Plik:Danube Flotilla battle standard.jpg

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Ten plik jest umieszczony w Wikimedia Commons
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Rozmiar pierwotny(1280 × 853 pikseli, rozmiar pliku: 210 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
Русский: Знамя Дунайской военной флотилии
Data
Źródło Старый добрый Измаил
Autor NieznanyUnknown author

Licencja

Public domain
Ten plik nie jest przedmiotem ochrony praw autorskich zgodnie z Częścią IV Kodeksu Cywilnego Federacji Rosyjskiej № 230-ФЗ z dnia 18 grudnia 2006 r.

Art. 1259. Przedmiot praw autorskich

§ 5

Praw autorskich nie stosuje się do idei, pojęć, zasad, metod, procesów, systemów, środków, rozwiązań technicznych, organizacyjnych i innych problemów, odkryć, języków programowania.

§ 6

Nie są przedmiotem prawa autorskiego:
  • oficjalne dokumenty organów państwowych i organów samorządu lokalnego, w tym lokalnych przepisów, innych tekstów prawnych, orzeczeń sądowych, innych materiałów o charakterze legislacyjnym, administracyjnym i sądowym, oficjalne dokumenty organizacji międzynarodowych, a także ich tłumaczenia oficjalne;
  • symbole państwowe i znaki (flagi, herby, ordery, banknoty i tym podobne), a także symbole i znaki jednostek samorządowych;
  • dzieła sztuki ludowej (folklor), które nie mają konkretnych autorów;
  • doniesienia na temat wydarzeń i faktów, które mają wyłącznie charakter informacyjny (wiadomości, programy telewizyjne, harmonogramy transportu i tym podobne).

Pełny tekst ustawy: po rosyjsku (po angielsku).

Komentarz – Zgodnie z międzypaństwowym i międzynarodowym konsensusem Federacja Rosyjska jest prawnym następcą Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej i Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, dlatego ta licencja ma zastosowanie również do oficjalnych symboli i formalnych dokumentów z RFSRR i ZSRR (poziom wspólnotowy[1]).

Uwaga – Ta licencja nie może być stosowana do projektów oficjalnych symboli i dokumentów, które mogą być chronione prawami autorskimi.


  1. Poziom wspólnotowy oznacza, że korzystanie z oficjalnych symboli i formalnych dokumentów 14 innych republik radzieckich jest przedmiotem prawa ich następcy prawnego. Zobacz odpowiednie szablony licencyjne.

Public domain
Zgodnie z art. 8 Ustawy Ukrainy o prawie autorskim i prawach pokrewnych ta praca jest w domenie publicznej, bo spełnia jedno z poniższych kryteriów:
  1. doniesienia o nowościach lub innych faktach, które mają charakter zwykłej informacji prasowej;
  2. dzieła sztuki ludowej (folklor);
  3. akty organów państwowych, organów samorządu terytorialnego, dokumenty urzędowe o charakterze politycznym, legislacyjnym, administracyjnym i sądowym (ustawy, dekrety, uchwały, decyzje, normy państwowe itp.), a także ich projekty i urzędowe tłumaczenia;
  4. symbole państwowe, odznaczenia państwowe; znaki państwowe, godła, symbole i znaki władz państwowych, Sił Zbrojnych Ukrainy i innych formacji wojskowych Ukrainy, zatwierdzone przez władze państwowe; symbole wspólnot terytorialnych, zatwierdzone przez właściwe organy samorządu terytorialnego;
  5. znaki pieniężne;
  6. rozkłady jazdy, rozkłady emisji, książki telefoniczne i inne podobne bazy danych, które nie spełniają kryteriów oryginalności i podlegają prawu
    sui generis
    ;
  7. skróty;
  8. fotografie nie noszące znamion oryginalności (nie są dziełami fotograficznymi).
Projekty oficjalnych symboli i znaków, o których mowa w ustępach 4 i 5 pierwszej części tego artykułu, przed ich oficjalnym zatwierdzeniem, są uważane za dzieła sztuki, do których prawa są chronione zgodnie z niniejszą ustawą.

беларуская | беларуская (тарашкевіца)‎ | Deutsch | English | Français | македонски | polski | русский | українська | 简体中文 | 繁體中文 | +/−
Insignia Ta grafika przedstawia flagę, herb, pieczęć lub inne insygnia. Użycie takich symboli jest ograniczone w wielu krajach. Te ograniczenia są niezależne od praw autorskich.
Communist symbol Informacja prawna
Obraz ten przedstawia (lub przypomina) symbol używany przez komunistyczny rząd byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, komunistyczne rządy innych krajów lub organizację komunistyczną, której istnienie jest zabronione przez Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej oraz niektórych innych państw, jak np. Ukrainy.

Użycie takiego symbolu (jak np. sierp i młot) może być naruszeniem prawa polskiego, gruzińskiego, węgierskiego, indonezyjskiego, litewskiego, łotewskiego, estońskiego, południowokoreańskiego, ukraińskiego, mołdawskiego oraz praw niektórych innych państw. W Polsce właściwym przepisem jest Artykuł 256 Kodeksu karnego (Dz. U. z 1997 r., nr 88, poz. 553 z późn. zm.) o zakazie propagowania nazistowskiego, komunistycznego, faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa.
Użycie wyżej wymienionych symboli jest w świetle Kodeksu dozwolone jedynie w celach artystycznych, edukacyjnych, naukowych, bądź kolekcjonerskich.

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

image/jpeg

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny23:56, 1 sty 2020Miniatura wersji z 23:56, 1 sty 20201280 × 853 (210 KB)VileGeckoUser created page with UploadWizard

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane