Plik:Jan Peszek odcisk.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(1300 × 1793 pikseli, rozmiar pliku: 1,06 MB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
English: Jan Peszek - handprint and signature in Międzyzdroje
Polski: Jan Peszek - odcisk dłoni i podpis w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach
Data
Źródło Praca własna
Autor Kontrola

Licencja

SemiPD-icon.svg

Poland

Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 w art. 33. pkt. 1., art. 34 i art. 35. stwierdza, że wolno rozpowszechniać utwory wystawione na stałe na ogólnie dostępnych drogach, ulicach, placach lub w ogrodach, jednakże nie do tego samego użytku (...) pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia (...). Dozwolony użytek nie może naruszać normalnego korzystania z utworu lub godzić w słuszne interesy twórcy. Aby uzyskać więcej informacji zobacz COM:CRT/Poland#Freedom of panorama (tekst w języku angielskim).

English | македонски | polski | +/−

Ja, właściciel praw autorskich do tego dzieła, udostępniam je na poniższej licencji
Creative Commons CC-Zero Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons CC0 1.0 Uniwersalna Licencja Domeny Publicznej.
Osoby, które współpracowały przy tworzeniu tego utworu przeniosły go do domeny publicznej poprzez zrezygnowanie ze wszystkich przysługujących im praw na obszarze całego świata z tytułu prawa autorskiego oraz wszystkich powiązanych i podobnych praw, w zakresie dopuszczalnym przez prawo. Możesz kopiować, zmieniać, rozprowadzać i wykonywać to dzieło, nawet wykorzystując do celów komercyjnych bez pytania o pozwolenie.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny17:26, 29 sie 2016Miniatura wersji z 17:26, 29 sie 20161300 × 1793 (1,06 MB)KontrolaUser created page with UploadWizard

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Metadane