Plik:LocationFloridaStraits.png

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

LocationFloridaStraits.png(250 × 115 pikseli, rozmiar pliku: 2 KB, typ MIME: image/png)

Opis

Opis
English: Created using GraphicConverter from User:Vardion's Image:BlankMap-World-v6.png for the closeup and Image:BlankMap-World.png for the mini-map.
Data
Źródło Źródło nie zostało podane w rozpoznawalny automatycznie sposób. Założono, że to praca własna (w oparciu o szablon praw autorskich).
Autor Autor nie został podany w rozpoznawalny automatycznie sposób. Założono, że to Foobaz (w oparciu o szablon praw autorskich).

Licencja

Ja, właściciel praw autorskich do tego dzieła, udostępniam je na poniższej licencji
GNU head Udziela się zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie oraz modyfikowanie tego dokumentu zgodnie z warunkami GNU Licencji Wolnej Dokumentacji, w wersji 1.2 lub nowszej opublikowanej przez Free Software Foundation; bez niezmiennych sekcji, bez treści umieszczonych na frontowej lub tylnej stronie okładki. Kopia licencji załączona jest w sekcji zatytułowanej GNU Licencja Wolnej Dokumentacji.
w:pl:Licencje Creative Commons
uznanie autorstwa na tych samych warunkach
Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.
Ten szablon został dodany jako element zmiany licencjonowania.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny09:41, 13 paź 2006Miniatura wersji z 09:41, 13 paź 2006250 × 115 (2 KB)Foobaz== Summary == Created using GraphicConverter from User:Vardion's Image:BlankMap-World-v6.png for the closeup and Image:BlankMap-World.png for the mini-map. == Licensing == {{self|GFDL}} Category:Locator maps [[Category:Language-neutral

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: