Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2013 odbyły się w Czarnym Borze w dniach 27 – 30 czerwca 2013 roku. O tytuł Mistrza Polski biathloniści rywalizowali w trzech konkurencjach: sprincie, biegu masowym i biegu indywidualnym.
Miejsce
Zawodnik
Klub
Strzelanie
Czas
Strata
1
Monika Hojnisz
UKS Lider Katowice
2+1+0+1
30:42,5
–
2
Krystyna Pałka
AZS AWF Katowice
2+0+1+0
32:18,1
+1:35,6
3
Anna Mąka
BKS WP-Kościelisko
1+0+0+0
34:22,7
+3:40,2
4
Maria Bukowska
BKS WP-Kościelisko
1+0+1+3
34:43,2
+4:00,7
5
Magdalena Gwizdoń
BLKS Żywiec
2+3+2+1
35:18,3
+4:35,8
6
Paulina Bobak
AZS AWF Katowice
1+0+2+1
35:34,1
+4:51,6
7
Katarzyna Leja
BKS WP-Kościelisko
0+2+1+1
35:43,7
+5:01,2
8
Monika Bandyk
BLKS Żywiec/SMS Żywiec
1+3+0+2
36:15,8
+5:33,3
9
Beata Lassak
BKS WP-Kościelisko/SMS Zakopane
2+3+1+1
37:01,5
+6:19,0
10
Karolina Pitoń
BKS WP Kościelisko
1+2+4+2
38:25,9
+7:43,4
11
Kamila Buchla
MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska Poręba
2+1+1+3
38:34,6
+7:52,1
12
Iwona Iwaniec
BKS WP Kościelisko
3+2+2+3
38:39,7
+7:57,2
13
Ewa Buchla
MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska Poręba
3+5+4+4
41:27,1
+10:44,6
14
Aleksandra Masłowska
UKS Lider Katowice
4+3+3+4
44:20,4
+13:37,9
15
Katarzyna Kanarska
MKS Duszniki Zdrój/SMS Duszniki Zdrój
3+3+2+2
46:44,8
+16:02,3
16
Monika Cieślik
ULKS Jodła Bodzentyn
DNS
17
Anna Zięba
MKS Duszniki Zdrój/SMS Duszniki Zdrój
DNS
18
Aneta Południak
MKS Karkonosze Jelenia Góra
DNS
19
Iga Kordasiewicz
MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska Poręba
DNS
20
Katarzyna Kompa
MKS Duszniki Zdrój/SMS Duszniki Zdrój
DNS
Miejsce
Zawodnik
Klub
Strzelanie
Czas
Strata
1
Monika Hojnisz
UKS Lider Katowice
0+1+0+0
24:32,1
–
2
Krystyna Pałka
AZS AWF Katowice
1+1+1+1
+2:17,9
3
Paulina Bobak
AZS AWF Katowice
0+0+0+1
+2:52,0
4
Magdalena Gwizdoń
BLKS Żywiec
2+2+0+2
+3:03,3
5
Katarzyna Leja
BKS WP-Kościelisko
0+1+2+0
+4:00,7
6
Maria Bukowska
BKS WP-Kościelisko
3+2+0+1
+4:28,1
7
Monika Bandyk
BLKS Żywiec/SMS Żywiec
1+1+1+3
+4:49,4
8
Ewa Buchla
MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska Poręba
1+2+2+1
+5:37,2
9
Karolina Pitoń
BKS WP Kościelisko
4+1+2+3
+6:32,6
10
Kamila Buchla
MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska Poręba
4+1+0+0
+6:46,5
11
Iwona Iwaniec
BKS WP Kościelisko
4+1+4+2
+7:42,5
12
Monika Cieślik
ULKS Jodła Bodzentyn
4+5+3+3
+12:30,6
13
Patrycja Hojnisz
AZS AWF Katowice
DNS
14
Weronika Nowakowska-Ziemniak
AZS AWF Katowice
DNS
15
Agata Wojtas
AZS AWF Katowice
DNS
Miejsce
Zawodnik
Klub
Strzelanie
Czas
Strata
1
Monika Hojnisz
UKS Lider Katowice
1+0
13:55,6
–
2
Krystyna Pałka
AZS AWF Katowice
0+1
14:32,4
+36,8
3
Weronika Nowakowska-Ziemniak
AZS AWF Katowice
2+1
15:00,1
+1:04,5
4
Katarzyna Leja
BKS WP-Kościelisko
0+0
15:22,7
+1:27,1
5
Magdalena Gwizdoń
BLKS Żywiec
2+0
15:33,1
+1:37,5
6
Anna Mąka
BKS WP-Kościelisko
0+1
15:39,1
+1:43,5
7
Maria Bukowska
BKS WP-Kościelisko
2+2
15:56,7
+2:01,1
8
Iwona Iwaniec
