć Serkana i Edę? Czy nowe początki są możliwe? Kiedy zegar wybija północ, podejmują decyzje, aby poinformować siebie nawzajem o swojej decyzji dotyczącej ich związku.

25 Jesteś moim oddechem
2 stycznia 2021 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Impreza sylwestrowa okazuje się nieprzyjemna z powodu zatrzymania Serkana. To, że Serkan pierwsze godziny nowego roku spędza za kratkami, oczywiście jednych smuci, innych uszczęśliwia. Pani Semiha, która złożyła bezpodstawne doniesienia na Serkana, konfrontuje się z Edą, która walczy o spotkanie z Serkanem nawet na pięć minut, a Serkan wygłasza Edzie przemówienie zagrażające ich miłości.

Teraz Eda miota się pomiędzy groźbami swojej babci, a miłością do Serkana. W międzyczasie przystojny młody książę arabski, który jest również bogatym biznesmenem, wydaje się współpracować z Artlife Architecture. To pani Semiha wprowadziła go do firmy i snuje w związku z tym wiele planów. Szef kuchni Alexander zaczyna spotykać się z Ayfer z powodu jej talentu kulinarnego, co denerwuje Aydan. Jej chęć zbliżenia się do Aleksandra powoduje zabawne chwile. W nowym małżeństwie Engina i Pırıl, Engin przesuwa granice Pırıl dzięki swojej zrelaksowanej postawie. Rozpoczęcie współpracy księcia Seymen z firmą powoduje szok w życiu wszystkich. Książę Seymen, pani Semiha, Eda i Serkan spotykają się pewnego wieczoru, aby świętować rozpoczęcie wspólnej pracy. Ten posiłek spowoduje ujawnienie wielkiej tajemnicy.

26 Oficjalnie jestem zakochany
9 stycznia 2021 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Okazało się, że zaginiona żona księcia Seymena jest dokładnie taka sama jak Eda. Eda i Serkan są zdezorientowani. Serkan nie przyjmuje tego do wiadomości. Chociaż Eda mówi, że nie wiedziała o tej sytuacji, to zdjęcie zadało kolejny cios jej związkowi z Serkanem. Książę Seymen jest gotów zrobić wszystko, aby zdobyć Edę, która jest podobna do jego byłej żony. Semiha i Balca, które potajemnie intrygują z nim w firmie, próbują mu w tym pomóc. Eda, nieświadoma złych zamiarów księcia, a z drugiej strony Serkan, nieświadomy złych zamiarów Balcy, zaczną wykonywać ruchy, które będą ranić ich serca nawzajem i nieświadomie wzbudzą zazdrość.

Ayfer i Aydan teraz starają się zbliżyć do szefa Alexandra, próbując unikać się nawzajem. Nie zdając sobie sprawy z konkurencji dwóch pań, Alexander utrzymuje obie kobiety równie blisko siebie. Ojciec Pırıl wydaje się stwarzać problemy w jej małżeństwie. Napięcie między Serkanem i Edą ostatecznie powoduje wielką eksplozję, której żadne z nich się nie spodziewało. Iskra spowodowała, że pożądanie między nimi zapłonęło. To, co stanie się później, doprowadzi ich życie do punktu, którego nigdy się nie spodziewali.

27 Z tobą wszystko jest piękniejsze
16 stycznia 2021 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Serkan jest bardzo zaskoczony i uszczęśliwiony propozycją małżeństwa Edy. Mimo że się zgodził, wciąż jest coś do zrobienia. Decyzja Edy i Serkana o ślubie spotyka się z entuzjazmem ich przyjaciół. Z drugiej strony Aydan i Ayfer są sceptyczne co do tego postanowienia. Podczas gdy Eda i Serkan zastanawiają się, jak je przekonać, Melo przedstawia swoją sugestię. Odwaga Edy ponownie zaskoczyła Semihę. Pani Semiha ma inny plan w obliczu decyzji podjętej przez jej wnuczkę, pomimo jej gróźb. Eda i Serkan natychmiast rozpoczynają przygotowania do ślubu. Ceremonia zaręczyn i noc henny będą trudnym wyzwaniem dla wszystkich naszych postaci. Tym, którzy nie chcą tego związku, zostało niewiele czasu.
28 Eda Bolat
23 stycznia 2021 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Wydarzenia związane z przyjęciem henny nie zniechęcają Edy i Serkana, ale zmieniają pewne sprawy dla Pani Semihy.

Podczas gdy Eda i Serkan są zajęci przygotowaniami do ślubu, Serkan stara się, aby wszystko szło gładko. Aydan i Ayfer, chcąc im pomóc, zaczynają komplikować im życie konsultantką ślubną. Nieporozumienia między rodzinami z jednej strony, a szybkie przygotowania z drugiej strony, powodują napięcie między Edą i Serkanem. Chłopcy decydują się na "urlop kawalerski", czym tylko denerwują dziewczyny. W końcu postanawiają je zaskoczyć. W międzyczasie na Edę i Serkana czeka kilka niespodzianek, gdyż nie mają oni świadomosci istnienia problemów, które mogą być spowodowane przeoczonymi i pozostawionymi w martwym punkcie sprawami firmowymi.

29 Ja przed tobą
30 stycznia 2021 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Samolot Serkana przepada bez wieści w drodze do Włoch, gdzie Serkan udał się w interesach. Eda upada na podłogę w swojej sukni ślubnej. Wszyscy zgromadzeni na weselu są w szoku i strachu. Pewne jest, że samolot się rozbił, ale Serkana w nim nie ma.

Po wypadku zaczynają się bolesne dni oczekiwania na dobre wieści o Serkanie dla Edy. Strata Serkana spowodowała głębokie rany w życiu wszystkich. Podczas jego nieobecności Eda, przyjaciele Serkana i Aydan również są zniecierpliwieni i pogrążeni w bólu. Wspierając się nawzajem, starają się zarówno utrzymać w ryzach swoje życie prywatne, jak i bez zakłóceń kontynuować pracę w "Art Life". Wreszcie Serkan wraca. Jednak towarzyszy mu ktoś znajomy. Jest zdrowy, ale z biegiem czasu wiele się zmieniło w jego życiu. Te zmiany głęboko wstrząsają Edą. Chociaż ludzie są zszokowani, Eda jest zdeterminowana, aby przeciwstawić się tym zmianom.

30 Serce nie zapomina
6 lutego 2021 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Oświadczyny Serkana były wielkim szokiem dla wszystkich, zwłaszcza dla Edy... Eda, która od miesięcy trzyma się swojej miłości, powraca do swojej decyzji przeciwko temu wydarzeniu. W tych dniach, kiedy Eda potrzebuje największego wsparcia, Deniz znów będzie przy trwał przy jej boku.

Serkan zacznie się zastanawiać nad Edą, próbując zrozumieć, co wydarzyło się w tamtym roku, którego nie pamięta. Ayfer i Alex wahają się czy ujawnić swój związek. Przybycie Selin zaniepokoiło nie tylko Edę, ale także Ceren. Melo stara się wspierać swoje przyjaciółki, ale będą takie sytuacje, w których ten wysiłek będzie niewystarczający. W wyniku tych wszystkich wydarzeń związek Edy, już nie tylko z Serkanem, ale także jego z przyjaciółmi, przejdzie poważną próbę.

31 Prawdziwa miłość
13 lutego 2021 Altan Dönmez Duygu Tankas, Tunus Tasci
Informacja o zaręczynach Edy wstrząsa wszystkimi. Wszyscy są zachwyceni. Selin również jest zadowolona z tej sytuacji. Eda rozpoczyna swoją grę. Bez względu na wszystko, ma zamiar sprawić, że Serkan ponownie się w niej zakocha. Podczas gdy Serkan nadal jest nieświadomy wszystkiego, Eda powoli zmierza do swojego celu. Tymczasem Edę spotyka niespodzianka, która całkiem ją zaskakuje. Przekonamy się jak owa niespodzianka wpłynie na plan dziewczyny.
32 Miłość jest zakazana
20 lutego 2021 Altan Dönmez Duygu Tankas, Tunus Tasci, Tufan Bora, Melek Ordu
Eda i Deniz będą kontynuować swoją grę. Serkan, który nie wie o grze Edy, będzie bardzo nieszczęśliwy i stanie się zazdrosny. Z każdym krokiem będzie się zbliżał do Edy. Selin i Deniz, którzy nie chcą, aby Eda i Serkan byli razem, wymyślą nową intrygę. Jak Eda sobie z nią poradzi? Czy Serkan znów zakocha się w Edzie?
33 Zapach miłości
27 lutego 2021 Altan Dönmez Duygu Tankas, Tunus Tasci, Tufan Bora, Melek Ordu
Podczas gdy Eda i Serkan są w ramionach niewinnego snu, zostają przyłapani przez Selin i Deniza.

Selin nie ma zamiaru rezygnować z Serkana bez względu na wszystko. Po tej nocy Serkan zaczyna się zastanawiać nad swoimi uczuciami wobec Edy. Eda mimo wszystko nie rezygnuje z miłości i kontynuuje grę. Serkan postanawia zaufać swojemu sercu, które zmierza do Edy i decyduje się udać do niej po odpowiedzi na pytania w jego głowie. Czy to odejście przypomni Serkanowi o Edzie?!

34 Zapukaj do moich drzwi
6 marca 2021 Altan Dönmez Duygu Tankas, Tunus Tasci, Tufan Bora, Melek Ordu
Po tym, jak Serkan pocałuje Edę, ona będzie miała nadzieję na cud. Kiedy zapyta Serkana, dlaczego to zrobił, otrzyma bardzo ostrą odpowiedź i reakcję. Serkan zacznie zdawać sobie sprawę, że dziewczyna sobie z nim pogrywa. Ciekawe, kto wygra to starcie: Serkan, Eda czy miłość?
35 Pamiętam
13 marca 2021 Altan Dönmez Duygu Tankas, Tunus Tasci, Tufan Bora, Melek Ordu
Dla Edy to już koniec drogi.

Z powodu Serkana zasiądzie przy stole weselnym z Denizem, ryzykując wszystko. Chce tylko, żeby Serkan wrócił. Serkan jest bardzo zdezorientowany. Podczas gdy Eda kontynuuje grę, Serkan próbuje zrozumieć swoje uczucia. Aydan i Ayfer planują pogodzić Edę i Serkana, ułatwiając im zjednoczenie się. Czy to spotkanie wypełni pamięć Serkana? Czy dwoje zakochanych zawrze pokój? A może stracą się na zawsze?

36 Wielka miłość
20 marca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Cień „legalnego małżeństwa” pada na zjednoczenie Serkana i Edy. Eda cieszy się, że nawet jeśli jej małżeństwo jest prawdziwe, Serkan ją sobie przypomniał! Mimo wszystko zakończą małżeństwo z Denizem i będą kontynuować swoją miłość, przezwyciężając trudności ramię w ramię.

Miłość Deniza do Edy przeważa nad cała sytuacją, kiedy on nagle znika. Czy Eda i Serkan odnajdą Deniza? Czy będą szczęśliwi?

37 Jesteś moim całym światem
27 marca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Yeșim Çitak, Dilek Iyigün, Erdem Açikgöz
Eda decyduje się opuścić Serkana po wiadomościach o ciąży Selin. Jednocześnie Serkan jest zszokowany postawą Edy, ale mimo zmieszania, stara się zatrzymać swoją miłość.

Tym razem Serkan będzie walczył o Edę. Z drugiej strony Eda próbuje dowiedzieć się, czy Selin naprawdę spodziewa się dziecka. Więc o co chodzi? Czy Selin naprawdę jest w ciąży? A może to wszystko gra?

38 Anioły mają słowo
3 kwietnia 2021 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Serkan i Eda spotykają się na lotnisku, ale zdarza się to przypadkowo. Eda będzie zmuszona podjąć bardzo trudną decyzję, gdy Serkan zachoruje. Selin nie chce się poddać w swoich działaniach. Serkan, gdy dowie się o swojej chorobie, będzie musiał podjąć bardzo trudne decyzje. Decyzja Serkana szokuje wszystkich. Czy Serkan i Eda będą w stanie rozpocząć swoją miłość od zera?
39 Spotkamy się znowu
17 kwietnia 2021 Altan Dönmez Aysen Günsu Teker, Fikret Bekler, Kerim Ceylan, Elif Ozsut
Eda i Serkan, po niebezpieczeństwie, które przeżyli, nadal losują zadania. Serkan, który nie chce nikomu mówić o swojej chorobie, będzie cieszył się życiem. Jego bliscy przyjaciele go nie poznają. Serkan i Eda odjeżdżają od wszystkich swoją żółtą przyczepą. Wiele decyzji, które podjął Serkan, zmyli Edę. EdSer, którzy przeżywają szczęśliwe chwile w swojej przyczepię, nie dostrzegają żadnego niebezpieczeństwa. Czy po ostatnich wydarzeniach, które przeżyli, tajemnica Serkana zostanie ujawniona?

Sezon 2: 2021[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Premiera Turcja Reżyseria Scenariusz

1 (40) Powrót Sen Çal Kapımı
9 czerwca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Eda i Serkan, którzy rozstali się po chorobie Serkana, spotykają się ponownie po latach. Choć ich miłość do siebie jest świeża jak pierwszego dnia, coś się zmieniło na przestrzeni lat. Podczas gdy miłość wciąż puka do ich drzwi, Eda ukrywa przed Serkanem wielki sekret...
2 (41) Nadal jestem zakochany
16 czerwca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Podczas gdy wzajemne żale Edy i Serkana sprzed lat odżywają, gra mająca na celu ukrycie prawdy o Kiraz toczy się w najlepsze. Ale wielki sekret Edy ma wkrótce zostać ujawniony także innym. Choć Eda stara się trzymać z daleka, Serkan zrobi wszystko, by po latach ją odzyskać.
3 (42) Nie uciekaj od miłości
23 czerwca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Podczas gdy Serkan stara się odzyskać Edę, Eda z trudem ukrywa swoje uczucia. Eda zaczyna obserwować relacje między Serkanem a Kiraz. Jeśli zobaczy, że istnieje między nimi więź, ma zamiar wyjawić Serkanowi, że jest ojcem Kiraz. Ale Aydan i Engin dowiadują się prawdy dużo wcześniej. Od kogo Serkan dowie się prawdy?
4 (43) Wszystkiego najlepszego córeczko
30 czerwca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Serkan dowiaduje się, że Kiraz jest jego córką, ale uważa, że nie jest gotowy, by być dla niej ojcem. Decyzja Serkana wywołuje u Edy wielkie rozczarowanie i gniew. Tymczasem Kiraz znika w dniu swoich urodzin. Choć wszyscy jej szukają , nie ma po niej śladu. Eda boi się, że mogło jej się coś stać. Gdzie tak naprawdę jest Kiraz?
5 (44) Bycie ojcem
7 lipca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Serkan jest gotów zostać ojcem, ale nie ma pojęcia, jak to zrobić. Z jednej strony spędza dużo czasu z córką i poznaje trudy ojcostwa, z drugiej zaś dąży do poprawy relacji z Edą. Eda stara się nie ulec ponownie urokowi Serkana. Ale jak może zrezygnować z tej miłości, zwłaszcza po odnalezieniu sekretnego pokoju Serkana?

Tymczasem Ayfer i Aydan walczą o opiekę nad Kiraz, nieświadome tego, co dzieje się między Serkanem i Edą. Ale sprawy nie idą zgodnie z planem…

6 (45) Jak dobrze, że przyszedłeś tato
14 lipca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Eda, Serkan i Kiraz mają przez jakiś czas zamieszkać razem pod jednym dachem. Ale Serkan zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby tak zostało na zawsze! Chociaż Eda mówi, że zgodziła się na zamieszkanie razem ze względu na Kiraz, zaczyna ulegać miłości. Podczas gdy obie strony próbują stać się prawdziwą rodziną, przytrafia im się coś, czego nikt się nie spodziewał. Ale ta sytuacja zbliży ich do siebie jeszcze bardziej…
7 (46) Nawet ziemniak potrafi się zmienić
28 lipca 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Aby wysłać Kiraz do dobrej szkoły, Eda i Serkan muszą pokazać się jako zgrana i szczęśliwa para. Ich głównymi rywalami są Engin i Pırıl. I oczywiście, na końcu tej wielkiej bitwy, która rozpoczęła się jako gra, miłość zatriumfuje! Serkan i Eda burzą wszelkie granice między sobą...
8 (47) Wyjdź za mnie
4 sierpnia 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Serkan postanawia oświadczyć się Edzie. Sprawy komplikują się, gdy o jego decyzji dowiaduje się rodzina i cała firma. Serkan przygotowuje się do tego wydarzenia. Stara się utrzymać wszystko w tajemnicy przed Edą, jednak nie obędzie się bez nieporozumień. W dodatku Serkan jest bardzo zły, gdy dowiaduje się, że Kemal jest jego ojcem. Odmawia spotkania z nim. Kiraz ma jednak tajny plan, który pozwoli im się spotkać
9 (48) Miłość zwyciężyła
11 sierpnia 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Serkan i Eda w końcu pobrali się. Szczęście jest teraz bardzo blisko, ale Serkan jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że problemy w firmiespadną w ich życie jak bomba. Chociaż Serkan robi wszystko, co w jego mocy, większe poświęcenia są na wyciągnięcie ręki. Miłość będzie największym poświęceniem dla Serkana.
10 (49) Wszystko od nowa
18 sierpnia 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Po sprzedaży swoich udziałów w Art Life, Serkan postanawia zacząć wszystko od nowa, rozpoczynając naukę na uniwersytecie. Jednak przystosowanie się do takiej zmiany okaże się trudniejsze, niż się spodziewał. Dodatkowo Serkan źle interpretuje senność i rozkojarzenie Edy. Sądzi, że straciła nim zainteresowanie. Stan Edy jest jednak zwiastunem pewnej niespodzianki, która ich oboje bardzo uszczęśliwi.
11 (50) Mały Bolat
25 sierpnia 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Kiedy Serkan dowiaduje się, że Eda jest w ciąży, jest przeszczęśliwy. Teraz cała jego uwaga skupia się na Edzie i dziecku. Eda jednak wcale nie jest tym tak bardzo zachwycona. Ponieważ Serkan boi się, że coś stanie się dziecku albo Edzie,a co za tym idzie bardzo utrudnia Edzie życie. Eda, z kolei, na razie postanawia ukryć przed wszystkimi swoją ciążę, żeby nikt inny nie traktował jej tak jak Serkan. Niestety to doprowadzi do porządnego zamieszania.
12 (51) Wszystkiego najlepszego Serkan Bolat
1 września 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Eda jest już w czwartym miesiącu ciąży. Podczas gdy Serkan nie może się doczekać, kiedy pozna płeć dziecka, Eda prosi go, aby pozostało to jednak niespodzianką. Serkan udaje, że akceptuje sytuację, ale tak naprawdę na wszystkie sposoby próbuje się dowiedzieć, jakiej płci jest dziecko, którego się z Edą spodziewają. Sytuacja nie jest zbyt wesoła dla małej Kiraz, która zaczyna odczuwać coraz większą zazdrość.
13 (52) Ostatni raz zapukaj do moich drzwi
8 września 2021 Altan Dönmez Ayşe Üner Kutlu, Deniz Gürlek, Melek Seven
Eda i Serkan jadą razem do chaty w lesie, aby spędzić czas w samotności i utknęli w drodze. W lesie Eda zaczyna odczuwać bóle porodowe. Eda chce, żeby Serkan przeprowadził poród, a Serkan jest zdeterminowany by zabrać ją do szpitala. Tymczasem wszyscy spotykają się w szpitalu z różnych powodów, tylko Eda i Serkana tam nie ma.

Scenarzyści[edytuj | edytuj kod]

Nagrody[edytuj | edytuj kod]

W lipcu 2021 serial zdobył kilka nagród Dizilah za m.in. najlepszy serial, najlepszą obsadę i najlepszą serialową parę[7].

Serial za pomocą ogromnej rzeszy fanów w mediach społecznościowych zdobył nagrodę The Shorty Award w kategorii najlepiej użyty hasztag[8].

Serial w grudniu 2021 roku zdobył nagrodę Altın Kelebek dla najlepszego serialu komediowo-romantycznego[9].

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

 1. Stan na 8 września 2021 r.
 2. Z racji, iż tureckie odcinki na potrzeby polskiej emisji są dzielone na krótsze, występuje zupełnie inna ich chronologia.

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

 1. Karolina Kruszewska, "Miłosne potyczki". Hande Erçel w nowej komedii romantycznej. O czym będzie serial "Sen Çal Kapımı"? Kto będzie jej partnerem? – Telemagazyn.pl, www.telemagazyn.pl, 27 maja 2020 (pol.).
 2. Karolina, Sen Çal Kapımı – nowy serial z Hande Erçel, zastrzykinspiracji.pl, 15 czerwca 2020 (pol.).
 3. 15 Temmuz 2020 Çarşamba reyting sonuçları: Sen Çal Kapımı, Müge Anlı, FOX Haber, Medyafaresi.com, 16 lipca 2020 [dostęp 2021-06-06] (tur.).
 4. Turecki serial podbija świat. Czy trafi też do Polski?, www.eska.pl [dostęp 2021-06-16].
 5. Ayisha Thousif, Sen Cal Kapimi Season 2 release date is changed. Here are the new changes., AYISHA THOUSIF, 21 maja 2021 [dostęp 2021-06-07].
 6. Sen Cal Kapimi season 2 plot summary reveals 5 major details of the Hande Ercel and Kerem Bursin starrer – Times of India, The Times of India, 25 maja 2021 [dostęp 2021-06-07] (ang.).
 7. "Sen Çal Kapımı" wins big at the 2021 Dizilah Güzel Awards, dizilah.com, 5 lipca 2021 [dostęp 2021-07-08] (ang.).
 8. Best of Use Hastag / #kalpunutmaz – The Shorty Awards, shortyawards.com [dostęp 2021-07-10].
 9. Altın Kelebek Ödüllerini kimler aldı? İşte Pantene Altın Kelebek 2021 kazananları, www.hurriyet.com.tr, 6 grudnia 2021 [dostęp 2021-12-18] (tur.).