Plik:Jenny McCarthy at E3 2006.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(972 × 1269 pikseli, rozmiar pliku: 262 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
English: Jenny McCarthy at E3 2006.
Data
Źródło https://www.flickr.com/photos/gamerscore/144446661/
Autor Gamerscoreblog
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)

Uploaded under Creative Commons Attribution 2.0 License to flickr.com

Licencja

w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – Musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Checked copyright icon.svg Ten plik, opublikowany pierwotnie w serwisie Flickr, został zrewidowany October 20, 2006 przez administratora lub zaufanego użytkownika Thuresson, który stwierdził, że jest on dostępny w serwisie Flickr pod powyższą licencją.
Personality rights
Pomimo tego, że jest to praca na wolnej licencji lub na licencji public domain, ukazana osoba/ukazane osoby może/mogą posiadać prawa, które ograniczają pewne sposoby ponownego wykorzystania, o ile nie została wyrażona zgoda na takie wykorzystanie. W takich przypadkach zrzeczenie się praw przez ukazaną osobę/ukazane osoby lub inny dowód na wyrażenie zgody może Cię chronić przed roszczeniami z tytułu naruszenia tych praw. Chociaż osoba przesyłająca plik nie jest do tego zobowiązana, to może być w stanie pomóc Ci w uzyskaniu takiego dowodu. Przejdź do naszych informacji prawnych po dalsze wyjaśnienia.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny10:59, 11 cze 2006Miniatura wersji z 10:59, 11 cze 2006972 × 1269 (262 KB)KAMiKAZOW== Summary == {{Information |Description= {{en|Jenny McCarthy at E3 2006.}} |Source= http://www.flickr.com/photos/gamerscore/144446661/ |Date= May 13, 2006 |Author= [http://www.flickr.com/photos/gamerscore/ Gamerscoreblog] |Permissi

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Pokaż listę globalnego wykorzystania tego pliku.

Metadane