BKS WP-Kościelisko
0+2
16:00,7
+2:05,1
9
Ewa Buchla
MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba
3+1
16:05,1
+2:09,5
10
Paulina Bobak
AZS AWF Katowice
2+1
16:32,7
+2:37,1
11
Karolina Pitoń
BKS WP Kościelisko
2+2
16:34,4
+2:38,8
12
Beata Lassak
BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane
2+2
16:57,3
+3:01,7
13
Monika Bandyk
BLKS Żywiec /SMS Żywiec
2+4
17:17,6
+3:22,0
14
Kamila Buchla
MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba
3+3
17:58,5
+4:02,9
15
Monika Cieślik
ULKS Jodła Bodzentyn
4+0
19:22,7
+5:27,1
16
Aleksandra Masłowska
UKS Lider Katowice
4+3
19:45,6
+5:50,0
17
Katarzyna Kanarska
MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój
4+2
20:51,6
+6:56,0
18
Aneta Południak
MKS Karkonosze Jelenia Góra
1+2
22:57,6
+9:02,0
19
Katarzyna Kompa
MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój
DNS
Miejsce
Zawodnik
Klub
Strzelanie
Czas
Strata
1
Grzegorz Guzik
Blks Żywiec
1+0+2+0
31,09,3
–
2
Mateusz Zawół
MKS Karkonosze
1+1+0+2
32,11,3
+1,02,0
3
Krzysztof Pływaczyk
BKS Kościelisko
0+2+2+1
33.03.6
+1,56,9
4
Adam Kwak
BKS WP-Kościelisko
0+2+0+2
33:07,4
+1:58,1
5
Łukasz Słonina
AZS AWF Wrocław
1+1+1+0
33:12,3
+2:03,0
6
Grzegorz Bril
AZS AWF Katowice
0+3+3+2
33:15,7
+2:06,4
7
Rafał Lepel
AZS AWF Katowice
2+1+2+0
33:23,3
+2:14,0
8
Bartłomiej Styrczula
BKS WP-Kościelisko/SMS Zakopane
2+3+0+1
34:22,0
+3:12,7
9
Andrzej Nędza Kubiniec
BKS WP-Kościelisko
3+2+1+1
34:30,0
+3:20,7
10
Dariusz Krajewski
MKS Karkonosze Jelenia Góra
1+1+1+2
35:06,2
+3:56,9
11
Jakub Topór
BKS WP-Kościelisko/SMS Zakopane
1+2+0+2
35:10,7
+4:01,4
12
Łukasz Szczurek
BKS WP-Kościelisko
1+2+3+3
35:25,1
+4:15,8
13
Grzegorz Jakubowicz
BKS WP-Kościelisko
1+2+1+1
35:43,0
+4:33,7
14
Mateusz Wieczorek
AZS AWF Katowice
1+2+0+3
35:44,9
+4:35,6
15
Maciej Nędza-Kubiniec
BKS WP Kościelisko
2+2+4+1
36:01,5
+4:52,2
16
Andrzej Witek
MKS Karkonosze Jelenia Góra
0+2+4+5
36:15,2
+5:05,9
17
Rafał Słonina
MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój
1+3+0+3
36:23,8
+5:14,5
18
Marcin Piasecki
UKS Lider Katowice
3+3+1+4
36:27,1
+5:17,8
19
Mateusz Stec
AZS AWF Wrocław
2+1+3+1
36:46,4
+5:37,1
20
Patryk Czakon
AZS AWF Katowice
0+0+1+2
36:59,4
+5:50,1
21
Mateusz Leja
AZS AWF Katowice /SMS Zakopane
0+2+2+4
37:08,4
+5:59,1
22
Rafał Marek
BLKS Żywiec
2+4+2+3
37:29,6
+6:20,3
23
Aleksander Piech
AZS AWF Katowice
2+4+1+3
38:06,2
+6:56,9
24
Krzysztof Guzik
BLKS Żywiec
3+3+4+5
38:09,6
+7:00,3
25
Paweł Lech
AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba
1+2+2+2
38:32,7
+7:23,4
26
Kamil Cymerman
BLKS Żywiec
3+5+3+3
38:53,4
+7:44,1
27
Szymon Najzer
BLKS Żywiec
3+3+3+4
39:16,9
+8:07,6
28
Bartłomiej Gwałt
AZS AWF Wrocław
0+2+1+2
39:33,8
+8:24,5
29
Filip Pindral
MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój
2+3+5+3
40:33,0
+9:23,7
30
Łukasz Pancerz
AZS AWF Wrocław /SMS Szklarska Poręba
3+2+2+2
44:21,0
+13:11,7
31
Adrian Dudek
MKS Dragon
DNS
Miejsce
Zawodnik
Klub
Strzelanie
Czas
Strata
1
Krzysztof Pływaczyk
BKS WP-Kościelisko
0+1+1+0
28:19,8
–
2
Grzegorz Bril
AZS AWF Katowice
1+1+3+2
+0:36,6
3
Grzegorz Guzik
BLKS Żywiec
3+2+3+3
+1:01,4
4
Rafał Lepel
AZS AWF Katowice
2+2+1+1
+1:07,5
5
Łukasz Szczurek
BKS WP-Kościelisko
1+1+2+4
+1:15,7
6
Adam Kwak
BKS WP-Kościelisko
2+1+1+4
+1:19,0
7
Mateusz Wieczorek
AZS AWF Katowice
2+0+2+0
+1:58,8
8
Łukasz Słonina
AZS AWF Wrocław
1+2+0+3
+2:07,2
9
Krzysztof Guzik
BLKS Żywiec
4+2+2+2
+2:19,4
10
Bartłomiej Styrczula
BKS WP-Kościelisko/SMS Zakopane
3+0+2+2
+2:24,6
11
Marcin Piasecki
UKS Lider Katowice
3+3+3+1
+2:39,5
12
Grzegorz Jakubowicz
BKS WP-Kościelisko
1+1+3+2
+2:48,0
13
Andrzej Nędza Kubiniec
BKS WP-Kościelisko
1+1+3+4
+2:56,3
14
Maciej Nędza Kubiniec
BKS WP-Kościelisko
3+3+2+1
+3:10,9
15
Łukasz Pancerz
AZS AWF Wrocław/SMS Szklarska Poręba
1+1+1+2
+4:53,9
16
Mateusz Stec
AZS AWF Wrocław
1+2+2+3
+5:20,6
17
Patryk Czakon
AZS AWF Katowice
1+2+2+0
+6:00,9
18
Rafał Słonina
KS Duszniki Zdrój/SMS Duszniki Zdrój
4+3+2+3
+6:12,6
Miejsce
Zawodnik
Klub
Strzelanie
Czas
Strata
1
Grzegorz Bril
AZS AWF Katowice
1+2
16:39,2
–
2
Rafał Lepel
AZS AWF Katowice
1+0
16:39,4
+0,2
3
Grzegorz Guzik
BLKS Żywiec
2+2
16:51,1
+11,9
4
Andrzej Witek
MKS Karkonosze Jelenia Góra
0+4
17:03,6
+24,4
5
Krzysztof Pływaczyk
BKS WP-Kościelisko
0+2
17:12,3
+33,1
6
Adam Kwak
BKS WP-Kościelisko
2+2
17:28,6
+49,4
7
Andrzej Nędza Kubiniec
BKS WP-Kościelisko
1+1
17:30,3
+51,1
8
Mateusz Zawół
MKS Karkonosze Jelenia Góra
2+2
17:34,1
+54,9
9
Łukasz Słonina
AZS AWF Wrocław
0+2
17:50,0
+1:10,8
10
Mateusz Wieczorek
AZS AWF Katowice
1+2
17:52,9
+1:13,7
11
Bartłomiej Styrczula
BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane
1+2
18:01,3
+1:22,1
12
Jakub Topór
BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane
2+1
18:11,9
+1:32,7
13
Grzegorz Jakubowicz
BKS WP-Kościelisko
0+2
18:15,5
+1:36,3
14
Maciej Nędza-Kubiniec
BKS WP-Kościelisko
2+2
18:23,9
+1:44,7
15
Krzysztof Guzik
BLKS Żywiec
3+3
18:26,9
+1:47,7
16
Rafał Marek
BLKS Żywiec
3+3
18:53,3
+2:14,1
17
Aleksander Piech
AZS AWF Katowice
4+0
18:53,6
+2:14,4
18
Mateusz Stec
AZS AWF Wrocław
2+0
18:54,7
+2:15,5
19
Szymon Najzer
BLKS Żywiec
2+2
18:55,0
+2:15,8
20
Mateusz Leja
AZS AWF Katowice /SMS Zakopane
2+2
18:57,6
+2:18,4
21
Kamil Cymerman
BLKS Żywiec
3+3
19:17,0
+2:37,8
22
Paweł Lech
AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba
1+1
19:24,5
+2:45,3
23
Rafał Słonina
MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój
2+3
19:27,9
+2:48,7
24
Dariusz Krajewski
MKS Karkonosze Jelenia Góra
4+2
19:34,8
+2:55,6
25
Filip Pindral
MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój
3+2
19:45,0
+3:05,8
26
Marcin Piasecki
UKS Lider Katowice
4+4
19:57,0
+3:17,8
27
Patryk Czakon
AZS AWF Katowice
2+1
20:19,2
+3:40,0
28
Łukasz Pancerz
AZS AWF Wrocław /SMS Szklarska Poręba
1+1
20:20,0
+3:40,8
29
Bartłomiej Gwałt
AZS AWF Wrocław
2+2
20:34,0
+3:54,8
30
Adrian Dudek
MKS Dragon
DNS
31
Łukasz Szczurek
BKS WP-Kościelisko
DNS